Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 3

  • 37 731
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 909
Преди няколко дни видях тази новина, но забравих да споделя: https://lupa.bg/news/miglena-angelova-smenya-bilalov-v-quotstani … ot_14523news.html
Предпочитам Билалов. Не съм фен на жените водещи, като цяло.

# 91
  • Мнения: 6 026
Преди няколко дни видях тази новина, но забравих да споделя: https://lupa.bg/news/miglena-angelova-smenya-bilalov-v-quotstani … ot_14523news.html
Предпочитам Билалов. Не съм фен на жените водещи, като цяло.
Е, не! Жена съм, ама аман от жени по ТВ. То водещи на формати, репортерки, пратенички тук и там, сутрешни блокове събота и неделя....
Ангелова не е за такова предаване,лековата е някак си, липсва и излъчване.

# 92
  • Мнения: 36 909
И аз така мисля. Не знам дали някой наистина вярва, че водещ-жена привлича женската аудитория. Според мен е обратното.

# 93
  • Мнения: 344
в момента това е топ оф дъ топ в мениджмънто-маркетинговите глави в телевизиите Laughing

# 94
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 167
Тази пък никога не мога да си я представя като водещ на Стани богат. Като искат да я набутат да и дадат някое клюкарско предаване като на Мира Добрева и да не пипат Билалов.

# 95
  • Мнения: 36 909
Ми... Все по-малко хора гледат телевизия... И аз се чудя дали като ми изтече договора на кабелната, да не се откажа от нея и да си карам само с Интернет...

# 96
  • Мнения: 25 889
И аз така мисля. Не знам дали някой наистина вярва, че водещ-жена привлича женската аудитория. Според мен е обратното.

Ангелова и мъжката даже няма да привлече.  Laughing

# 97
  • Мнения: X
И аз така мисля. Не знам дали някой наистина вярва, че водещ-жена привлича женската аудитория. Според мен е обратното.

Ангелова и мъжката даже няма да привлече.  Laughing

Мда, мен ще ме отблъсне даже, да ходи да се показва на кафе примерно Joy

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 702
За това място трябва човек с интелигентно излъчване. Тази, доколкото видях е била в някакъв брадър...

# 99
  • Мнения: 36 909
Госпожа Искрено и лично. Забавна е, но не я виждам в това предаване. Тя умее да надприказва хората, а не да слуша.

# 100
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз също предпочитам Билалов.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 14 891
Ужас, жената с най-кудкудякащия говор в българския телевизионен ефир. Айде, да не казвам "най", но една от.

# 102
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 167
На Миглена Ангелова повече ще и приляга да иде на мястото на Гала, там бих я гледала с интерес.
Жена да води Стани богат - може би Койна Русева  би се справила добре. Не се сещам в момента за друга.

# 103
  • Мнения: 344
ТАЗИ НЕ Е ли на 120 вече Миглена?

# 104
  • Мнения: 13 831
Койна Русева пък откъде и защо я изровихте Joy
М. Ангелова видяхме, че не е никак глупава или неерудирана жена. Как би се справила с такъв тип предаване, не знам, но помня, че и Билалов в началото беше посрещнат на нож, а после всички го заобичаха Wink
Все ми е едно кой ще е водещият, стига да не се спира предаването.

Общи условия

Активация на акаунт