Лунна диета, тема 3

  • 43 346
  • 748
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 14 838
И аз хапнах диня и се зачудих дали може или наруших диетата.

# 481
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 340
Принципно аз знам,че може само вода, чай и кафе ама аз си я модифицирам за мене си.

# 482
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Тук съм и аз.
До момента на две кафета с много малко захар /едното даже с мед/ и чай.
Обаче за пръв път толкова много ми се спи! Едвам гледам. Досега си мислех, че диня не може, но като ви чета може и аз да хапна малко диня довечера.

# 483
  • Мнения: 315
При лунната диета доколкото знам може само вода, чай и плодови/зеленчукови сокове. Твърди храни не може, дори и да съдържат 90% вода. Това е за лунната диета, а за разтоварващ ден/дни динята е много подходяща.
Аз от днес стартирам на плодове. През м. Юли плодуването ми се отрази добре.

# 484
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 340
Да , и аз знам, че не може, но докато има дини ще го карам по този начин - тип разтоварващ ден.

# 485
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Издържах! Доволна съм. 24 часа на чай и вода.Simple Smile Вечерта изядох две малки парчета диня.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 12:57 от Hrispa76

# 486
  • Мнения: 315
Издържах! Доволна съм. 24 часа на чай и вода.Simple Smile Вечерта изядох две малки парчета диня.

Следващият път ще е още по-лесно:clap:

# 487
  • Мнения: 163
За пръв път от доста време отбелязвам успешно лунуване Hug 36 часа, 2 фреша, чай и черно кафе
-1.3кг;
мина сравнително лесно, надявам се и следващата седмица да успея (пък и след това Joy) че ме мъчат едни 2-3кг от месеци вече и по друг начин не се махат

# 488
  • Мнения: 4 642
И аз съм успешна от вчера на обяд започнах, но още не съм приключила. До утре вечер ще карам на вода.

# 489
  • Мнения: 163
Още една успешна луна от мен ^_^
36 часа, пак фреш и чай, със запазване на резултатите от миналата седмица
Някой друг лудува ли този път? Grinning

# 490
  • Мнения: 201
Аз Simple Smile
Последно хапнах в сряда в 15ч, вчера вода, чай и едно смути от плодове. Днес закусвах в 8 Simple Smile

# 491
  • Мнения: 476
Хора, по време на лунната диета мога ли през този ден да ям само ябълки (вместо да пия фрешове, че нямам възможност да си правя), и през останалото време само вода?

# 492
  • Мнения: 4 642
Анабел, най-добре е да пиеш само вода и неподсладени чай и кафе.

# 493
  • София
  • Мнения: 3 513
Анабел, най-добре е да пиеш само вода и неподсладени чай и кафе.
Хора, по време на лунната диета мога ли през този ден да ям само ябълки (вместо да пия фрешове, че нямам възможност да си правя), и през останалото време само вода?

Аз съм от ядящите плодове, когато ми е трудно да издържа. И ядки хрупам.
Има различни начини на лунуване, т.е. вариации на лунната диета.

https://fazinalunata.com/bulgarian/lunna-dieta/

Идеята е да ти е комфортно, не да си като на "инквизиция". Когато се почувстваш готова, тогава карай на вода и чай.
Като лунуваща от 12- 13 години, това е моето мнение. 🤗

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 14:53 от AnyHr

# 494
  • Мнения: 163
Подкрепям мнението на AnyHr, идеята е съчетаването на фазите на луната с разтоварващ режим. Преди години карах само на чай и вода както е оригинално лунуването, но в един момент никак не можех да изкарам и спрях съвсем.
Тази година реших да включвам фреш и разликата е огромна, усещам че има смисъл и на физическо и на психическо ниво от тези 24+ часа.
Така че всеки се нагажда различно, но може би все пак е добре твърдите храни да се елиминират, ако се спазва като фаст.

Общи условия

Активация на акаунт