Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 311
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 42
HollywoodGirl, нашата сватба ще е в София, но фотографа се оказа от Ямбол. Харесаха ми снимки, които разглеждах във фейсбук и му писах, оказа се, че пътуват навсякаде, за да снимат. Цената ще е 1350 лв с двама фотографа, иначе е към 1000 за един. Видео няма да имаме.

Искам да ви помоля за съвет: къде можем да идем в София за сватбени халки? Моят любим много пътува, такава му е работата, сега е тук до неделя и  искам да използвам момента да изберем, защото пак заминава за три  седмици.



Захир, ние ходихме на бул. „Патриарх Евтимий“ 25 - бижутерия Duo, момчето е много любезно и ги изработва ръчно. Като цена ни се стори приемлива на фона на тази, които бяхме чували. Лошото е, че преди 3 седмици ни обясни, че започва изработките за септември.

# 511
  • Мнения: 3 609
Благодаря. Ще ги погледна.

Сега съм на вълна торти. Момичето, което ще прави украсата с цветята ми препоръча една малка сладкарничка в София на две нейни познати девойки. Принципно хиляди пъти предпочитам да дам пари на някой млад, амбиционен човек, пред големите "играчи", обаче ни дадоха цена от около 6лв на парче. Видя ми се супер много. Ще ни трябват към 70-80 парчета.. И сега се чудя къде да гледаме. Чочко в сайта други цени имат...
Мисля си за 100 грама сладки, но ще съм благодарна на мнения, за София

# 512
  • Мнения: 410
Благодаря. Ще ги погледна.

Сега съм на вълна торти. Момичето, което ще прави украсата с цветята ми препоръча една малка сладкарничка в София на две нейни познати девойки. Принципно хиляди пъти предпочитам да дам пари на някой млад, амбиционен човек, пред големите "играчи", обаче ни дадоха цена от около 6лв на парче. Видя ми се супер много. Ще ни трябват към 70-80 парчета.. И сега се чудя къде да гледаме. Чочко в сайта други цени имат...
Мисля си за 100 грама сладки, но ще съм благодарна на мнения, за София
100 грама мисля бяха над 6лв на парче. Ние бяхме с Дидис (4.50лв) и тортата била много вкусна. Аз само видях че е красива. И аз мисля че е хубаво да се дава шанс на млади, недоказали се хора/бизнеси, но на една сватба се бях натровила с торта, и затова реших да не рискувам с моята.

# 513
  • Мнения: 574
100 грама имат и малки тортички, които са по 5лв. Тортите са на парче между 4.50 и 6 мисля. Но много от по-големите торти могат да са само с няколко вкуса, изборът при малките тортички е доста по-голям. На сайта им има много снимки и цени. Дават 5% отстъпка на поръчки нас 500лв, ние от тях взехме и подаръците.

Халките са ни от Дуо, носим ги от януари и надраскването е минимално, много съм доволна.

Благодаря. Ще ги погледна.

Сега съм на вълна торти. Момичето, което ще прави украсата с цветята ми препоръча една малка сладкарничка в София на две нейни познати девойки. Принципно хиляди пъти предпочитам да дам пари на някой млад, амбиционен човек, пред големите "играчи", обаче ни дадоха цена от около 6лв на парче. Видя ми се супер много. Ще ни трябват към 70-80 парчета.. И сега се чудя къде да гледаме. Чочко в сайта други цени имат...
Мисля си за 100 грама сладки, но ще съм благодарна на мнения, за София

# 514
  • Мнения: 299
Торти Вега са много вкусни. Провери ги.
А защо не поръчаш една по-малка торта за нарязването и една голяма без украса за гостите? Мисля,че вече масово се прави и би трябвало да щади бюджета.

# 515
  • Мнения: 137
За първи път чувам за бокал. Ние занесохме в църквата това, което пишеше на бележката, а бокал не беше споменат.

Ние имахме цяла маса с Дж-и, агента с асистентка, фотограф, оператор... видях, че масата по нищо не се различава от другите- столове, ханкели и др. Само нямаше цветя. Нямаше и да се съглася да сложа там предвид цените на цветните украси. Не ми взеха никакви пари за служебната маса- всичко беше от агенцията. Ние им взехме меню без предястие. Всичко по съвет на агентката. С моята агентка комуникирахме нон стоп. Не ми звучи ок да издирвам хора, на които им плащам за да си говорим Wink За всичко я питах и тя даде доста добри идеи. Радвам се, че й се доверих за определени неща. В последствие видях, че е била права.

Марулета, не го мисли! Всичко минава бързо. Важното е да се забавляваш- това ще зарадва дъщерята, да си щастлива.

# 516
  • Мнения: 24
Това беше нашата торта. От сладкарница Еуфория в кв. Дружба в София. Около 5лв беше парчето.


Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:45 от Iva.Solakova

# 517
  • Мнения: 8 790
Красива булка!Бъди щастлива!
   Ние ще имаме музика -2 ,фото и видео.Т.е.маса за 4ма,с меню.За украса не знам.
   Имам въпрос за многоетажните торти-като се нареже най-горната част,най-малкият кръг,не се ли разваля фасона на тортата на следващия кръг?Дано ме разбирате какво питам.
   
   

# 518
  • Мнения: 978
И аз засег харесах didy's. Втроник съм на дегустация и ще Ви кажа.

# 519
  • Мнения: 1 165
Нашето меню за екипа е основно+салата. От локацията имат направо отделен куверт "Персонал".
Ива, прекрасна булка си. Много семейно щастие ви пожелавам.
Нашата торта е 4,50 парчето+отделно цветята/още не знам колко ще излязат/+транспорт.

# 520
  • Мнения: 1 560
Ива, много си красива!
От 100 грама сладки не бих поръчала за нищо на света! Имала съм ужасен опит с тях, не препоръчвам определено.

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Ние няма да имаме специална торта за гостите, в менюто има десерт и направо с него, жената от ресторанта каза, че повечето така правят. Ще има малка торта за снимките. Чувствам се много несериозна булка, но да видим какъв ще е финала Grinning

# 522
  • Мнения: 137
Малко снимки и от мен, които получих от гости.








Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 16:49 от Radvema

# 523
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Radvema , кое е това място? Божествено е!

# 524
  • Мнения: 137
Radvema , кое е това място? Божествено е!

Благодаря! И аз така мисля Simple Smile. К.к. Албена. Ако има бъдещи булки-  препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт