На пазар във Варна - Тема 53

  • 28 140
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Благодаря много! Утре ще посетя и двата. Темата е много полезна!

# 706
  • Мнения: 1 359
Къде има специализиран магазин за ортопедични обувки? /Зная само този на Севастопол/
Търся и магазин, където да продават къна и с други цветове и нюанси, освен типичния червеникаво- меден. Чух че имало и такава къна, примерно в шоколадови или кестеняви цветове.

# 707
  • Мнения: 10 703
Къде могат да се намерят качествени ръчно изработени картички ?
 

# 708
  • Мнения: 1 359
Такива картички има на Шипка, като тръгнете от бул. Мария Луиза надолу, от лявата страна, малко преди подлеза има книжарница за художествени материали. Инфото ми е отпреди година- две, но съм сигурна че книжарничката си съществува още.
И още едно място се сещам- точно под стадион Черно море има редица с бараки. Първата е за цветя и аранжировки, собственичката е доста талантлива и прави и картички, и всякакви украшения за подаръци

И още нещо да питам къде да намеря хубавя, пухина олекотена завивка?

# 709
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Чух че имало и такава къна, примерно в шоколадови или кестеняви цветове.
Има, но вътре си е с боя. Не е натурална къна. В Елитис и Лили трябва да има.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 167
Чух че имало и такава къна, примерно в шоколадови или кестеняви цветове.
Има, но вътре си е с боя. Не е натурална къна. В Елитис и Лили трябва да има.
Не е вярно, че вътре си е боя. Къната смесена с индиго, дава кестеняви цветове. Друг е въпросът, че действително на пазара има и с химични примеси.
Може да погледнете темата за къната и да се насочите коя билкова смес да потърсите. В био магазините вероятно ще намерите билкови смеси.

# 711
  • In transit
  • Мнения: 11 823
И още нещо да питам къде да намеря хубавя, пухина олекотена завивка?
В Юск. Постоянно има и намаления и цените са добри.

Кабинка за снимки има и в Бурлекса на базар Левски.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря за насоките за кабинките! Свършихме успешно задачата.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 79
Аз търсих тук скоро препоръка за ръчно правени играчки и се възползвах от тази за Marti's heaven, пристигна днес, наистина са много сполучливи ! Абе, малко са и скъпички,  но са изпипани, чудесни ! Та и аз ги препоръчвам, вече от първа ръка Simple Smile
Темата наистина е много полезна !

# 714
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Как е автомивката в ГрандМол ( качество/цена ) ? Трябва ми автомивка някъде в района на Автогарата,но не искам да е с цигани,които да ми сядат вътре в купето,докато почистват или преместват колата.И да не крадат,че и това съм чувала за някои места ... Толкова нови кооперации настроиха покрай Лабиринта,всe някъде трябва да има читава автомивка... Тази на Сливница до бензиностанцията на Петрол май е само на самообслужване ?

Последна редакция: сб, 14 сеп 2019, 20:36 от morgana07

# 715
  • Варна
  • Мнения: 36 605
На гърба на затвора, точно до Лагард има автомивка. Аз съм много доволна. Капризи се казва, имат и фейсбук страница.

# 716
  • Мнения: 1 359
И аз благодаря за препоръките!
Наистина полезна тема!

# 717
  • Мнения: 4 966
Здравейте, от къде мога да си взема френски макарони и на приемлива цена?

# 718
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Здравейте, от къде мога да си взема френски макарони и на приемлива цена?

Вкусни съм хапвала в една малка сладкарничка до Очна клиника Св.Петка - на ъгъл се пада,последно май 1,60лв беше цената. Иначе в Амбелино не ни харесаха изобщо

# 719
  • Мнения: 4 966
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт