На пазар във Варна - Тема 53

  • 28 160
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Здравейте, от къде мога да си взема френски макарони и на приемлива цена?

Вкусни съм хапвала в една малка сладкарничка до Очна клиника Св.Петка - на ъгъл се пада,последно май 1,60лв беше цената. Иначе в Амбелино не ни харесаха изобщо
Сладкарничката е Лагард.

# 721
  • Мнения: 1 377
Аз се чудех друго - някъде в града останаха ли дюнери с телешко или свинско месо или навсякъде вече са с пилешко...

# 722
  • Мнения: X
Не е много по темата, но си търся козметичка за оформяне на вежди. Райони: Център, Широк център, Катедрала, Ритуална зала, Общината, Младежки дом... общо взето не искам нищо специфично , но да знае как да ги направи симетрични. В родния ми град , всички ходихме с еднакви вежди, защото всички козметични знаеха една форма и сега ги “пуснах” и искам нещо различно. Ще съм благодарна на препоръки, тук или на лично съобщение!

# 723
  • Мнения: 1 472
В 1вата,която е  успоредна на ул. Съборни, зад централна поща, мисля се води ул. Парижка комуна. Катя се казва. Преди беше в Ню имидж, а сега си е отделно. Ако искате, мога да пратя на лично съобщение телефон

# 724
  • Мнения: X
В 1вата,която е  успоредна на ул. Съборни, зад централна поща, мисля се води ул. Парижка комуна. Катя се казва. Преди беше в Ню имидж, а сега си е отделно. Ако искате, мога да пратя на лично съобщение телефон
Да , ще съм благодарна!

# 725
  • Мнения: 1 165
Може ли и на мен телефона, че и аз постоянно търся и не мога да намеря

# 726
  • Варна
  • Мнения: 816
И аз ходя при Катя от много години. Харесва ми, че тя ги оформя с конец.
А сега едно питане. Къде във Варна мога да занеса да ми ремонтират куфар - счупена е дръжката. От авиокомпанията ми искат фактура за ремонта. А кой изобщо ще ми даде фактура за ремонт на куфар.
Предварително благодаря.

# 727
  • Мнения: 2 587

А сега едно питане. Къде във Варна мога да занеса да ми ремонтират куфар - счупена е дръжката. От авиокомпанията ми искат фактура за ремонта. А кой изобщо ще ми даде фактура за ремонт на куфар.
Предварително благодаря.

Каква марка е куфара? Ако има магазин на марката питайте тях, а за фактурата не е проблем. Нали все пак извършват услуга някаква.

# 728
  • Мнения: 1 472
Гранд гепард имат сервиз за куфари, някъде в ЗПЗ по спомени. Попитайте ги за по-точна информация.

# 729
  • Мнения: 30
Здравейте и аз искам за отзиви за козметик и почистване на вежди в района на Трошево и Автогара.Simple Smile

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 748
В тази тема ли някой беше писал са почистване / тупане на матраци ?

Споделете от фирма , която да изтупа матрак, диван...

# 731
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Къде да търся читави магазини за детски обувки за момиче - размери 29-31. Марки съм харесвала Chippo, Капчица, Колев ...

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Аз се чудех друго - някъде в града останаха ли дюнери с телешко или свинско месо или навсякъде вече са с пилешко...
Преди Аладин имаха с телешко, но за сега не зная. В le chef също имат грил сандвич с телешко.

# 733
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз се чудех друго - някъде в града останаха ли дюнери с телешко или свинско месо или навсякъде вече са с пилешко...
Преди Аладин имаха с телешко, но за сега не зная. В le chef също имат грил сандвич с телешко.
Има също и на Гирос срещу Черно Море хотела. Мисля, че е до Лагард вдясно.

# 734
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Търся детски спален комплект с Маша и мечока Simple Smile по възможност с олекотена завивка. Някой да е виждал някъде?

Общи условия

Активация на акаунт