На пазар във Варна - Тема 53

  • 28 168
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 456
Момичета,къде продават самолети за хвърляне от пяна/стиропор?В олх има много,но ми трябва за утре.

# 76
  • Мнения: 22
Търся някакъв спрей, който да напръскам в климатика за почистване. Вече михме филтрите, капака, избърсахме една задна част, но знам, че има спрейове за пръскане и искам да пробвам. От къде да купя такъв
До хотел Голдън тюлип има магазинче, където продават спрейове за климатици за коли и за жилища Simple Smile. Ние вече си купихме от там и напръскахме.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 168
Момичета,къде продават самолети за хвърляне от пяна/стиропор?В олх има много,но ми трябва за утре.
Тези самолети се продават в книжарниците. За съжаление не мога да те насоча за конкретна книжарница.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 456
Ще потърся днес.Благодаря ти Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Момичета, трябва ми карнавална маска... по-скоро домино, тъй като е за по-голямо дете. Да ме насочите къде в централната част мога да намеря, че Джъмбо никак не ми е опция.
Благодаря предварително!

# 80
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета,къде продават самолети за хвърляне от пяна/стиропор?В олх има много,но ми трябва за утре.
Тези самолети се продават в книжарниците. За съжаление не мога да те насоча за конкретна книжарница.
Айсберга на Пирин

# 81
  • Варна
  • Мнения: 210
Тъй като темата се чете предимно от варненки, си позволявам да публикувам мнение тук, с което да предпазя други хора. Търсих майстори за ремонт у дома и от тази тема се свързах с няколко. Те бяха заети и чрез сайта Майстор Плюс наех лицето Огнян Николаев Симеонов тел.0896174455 и 0892954799. Заедно с мъж на име Евгени извърши оглед и взе 300лв авансово за материали. Ремонтът трябваше да започне на другия ден. Към днешна дата ремонт няма и господинът не ми е върнал сумата. Блокира ни телефоните, защото много сме го притеснявали. Свързах се и с други потърпевши от въпросния Огнян и ще потърсим съдействие от институциите. Ако някой от вас е изпадал в подобна ситуация, приемам всякакви съвети. Може на лични, за да не разводняваме темата.

# 82
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Момичета, трябва ми карнавална маска... по-скоро домино, тъй като е за по-голямо дете. Да ме насочите къде в централната част мога да намеря, че Джъмбо никак не ми е опция.
Благодаря предварително!

Нали ти е една вечер - какво ти пука за ниското качество на Джъмбо? 

Не се сещам никъде освен Джъмбо.

  И едва ли има какво толкова да се избира за маска?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Печикамъков, моля те, чети внимателно. Джъмбо споменавам в изречение, в което моля за упътване за магазин в централната част. Т.е. Джъмбо не ми е опция като местоположение, а не като качество или цени.
Повярвай ми, разнообразието от маски-домино е огромно. Та, когато човек прави нещо с желание, се старае да избира.
В случая обаче ми е спешно и по-скоро важно да намеря нещо прилично без да се налага да ходя на другия край на града.

# 84
  • In transit
  • Мнения: 11 853
Печикамъков, моля те, чети внимателно. Джъмбо споменавам в изречение, в което моля за упътване за магазин в централната част. Т.е. Джъмбо не ми е опция като местоположение, а не като качество или цени.
Повярвай ми, разнообразието от маски-домино е огромно. Та, когато човек прави нещо с желание, се старае да избира.
В случая обаче ми е спешно и по-скоро важно да намеря нещо прилично без да се налага да ходя на другия край на града.
Над ЦБА на базар Левски има голям парти магазин. Намира се в сградата на Риск електроникс. Може да погледнеш там.

# 85
  • Мнения: X
Здравейте. Скоро ще ходя към Варна и мисля да си купя хубав  анцунг от пазарите. Ще ми дадете ли насока към къде да отида. Благодаря предварително.

# 86
  • Мнения: 198
Здравейте,искам да попитам според вас парфюмите предлагани в Елитис оригинални ли са ?

# 87
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Здравейте,
някой знае ли как вървят като цена плажните хавлии в Джъмбо и като размер? Благодаря Ви предварително.

# 88
  • Мнения: 1 715
Здравейте. Скоро ще ходя към Варна и мисля да си купя хубав  анцунг от пазарите. Ще ми дадете ли насока към къде да отида. Благодаря предварително.
В магазин Мадара има какво да се погледне, а на колхозния пазар, при чешмичката също има магазин, в който съм харесвала разни неща. На пазара продават доста спортни стоки, но обикновено са кичозни и не стоят добре.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Точно до чешмичката на пазара има страхотен магазин. И аз го харесвам. Купувала съм от тях долница и анорак, и двете излязоха много качествени, а бяха на символични цени.

Общи условия

Активация на акаунт