Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 346
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 165
Аз също не я харесвам частта със завирането на младоженеца под роклята. Ще я пропуснем тази част, но не съм мислила какво да хвърля. Идеята с кутийката ми хареса много.
Иначе аз за моя букет обмислям да наруша традиционното хвърляне и да го дам на конкретно момиче, без някой да знае. Ще е изненада. На мен ми го бяха направили и беше много мило. Не съм го решила със сигурност, но ми харесва идеята

# 676
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ох момичета, моминското ми парти мина и беше много хубаво! Момичетата доста се бяха постарали. Имаше много игри, подаръци, закачки и простотийки. Бяха ми направили и страхотна изненада с която бяха заменили типично появяващия се по някое време полицай или моряк 😂Много ме зарадва тази изненада, чак се разплаках от емоцията, която ме обзе. Разтреперих се и усещах адреналина си по вените на ръцете и краката. Със сигурност ще го запомня завинаги. Изобщо всичко беше наистина невероятно. Много идейно, оригинално и лично.
П.с: в крайна сметка бях с черни сандали и чанта, защото не си намерих 😂 но това нямаше абсолютно никакво значение!
Моля, не ме цитирайте Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 20:34 от rallytsa

# 677
  • Мнения: 1 165
Рали, изглежда и звучи страхотно. Кое е местенцето?Гледката е уникална.

П.С. - Страхотен крак Smile

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Хахах благодаря Simple Smile
Бях със завързани очи, а на тръгваме от там бях пийнала хахаха, но мисля, че се намирахме някъде над вятърната мелница. Гледката беше наистина много добра! На снимките не си личи много, но беше божествено!

# 679
  • Мнения: 2 433
И на мен ми направи впечатление крачето Stuck Out Tongue
Да ти кажа и хич не ми изглеждаш бледа в лице, а може би и автобронзантът да е изиграл роля Grin
Радвам се много на вашите момински, но аз май няма да имам.. нямам много приятелки, а някои са и на другия край на България. Може с кумата да пийнем по нещо, но не е същото, завиждам ви най-благородно Simple Smile

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Еее Иве, щяхме да ти направим едно запойче, ако бяхме близо 😂
Изравних се с фондьотен, нямаше нужда да преживявам драмата с автобронзанта по лицето 😂, но нищо. Поне вече знам как се използва 😂

# 681
  • Мнения: 157
Момичета, да ви питам за идея какво да хвърля младоженецът вместо жартиер?

Калпак, цилидър, някоя интересна спортна шапка тип каскет

# 682
  • Мнения: 26
[video][/video]     
Ето за тази рокля става въпрос.Хареса ми,но много ще спарва.Затова предпочетох да я облека само за 1 час за подписа.А в деня на изнесения ритуал ще съм с друг тип.
Рали наистина е супер и си личи че си се забавлявала 😊

# 683
  • Мнения: 3 609
Рали, уникална си!!!
Радвам се, че ти е останал такъв щастлив и невероятен спомен, надявам се сватбата да е още по-вълнуваща и трогателна!
Отдавна исках да ти кажа, че идеята ти за 8-те вида любов ме удари право в сърцето и  исках да те попитам, ама честно, дали би се съгласила да я използвам? Няма да се сърдя ако кажеш не, разбира се. Просто ми хареса ужасно много цялостната концепция за празник на любовта, във всичките и модификации.


Чакам Марулета цял ден да се появи и да разказва, така се вълнувам!

# 684
  • Мнения: 1 560
Рали, супер си! Изглежда наистина страхотно!
Иначе това с кутийката звучи много готино. Даже съм виждала такива пластмасови светещи пръстени в Джъмбо. Ще стане май.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Разбира се, че нямам против! Даже се чувствам поласкана и полезна като ми харесвате идеите и нещата. Ще ти ги изпратя на лично по-късно 😊
П.с това с пръстена е наистина яко, като се има предвид колко кураж му трябва на един мъж, за да “удари коляното” хахах. Даже си представям ситуация, този който го хване веднага да го даде на приятелката си, ако има... Би се получило много романтично и искрено 😊

# 686
  • Мнения: 3 609
Разбира се, че нямам против! Даже се чувствам поласкана и полезна като ми харесвате идеите и нещата. Ще ти ги изпратя на лично по-късно 😊

Нямам думи колко безкрайно благодарна ще съм ако ми пратиш наистина, мислех си за масите, всяка да е наименована с един тип любов и както при теб в отделна рамка да пише обяснение. Толкова ми допадна идеята!!

# 687
  • Мнения: 2 433
Рали, супер си! Изглежда наистина страхотно!
Иначе това с кутийката звучи много готино. Даже съм виждала такива пластмасови светещи пръстени в Джъмбо. Ще стане май.

Моля за снимка, ако се решиш да купиш, защото не съм от София и не знам дали да комбинирам следващото ходене с посещение на Джъмбо, че ми е краста там и ми яде много време (ще вляза за пръстен, ще изляза с багажник джунджурля)

# 688
  • Мнения: 102
Много хубави снимки !
Дайте идеи за рокля на свидетелката(кума). Гледала е в Авин, понеже им е фенка, но за мен са много екстравагантни или обикновени , повечето черни, а и нямат много модели. А аз никак не искам черно... Имало и хубави в Beyond и не знам кое още, но са към 800-1000 лв и това е доста. Нещо до 400-500 лв макс?

# 689
  • Мнения: 1 165
Alessa имат хубави рокли

Общи условия

Активация на акаунт