СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 117 116
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Благодаря и аз за темата. Да се  запълни само с хубави новини.

# 16
  • Мнения: 249
Да ни е на късмет темата и всяко дете да си намери неговото място!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 817
Благодаря, Спунк!
Нека темата да е късметлийска за всички! Сигурна съм, че всяко дете ще намери точното място!

# 18
  • Мнения: 982
Дано "изненадите" са добри!
Нашата учителка по БЕЛ днес е била на училище, а уж трябва да проверява НВО. Дали още сканират? Ние вече резултати чакаме.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Само с добри новини да се напълни темата си пожелавам!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 210
Хайде цялата депресия я оставяме в предишната тема. С тази да положим едно по-ведро начало само с хубави новини.
Нека всяко дете получи точно толкова точки, колкото да му стигнат за желаното от него място.

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 13:25 от jenap

# 21
  • Мнения: 11 818
Спунк, благодаря и аз! Да бъде!

Rady, etomira, страхотни неща сте споделили за учители. Нашата прекрасна класна също вчера за пореден път ни трогна много с отношение и съпричастност! Толкова беше емоционално за мен, че дори не ми се споделя в детайли, искам да си го кътам само за мен. Много имахме нужда от тази подкрепа и двете с дъщеря ми (тя отделно се притесняваше, че и нея ще разочарова с представянето си - математичка е). Ще съм вечно благодарна, че детето попадна при нея!! Изключително ценен отпечатък за цял живот! В днешно време са рядкост такива хора въобще, а учители, за съжаление, съвсем!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 653
Снощи дъщеря ми ме изненада, че на 23 В) е писала решения на 2 варианта - когато 9-те километра са между С и В и когато са от другата страна на В. На мен изобщо не ми беше хрумал втория вариант, а и в даденото примерно решение също го няма. Върнах се пак да чета условието на подточката и наистина не е уточнено дали тези 9 км. са преди или след град В, т.е. възможни са и двата варианта.
Относно 25-та задача, за съжаление и тя е в групата на децата опитали се да я решат неуспешно с равнобедрен триъгълник.
Здраве да е.... ще чакаме резултатите и дано ги изкарат по-рано.

# 23
  • Мнения: 320
Да се запиша и аз в очакване на резултатите.

# 24
  • Мнения: 1 812
Аз пък съм толкова щастлива, че минаха изпитите, че никаква депресия не може да ме пребори. Беше и малко криво на детето вчера, че не е била в добра кондиция, което и е повлияло,  но се е справила предвид ситуацията. Желаното училище е 9ФЕГ, дано и стигне бала, но ако не стане има и други добри училища.

# 25
  • Мнения: 11 818
Rady, а гаджето къде учи? Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 812
   Той си учи в Божурище, ще ги видим децата на есен като се затрудни логистиката по срещите им.
    И да спомена, че училището в Божурище си е много добро, голяма част от децата въобще не кандидатсват в София, от випуск 80 деца, 60 въобще няма да подават документи в София, а ще се пробват в нашето си училище. Спокойно е, учителите са добри, участват непрекъснато в обменни програми в чужбина, децата много пътуват. На Мила не и харесва идеята да учи профил информационни технологии с английски и затова го изключва.

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 13:40 от Rady

# 27
  • София
  • Мнения: 1 210
Снощи дъщеря ми ме изненада, че на 23 В) е писала решения на 2 варианта - когато 9-те километра са между С и В и когато са от другата страна на В. На мен изобщо не ми беше хрумал втория вариант, а и в даденото примерно решение също го няма. Върнах се пак да чета условието на подточката и наистина не е уточнено дали тези 9 км. са преди или след град В, т.е. възможни са и двата варианта.


Моята е решила задачата също с двата варианта. Така са я учили в училище да прави, когато не е казано, че B  е крайна точка и там спира и не продължава повече.
Даже вчера се ядосваше, че се е престарала така и съответно това й е изяло времето за проверка, при която би могла да си открие техническата грешка при 22задача.

Но здраве да е, да. Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Благодаря за темата!Дано е късметлийска!
Вашите ходят ли на училище? Във вторник са били 7-8 деца и ги изпратили от втория час да си ходят.Днес същата работа+нямало учители по математика и БЕЛ.Дъщеря ми каза,че утре изобщо няма да ходи.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 028
Благодаря за темата!Дано е късметлийска!
Вашите ходят ли на училище? Във вторник са били 7-8 деца и ги изпратили от втория час да си ходят.Днес същата работа+нямало учители по математика и БЕЛ.Дъщеря ми каза,че утре изобщо няма да ходи.
Моето не е пропускало училище, но в деня преди НВО по математика са били 3 деца.
Днес не знам как е, че е втора смяна на училище.

Общи условия

Активация на акаунт