Лунна диета, тема 3

  • 43 269
  • 748
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
И аз тук. Планирам за утре.

# 616
  • Мнения: 4 170
И аз съм с вас, хубаво е, че е уикенд. Започвам с кафе - не мога иначе.

# 617
  • Мнения: 52
И аз съм на линия. 😊

# 618
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Как върви лунуването? Цял ден съм на кафе сутринта и на обяд на фреш. Искам да изкарам и тази вечер и чак утре да ям.

# 619
  • София
  • Мнения: 3 479
Отчитам неуспех 😳 Снощи хапнах риба.
Днес пия бира. Следващия път...
Успех на вас, остават няколко часа само... Kissing Heart

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Добро утро! Отчитам успешен ден. Вчера в 10 ч. сутринта една голяма чаша кафе и след това през деня билков чай. Започнах с 0.5 кг. по-малко от миналата седмица, тази сутрин -1.4 кг. Ако запазя половината ще имам -2 кг. от началото на февруари, дано. Другата събота пак. Успех!

# 621
  • Мнения: 4 170
На кафе и фрешове от портокал и грейпфрут изкарах (аз не обичам чай много, много). - 0.5 кг. Ама днес вече ще си хапна нещо, че не издържам. Relaxed

# 622
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Aз само да напомня, че днес от 10:18 започва лунуването и е пълнолуние.

# 623
  • София
  • Мнения: 3 479
Аз свърших тази работа вчера... чак в ранния следобяд погледнах лунния календар и понеже бях много напреднала, си продължих- събират се около 20 часа фаст. Днес ще се опитам да направя 16 часов.
Успех, момичета!

# 624
  • Мнения: 4 582
Вчера след 24 часа фаст вечерях, днес ще продължа с лунния фаст до утре вечер.
За сега 3 кафета, 1,5 л вода и много физическа работа, която всъщност ми помага да не огладнявам.
Приятно лунуване на всички!

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Добро утро! Вчера едно кафе и билков чай, обаче сутринта не се теглих. Все пак отчитам успешен ден, -1 кг. от предния ден. За пръв път правя този режим, добре ми се отразява. Да ви питам, ако на лунния ден нямате възможност да го направите (рожден ден например), как е по-добре да се направи, на деня преди или след лунния?

# 626
  • Мнения: 2 290
Зависи от фазата на луната.
Ако е намаляща, следващите дни са добри за сваляне на килограми. То по принцип диета за отслабване трябва да се започва при намаляваща луна.
 Има и хора които искат да качат някой килограм, при тях пък хранителния режим трябва да започне при нарастваща луна.

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Здравейте, лунувам днес. Сутринта изпих едно кафе и сега пия билков чай. Не чувствам глад. Успех на всички!

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Аз прескачам две фази, няма да лунувам сега. Ще се включа следващия път. Успех на всички, лунуващи!

# 629
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз лунувах вчера по календара!Успех на всички днес.

Общи условия

Активация на акаунт