Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 275
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 978
Hristina.P,  много, много красива булка! Честито! Много да се обичате Simple Smile
Да и аз като Хибискус да попитам, откъде са чашите и кой Ви прави тортата, сигурно си казвала, ама аз толкова помня... Grinning

# 76
  • Варна
  • Мнения: 91
Hristina P. Щастлив семеен живот!Прекрасна си била.А за подредбата да ви кажа много съм щастлива,че нашите гости са малко 50 човека и подредбата мина лекооо Simple Smile На мен ми останаха само поканите да ги поръчам.

# 77
  • Мнения: 137
Hristina.P,  много, много красива булка! Честито! Много да се обичате Simple Smile
Да и аз като Хибискус да попитам, откъде са чашите и кой Ви прави тортата, сигурно си казвала, ама аз толкова помня... Grinning

Нашите чаша бяха почти едно към едно с тези от снимката и бяха от Сватбен Център.

# 78
  • Мнения: 811
Аз пак да попитам, забравих че днес ще ходим за изследванията и снощи пийнахме по малко алкохол. Дали има значение? Щото няма и  на гладно да са? И ако ги правим в лаборатория след това пак ли трябва при личния да ходим?

# 79
  • Мнения: 2 433
Абе, какви са тия чаши по 200лв.. аз не бях гледала до сега, нормално ли е? В шок съм.

За изследванията няма значение алкохолът, за издаване на бележката, ако те интересуват самите стойности (любопитство), тогава-да.

# 80
  • Мнения: 137
Абе, какви са тия чаши по 200лв.. аз не бях гледала до сега, нормално ли е? В шок съм.

За изследванията няма значение алкохолът, за издаване на бележката, ако те интересуват самите стойности (любопитство), тогава-да.

Ако не държиш да са истински кристал има и за по 40,50 лв.

# 81
  • Мнения: 978
Хибискус, аз гледах BOHEMIA, има и по евтини, и са много красиви.

# 82
  • Мнения: X
Много благодаря за пожеланията!🥰
Украсата я прави Валерия Рекалова, тортата е от Yoanna Cake Boutique - Благоевград, с доставката пак излезна малко по-евтино от местата в София, на които бях пуснала запитвания за същата торта. Чашите са от Gourmet house, имат сайт, а магазина е на Графа, страхотни са, бокалът също.

Иначе и на мен подредбата на гостите най-много ми се опъна, а последните дни, когато няколко потвърдили госта отказаха, бълвах огън направо.😄 И ден-два преди събитието се успокоих, че вече нищо не зависи от мен и се отдадох само на приятната част.💕

# 83
  • Мнения: 8 754
Хриси,честит брак!От сърце желая да ти е все така романтичен животът,изпълнен с любов и разбирателство!
    Хибискус,ти си като гугъл,страхотна!
   За хотела да ти кажа-ние запазихме всички бунгала на Аугуста.Обаче се оказва,че ще ни трябват и за петък вечерта няколко.Е,оказа се трудно,защото Силвия не вдига телефон.Аз отивам на място,нея я няма.Един дедичка на портала вади една тетрадка,междувременно ме пита пуша ли,пък що не пуша,пък хубаво е че не пуша.Аз три пъти казвам,че искаме еди кои си номера бунгала,защото тези хора ще си останат в тях и следващата вечер,че са за същата сватба.Пише там в една тетрадка,обещава да предаде на Силвия.След един ден дъщеря ми звъни,притеснена,защото се свързала с нея и й казала,че точно тези бунгала са заети.Абе лудница!!!Довечера след работа ще ходя отново,защото не можем да се свържем,пак.И нещо почвам да се нервя.
   Ветрилата ще са като средство за разхлаждане.На 20.07 мисля,че ще са повече от нужни.
   

# 84
  • Мнения: 2 433
марулета, пиши и във вайбър, за да се уговорите кога ще е там и да не се разминете, започна сезона на сватбите и с всички се гоним, на тях също им е много натоварено.

# 85
  • Мнения: 1 131
Хриси, честито! Желая ви много здраве и семейно щастие Heart прекрасно е било, а ти си вълшебна булка Simple Smile

За дамите, които се чудят за подаръчета- препоръчвам бисквити. Нашите ни ги прави една жена от Хасково и съм много доволна. Мога да дам координати на лично Simple Smile
Сватбеният ден наистина минава като миг,  насладете му се до край Hug

# 86
  • Мнения: 8 754
марулета, пиши и във вайбър, за да се уговорите кога ще е там и да не се разминете, започна сезона на сватбите и с всички се гоним, на тях също им е много натоварено.

     Дъщеря ми си контактува с нея,но нещо е трудна връзката.

# 87
  • Мнения: 19
Здравейте от мен. Пак се включвам с едно питане. Тази седмица си направихме изследванията в лаборатория Рамус и ни взеха по 21 лв за тях на човек. А днес бях при джипи-то да ги завери и да ни даде медицинските. Тя е личен лекар само на мен, но ни взе по 18 лв на човек за медицинско. Аз ли нещо не съм в час? Мисля си, че трябва да е по-евтино поне за мен?

Аа и друго: Мислим да ходим в събота до Раковски да си вземем халки. Някакви мнения?

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Медицинските изследвания за брак навсякъде са между 40-50 лева на човек. Нормално е. Изследванията 20 лева, преглед + медицинско при личен по 18 лева. В случая личната ти ти е направила услуга, защото е “прегледала” мъжа ти без той да е бил физически там. Както бях казала и по-назаде тези прегледи са парлама. На никого не му се занимава с това, но е бюрокращина, която се изисква от закона.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 12:15 от rallytsa

# 89
  • Мнения: 4 941
Трябва да напечатам етикетчета за подаръците. Къде в Бургас може да се случи това? Или някой сайт онлайн, ако предлагат тази услуга?

Общи условия

Активация на акаунт