Лунна диета, тема 3

  • 43 291
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Лунувам и аз. Nature Full Moon With Face Hands V

# 91
# 92
  • София
  • Мнения: 2 434
И аз съм на линия със сок от диня.

# 93
  • Мнения: 1 794
И аз.Уж от вчера,дори взех рициново масло да се прочистя и снощи:леща с джолан и питка.Нощес щях да умра от стомах.Днес почвам отначало.

# 94
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ще се пробвам и аз, макар, че в 9.40 се почерпих с бонбон, без изобщо да зная, че днес е лунния.

# 95
  • Мнения: 574
Толкова много съм гладна, че едва ли ще издържа без вечеря, особено като ММ вечеря пред мен

# 96
  • Мнения: 1 008
Никакво отказване! Аз тогава мисля да изляза от стаята Joy

# 97
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Аз се успокоих, няма проблеми вече. Имаше към 16.00, но три чая оправиха нещата. Но последния сложих съвсем малко мед. И май това ме успокои. Но медът е въглехидрат, тъй че не е за лунния ден Wink  ... но пък помага

# 98
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 906
И аз лунувах. Издържах 20 часа, така че го пиша успешно. Толкова работа и бягане насам - натам имах, че цял ден на ума не ми дойде да ям... Обаче сега пък нямам кантар и не знам до колко успешно е било цялото гладуване.

# 99
  • Мнения: X
Успешно и при мен, ако не броим безсънието. Кантарът ми напоследък мери на 6 различни места - 6 различни резултата, при все че му сменях батерията. Но пък видимо контурите ми са се прибрали, на лице и талия.

# 100
  • Мнения: 1 008
Аз все още лунувам, но вече го пиша успешен Heart Eyes

# 101
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Добро утро и от мен. Това отчитането е голяма работа, да знаете Simple Smile
Вчера вечерта се прибрах и НЕ бях гладна. Но моите трима мъже като почнаха да вадят храната,  се предадох. Тъкмо да седна на масата с тях, и се сетих за вас и за отчета тук - кой издържал, кой не.  Това ми даде сили да пропусна.
Имам прегрешение - две зрънца ситно грозде, без семки. Това беше, че примирах вече.
Легнах рано и заспах и спах 13 часа Simple Smile)))))
Днес съм с 1,7 надолу.
Сега и да ги задържа трябва. Затова ще карам 90-дневната, като всяка седмица ще имам воден -  лунните дни.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 434
И аз извържах ... дори не бях гладна сутринта. Преди малко закусих с ябълка. Не съм се мерила.

# 103
  • Мнения: 998
Аз изядох няколко ябълчици, но пак го броя за успешен Simple Smile Килограми не меря, грамовете не са ми важни в случая.

# 104
  • Мнения: 1 794
Сантиметрите са ми важни,талия и ханш.Нацедих се в любими дънки,които не са стреч,обаче горното копчееееее....Stuck Out TongueStuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт