Любители на кучета - 94

  • 18 726
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 850
Днес нашето меченце Балу става на 5 годинки! Още го виждам като онази топчица любов, която пое първия си дъх в ръцете ми. Толкова топъл, толкова крехък и безпомощен беше тогава... Днес е голямо, силно момче! Да ни е жив и здрав, щастлив и щур! ❤🎉🎂

Ето и мама:

# 46
  • Мнения: 22 867
Разкошен Балу! Да ви е жив и здрав още мнооого х 5! Прекрасен е! Мама също! Heart Eyes  Hug Heart Eyes Hug bouquet

# 47
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Честит да е мечо Балу! Още много  любов да споделяте и с него, и с Лилянка!
 Иде ми да се гушна до тях  Hug
Малеее, че сладка цАлувка  Laughing

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 11:57 от bilqna_69

# 48
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Да е много здравичък Балушан още много по пет 🐶❤

Голяма любов са бебе и куче 🥰

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Балу, честит рожден ден! Стига си лежал, а ставай и ги впрягай домашните любимци да започват пържолите за тържеството! Пожелавам ти много, много години изпълнени с дълги разходки, крепко здраве, безброй наградки и големи титли на ринга!

Нарцисче, искам още такива снимки! Прекрасни душици са!

# 50
  • София
  • Мнения: 23 072
Честит рожден ден на Балу. Да е много здрав!

В тия жеги е много зле положението. Харли главно го извеждам дълго вечер. По три часа стоим навън с него - аз си лафя със съседите, а той се разхожда из горичката.
Ето как спи под климатика, под възглавницата, че да не настине, умникът ми той. Joy







# 51
  • Мнения: 3 044
Честит Рожден Ден, Балу! Да си живо, здраво, щуро и весело момче още дъъъъълги години Heart

# 52
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Честит рожден ден на Балу. Да дивее и лудее още дълги години. Подушване и целувки от момите Ная и Кара.                            Пипчи питай другият път като се видим дали съм аз. То в квартала съм само аз с две различни кучета дето търчи по поляната. Вечер обикновено съм само с Кара /голдънката/ , че Ная иначе не я оставя да се набяга, а я пази от другите с лай.

# 53
  • София
  • Мнения: 460
Честит рожден ден, Балу!

Здрав, щастлив, игрив и маааалко пакостлив!  Simple Smile

# 54
  • sf
  • Мнения: 10 130
Честит рожден ден на Балу! Да е жив и здрав!
По обед го изкарвам за една бърза обиколка- сам бърза към входа ни 🤣

# 55
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честит рожден ден на прекрасен Балу! Heart Дълги години здраве му желая и много лакомства.

Нарцисчева, аз също искам повече такива снимки. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Много мила гледка са.

На Харли нека му е зле, разхлажда гъзягата.

Аз днес не издържах и се обадих на ММ да дойде, да ни закара на плаж и после ни върна пак на село. Joy

Поплува малко господинчото. Още спи изморен.

# 56
  • Мнения: 2 903
Жив и здрав да е рожденника Балу! Да го нагушкате едно хубавичко и от мен 🤗
Завидях на морската снимка.. искаме и ние с Макс море, ама ще си почакаме до септември, а за сега ще се спасяваме с подпочвените води в полето поне докато Дунава дръпне малко нивото 😂

# 57
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
И аз завиждам, че го гледам само на снимка Ози и морето! Ето и една, дето пази луната тази нощ Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодарим за пожеланията Simple Smile
За подарък Балу си остана на гости, иначе щяхме да си го приберем, но по-добре им е там... по-лесно понасят жегата, а и не е толкова страшна, като в София.
Поръчах разни лакомства и храна от зооплюс, като дойдат, ще почерпим рожденика стабилно, че днес се представихме слабо Simple Smile

# 59
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Снимката с луната е разкошна, фотомоделче. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт