Лунна диета, тема 3

  • 43 329
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Скрит текст:
Хора, по време на лунната диета мога ли през този ден да ям само ябълки (вместо да пия фрешове, че нямам възможност да си правя), и през останалото време само вода?

Аз съм от ядящите плодове, когато ми е трудно да издържа. И ядки хрупам.
Има няколко варианта на лунната диета.

[https://fazinalunata.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2020

Идеята е да ти е комфортно, не да си като на "инквизиция". Когато се почувстваш готова, тогава карай на вода и чай.
Като лунуваща от 12- 13 години, това е моето мнение. 🤗
Линка не се отваря.

# 496
  • София
  • Мнения: 3 497
Оправих го 😊
Стартираме скоро- пълнолуДие.

# 497
  • Мнения: 7 757
така най- обичам 🎈
24 с опция за 36

# 498
  • Мнения: 13
Здравейте момичета .Новобранче съм ,днес за пръв път ще правя лунната .После ще споделя ,как е било при мен и какъв е бил резултата. Кофтито в случаят е ,че е събота !А вечерта една чаша бяло вино ,дали може?Simple Smile

# 499
  • София
  • Мнения: 3 497
Пиша го успешно (нищо, че вечерях леко..., предишната вечер пропуснах)

Marian, фазата беше на 02.10 от 00:06 ч. до 03.10 00:06 ч. , така че смело карай на вода цял ден и се възнагради с чаша бяло вино вечерта.

# 500
  • Мнения: 163
Този път сякаш мина почти неусетно лунуването. Може би защото имах много работа вчера, но до днес ми се събраха 40 часа, чай, кафе и фреш както преди

# 501
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Много съм доволна!:smile: Направих диетата от 01.10 вечерта до тази сутрин, около 10 ч., когато закусих. Изкарах само на чай, половин литър фреш и две кафета.

# 502
  • Мнения: 163
Запис, успешна луна Simple Smile
36ч, фреш и чай

# 503
  • София
  • Мнения: 3 497
Браво, sorrow! 👏
Пропуснала съм... Sad
Утре- със закъснение, ще пия чай и вода (може и с ябълка да се поглезя).

# 504
  • Мнения: 163
Фазата започва 22:32 тази вечер WinkGreen Heart

# 505
  • Мнения: 3 281
Фазата започва 22:32 тази вечер WinkGreen Heart
Много благодаря за напомнянето, ще се пробвам.

# 506
  • Мнения: 4 602
И аз съм на линия, според ангажиментите се очертава да се нахраня в понеделник по обяд. Успех на всички!

# 507
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Добро утро и от мен!От години не лунувам и не "фаствам", но сега се връщам в редиците.От около две седмици не ям по 19-20 часа, и днес ще се пробвам да лунувам.Дежурна съм 12 часа на работа и ще пия чай с мед, ако една колежка, която продава има наличен в аптеката, ако няма ще е вода, чай и кафе.Преди съм правила по 72 часа на фреш, кафе и вода.Дано й сега успея!Хубав ден!

# 508
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Последно съм писала аз/ако модератор прецени да ме изтрие/.Надявам се да издържа до утре в 16.00 на чай и мед.

# 509
  • Мнения: 201
И аз съм тук за днешната луна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт