Любители на кучета - 94

  • 18 783
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
Снимката с луната е разкошна, фотомоделче. bouquet

Тъкмо си помислих, че е направо за красивата тема! Чудесна снимка, ама то заради модела! Heart Eyes bouquet

# 61
  • Мнения: 11 344
Винаги нащрек когато лаят други кучета на вън!
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 09:19 от Реа

# 62
  • София
  • Мнения: 8 348
Коте, честит ти рожденник.

Дес, аз бих сменила металния повод с такъв от плат. Много по-удобен е за водене на куче, особено на дърпащо се куче. Пробвай някой път и прецени.

При нас нищо ново. Лигавим се, папкаме, обучаваме се сами и ходим на училище в събота. Има ефект, още трябва обаче. Ще видим

Пък лунното куче е прекрасно.

# 63
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Благодаря  Embarassed Лунното куче ( диване) първо беше с порязана лапа, сега е с възпалено очо. Общо взето не се скучае с него  Crazy
Коте, ако на това в София му викате жега, аз в Пловдив се варя в собствен сос няколко дни вече  Tired
Скрит текст:
labrex, да я пусна в красивата тема, ама там са едни барнати качествени снимки и не мога да се престраша...

# 64
  • Мнения: 1 804
Честит празник на Балу и на цялото семейство!  BirthdayBalloonChampagne

Биляна, снимките ти са разкошни, престраши се, не бой се! Аз не харесвам обработени снимки с изкуствени цветове и ефекти. Твоите са прекрасни, както и моделът ти. Heart Eyes Да му минава бързо очото, че да намига на мацките.
Скрит текст:
Тук в темата за пръв път чух и видях породата визла и се влюбих в нея. Ако някога имам голямо куче, искам да е точно такова /или лабрадор/.

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 23:16 от pip4i

# 65
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Благодаря  Embarassed Лунното куче ( диване) първо беше с порязана лапа, сега е с възпалено очо. Общо взето не се скучае с него  Crazy
Коте, ако на това в София му викате жега, аз в Пловдив се варя в собствен сос няколко дни вече  Tired
Скрит текст:
labrex, да я пусна в красивата тема, ама там са едни барнати качествени снимки и не мога да се престраша...

bilqna_69, пуЩай, пуЩай го хубавеца лунен, ако не, аз да го пуЩам! Simple Smile В красивата тема има всякакви снимки, и обработени красоти, и авторски такива. Ама тоя лунен красавец на чер фон......тамън си е за красивата тема!

# 66
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Pip4i, добре, че не са мои снимките ( мъжът ми снима основно), че иначе все щеше нещо да е изрязано - я ухо, я очо  Joy И аз не харесвам прекалено изчетканите и нагласени снимки.
По някакво странно стечение на обстоятелствата аз видях за пръв път братчед на визлата на морето - 2 ваймаранерки на Крапец. Нямаше как да знам, че на следващата година пак по неведоми пътища вкъщи ще цъфне това диване, дето сега се пъчи на лунната светлина.
labrex, пуснах го  Party

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 23:27 от bilqna_69

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Честит ден на Балу, да е здрав, див, щастлив и много целувки от нас.

Бизу трудно понася жегата, добре му е само на плажа, ама през деня и без кола, няма къде да го закарам, все охраняеми са и забранени. Пък на нас ни трябва едно ъгълче, дето да скача и лови пръчките.

# 68
  • Мнения: 947
Добро утро на всички кучовци и стопани от малкия Кашличко - Брус.

# 69
  • Мнения: 2 433
E, честит да е Балу, много здраве му желая.
Тара също имаше рожден ден миналата седмица, но ние се сетихме, след като беше минал.. колко лоша стопанка съм от 1 до 10 Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 829

Тара също имаше рожден ден миналата седмица, но ние се сетихме, след като беше минал.. колко лоша стопанка съм от 1 до 10 Simple Smile
11,но не пречи да се реванширате с кюфтета Grin
Жив и здрав да е Балу Heart Decoration

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Оф, пак сме в приключения. Излизам за сутрешната разходка с Бизу и бързаме към градинката. На тревичката що да не настъпи пчела и добре, че този път не блеех и го видях как стъпа и подскочи, и взе да се ближе, веднага посегнах към лапичката, щото мислех, че му е влязло камъче и го махнах, хвърлих го на тревата, гледам пчела. Газ към доктора, би му инжекция, намаза го с охлаждащо-обезболяваща паста и каза максимум час и е готов. Аз нали съм най-умната на майка си и баща си, викам може ли пешачката да се приберем (от Манолов до Синия пазар) той вика още по-добре. Тръгнахме, ама от Колхозния до вкъщи на ръце. Отели ми се вола, брало си лайката и 🈚️🈹️🈶️🈯️🈳️ ,псувах на ум демек.
Вече е добре, "наби" Лили и сега спи на климатик. 😂

# 72
  • София
  • Мнения: 23 097
Естела, добре, че бързо си реагирала.
Ако трябва обаче да нося Харли на ръце, ще получа удар. Хем тежи като пълна каца, хем в тая жега няма шанс да не пукна. Joy
Днес ще ходя да му взема от клиниката хапчетата за обезпаразитяване, но без него. А иначе го водя, че всеки месец го качвам на кантара.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Тони, 12 кг е келеша. Аз го нося, пот тече по челото, а Бизу ме ближе. Нямах избор, почна да напича и трябваше да го прибера на хладно. Добре, че не е алергичен. Манолов вика, че все по белите ходил, ама реално не е така, два пъти, заради кучешка кашлица и сега пчелата. Оф, дали са деца или кученце, все е тревога.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
На мен веднъж ми се наложи да нося Барби след като направи алергична реакция към ваксината. Тъкмо бяхме тръгнали от докторите и тя спря на едно място, помислих че души нещо и спрях да я изчакам. Обръщам се и я виждам как пада на една страна. Сърцето ми спря, корема ми се преобърна, грабнах я с някакви нечовешки сили и тръгнах да бягам обратно. С 15 кг куче на ръце по улицата, аз рева и говоря нещо, а тя цялата се стегна и ме гледа с един празен поглед.... Беше ужасно. Цяла вечност ми се стори че ми отне да стигна до докторите, а сигурно са били не повече от две минути. Направо нахлух в кабинета биха и нещо и ми казаха, че може да тръгваме. Абсурд! Останах докато не изяде една наградка, която и дадоха и после баща ми я взе с него на работа, за да я наглежда през деня. Повече не сме ходили при тези доктори. Сигурно нямат вина, ама много се наплаших. На никого не пожелавам.
Иначе редовно като гръмне някъде нещо докато сме на разходка се заковава на място и я нося. Вечер като трябва да стане от спалнята и да си отиде на дивана да спи най-любимо и е да се прави на заспала, та пак я нося. Но това са други емоции, обстоятелства и по-кратки разстояния, та не е толкова зор.

Общи условия

Активация на акаунт