На пазар във Варна - Тема 53

  • 28 009
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165

[/quote]


Аз търся магазин за официални мъжки дрехи на нормални цени...
[/quote]
Мисля, че в Крис на адвокатската градинка са с по-нормални цени и не са лоши

# 16
  • Варна
  • Мнения: 613
http://www.moreto.net/novini.php?n=399254&p=1

Мисля че някой в предната тема се интересуваше от мобилен пункт за опасни отпадъци от домакинствата

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Аз се интересувах! Благодаря! Записвам си, защото имам цяла торба събрани лекарства с изтекъл срок.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте! Simple Smile Дали случайно някой знае от къде мога да намеря усмирителна риза? Трябва ми понеже имах честта да мисля игри за предстоящия ни тим билдинг и се вдъхнових от този клип: https://www.youtube.com/watch?v=br500N5yXUc Simple Smile

П.П. Преди време бях питала за мъжки халат - намерих от фирма Яна. Магазинът се намира в Левски, ул. Емануил Манолов 27.
Работно време:
Понеделник - Петък: 8:30 - 16:00
Събота: почивен ден
Неделя: почивен ден

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 15:13 от Invisible_

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте! Simple Smile Дали случайно някой знае от къде мога да намеря усмирителна риза?
Joy Извинявай, но просто прихнах, като прочетох ...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте! Simple Smile Дали случайно някой знае от къде мога да намеря усмирителна риза?
Joy Извинявай, но просто прихнах, като прочетох ...
Смешно си е... Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Ето повече за мобилния пункт, който ще събира лекарства и препарати.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Благодаря за темата!

elzzitoo, в Калцедония има хубани бански. Вече си имаме във Варна в Делта Планет мол.
Аз лично миналата година си ших, но тази година се изкуших с тях.

bethefirst, от eco-clima ми е спрея. Пише си марката им на флакона и conditioner cleaner.

# 23
  • In transit
  • Мнения: 11 706
Tezenis и те имат хубави бански. Имам техен от три години и не е мръднал. И те са в Делта Планет мол.

Аз искам да попитам къде мога да занеса да ми изперат вълнен килим с дълъг косъм, тип китеник? Ако сте доволни от някое място, автомивка или хим.чистене?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Не мога да кача снимка тук. Ако искаш пусни ми мейл на ЛС и ще ти изпратя.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Здравейте,някъде в ГрандМол дали продават едни кукички, за сутиен,с които се захващат презрамките на гърба ... Не съм сигурна как точно се нарича,идеята е да се носи с изрязани на гърба потници :
https://neshto.bg/463-%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%87-%D0%B … %D0%B5%D0%BD.html

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, от къде мога да купя комарник за количка? Искам абсолютно обикновен...Flowers Hibiscus

# 27
  • Мнения: 441

Момичета, къде мога да намеря подобна пола във Варна, с леко висока талия?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 741
Благодаря за темата!

elzzitoo, в Калцедония има хубани бански. Вече си имаме във Варна в Делта Планет мол.
Аз лично миналата година си ших, но тази година се изкуших с тях.

bethefirst, от eco-clima ми е спрея. Пише си марката им на флакона и conditioner cleaner.

Беше се коментирало за шиене на бански, та къде има такова ?
И по какъв модел се шие  ?
Имам едни боксерки, които много се харесвам с тях , ще ми ушият ли същия бански Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 1 469
В Хиполенд има комарници, отидете с количката, за да пробвате кой ще пасне най-добре.

За шиене на бански и бельо- имаше ателие в уличката след поликлиниката до централна поща. Не знам дали още съществува

Общи условия

Активация на акаунт