СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 117 310
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 658
Бързо оправяне на детето! Някой да има някаква информация за тазгодишното проверяване. То сигурно вече приключва по български и ще сме в очакване на 27 юни.
Приключва друг път. По-скоро дано да смогнат до 27ми...

# 541
  • София
  • Мнения: 1 214
Etomira, много неприятно, бързо оправяне на детето. Имай предвид, че синините ще останат дълго и ще се смъкват постепенно надолу, но няма да останат белези. Аз лежах с малкия 5дни в Пирогов след пребиване с колело и той беше с подобни синини, каквито описваш и бонус пукнат череп. Минава и се забравя.
Честита нова седмица, в която всичко ще стане ясно. Kissing Heart

# 542
  • Мнения: X
За мен най- важна е средата! Тя е водеща, не толкова профила, който детето ще избере.
+1, който и първи език да е, все е добре. Може би без руски. Да го научи перфектно е важното.

# 543
  • София
  • Мнения: 7 136
Innocent
Аз сънувах, че са излезли резултатите и са много по-ниски от очакваните Confused Пак ме е стегнало за гърлото. Не отидохме и ние на отворените врати в конското -реших, че няма смисъл само да бъркам в раната Sad
anik, и ние така. Всеки път като прочета твой пост и се убеждавам, че мислим еднакво. Трябваше направо да ми копираш хартиения списък, хич да не се напрягам да мисля за ред на желанията Innocent
етомира, бързо и напълно възстановяване на детето желая!

# 544
  • Мнения: 726
Etomira, малко са майките дето джиткат с мотор  Wink та явно сте си луди глави и двете. Което е хубаво, де, харесвам диви момичета! И аз донякъде съм, но не чак толкова. Важно е, че няма сериозни последствия, може пък всичко лошо да е отишло в този инцидент и да бъдете компенсирани с най-очакваните хубави новини! И Шарлот е права, не е изключено сътресение на мозъка, та трябва пълна почивка и следете за посочените симптоми, но сигурно са ви инструктирали в Пирогов.

Ох и аз се си легнах с мисълта, че проверката по БЕЛ е към края си. Сигурно всяко дете си има вече най-малко по една оценка... Нямам никакви очаквания, само надежди  Praynig почти нищо не сме проверявали...

AniK, тези сънища са просто твоите страхове, горе главата!

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 09:29 от 6tiplio

# 545
  • София
  • Мнения: 922
Etomira, бързо възстановяване на девойката. Моята началото на учебната година и пъхна крака в спиците на колелото , прелетя над него и падна - това се случи в наше присъствие. Оказа се само натъртена ръка.  Никой не е застрахован, както се е случило без теб, така и може да се случи пред теб. Важното е, че е малкият дявол. Бързо възстановяване на девойката! Heart

# 546
  • Мнения: 7 192
ПП. Днес видях седмокласничка с такава ноктопластика, че халал да са им униформите  Grinning
Бях обещала на моята седмокласничка след матурите да я заведа на маникюр и вчера бяхме заедно, но не са й правили ноктопластика - само ярки и неонови цветове, + малко камъчета Simple Smile тя има голяма нокътна плочка и стана много хубаво. Но това е само за ваканцията, днес ще връщат учебници и ще се снимат за албума, оформени са по всичко.
Да не би да си видяла нас, че се виждаме отдалеч Smile

# 547
  • София
  • Мнения: 1 945
Благодаря ви много!!! Прегръщам ви!!! Пак извинявайте, че ви натоварих, но имах нужда да споделя с някого, защото вкъщи трябва да съм скала! Hearts

# 548
  • Мнения: 2 321
Etomira, бързо възстановяване на детето Hug

Нищо няма да я натискам да чете от задължителната литература за 8-ми клас. Ако тя сама изяви желание, иначе- не!
Като се е започнало от септември- уроци, курсове, пробни, състезания, олимпиади...Нека си почине детето.

Иначе вече го раздава доста лежерно.

Завиждам ви за албумите. При нас не се организираха, а са хубав клас, наистина жалко..

# 549
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте. Следя ви на финалната права. Отдавна не бях влизала в пощата . Днес опитах,но паролата е сменена. ще може ли някой да ми я прати?

# 550
  • София
  • Мнения: 922
За задължителната литература - купих христоматия на БГ учебник за 8-и клас. Ще му сваля литературата на четеца и дано прояви някакво желание да чете. За момента не пипа нищо.

# 551
  • София
  • Мнения: 3 101
etomira, бързо възстановяване на момичето ти.
Мисля, че всички тук те разбираме с мислите за ... добре, че не е за матурите...
На детето ми бяхме спрели дори спорта.

И аз поглеждам да не ни изненадат с резултати по-рано, макар да знам, че това практически е невъзможно.

# 552
  • Мнения: 1 844
             Ех, etomira, малкия дявол е било. Бързо да се възстановява девойката, а ти се успокой, нямаш никаква вина!
             Ние пък събота и неделя бяхме на фестивал св Сърбия от школата по народни танци, в която танцувам. Взех и девойката с мен да си почине. Изкарахме чудно, но на обед и стана зле. Взигна температура висока, пи лекарства през целия път, беше и много зле. Като се прибрахме към 10 вечерта, термометърът отчете 40,6 градуса/поне бързо я свали, баткото ни чакаше вкъщи с 39,2, а аз сутринта вдигнах 38,8. За сега само мъжа ми и малкото удържат.
              И аз си помислих също, ами ако беше миналия понеделник. Тя е много здрава по принцип, но явно се е натрупала умора и напоследък е по-крехка. Само да са ни здрави!
           Иначе на тема резултати съм учудващо спокойна в момента, чак се чудя на себе си.

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 10:34 от Rady

# 553
  • София
  • Мнения: 11 789
Etomira и от мен бързо възстановяване на твоето момиче!
И само хубави неща да Ви предстоят от тук нататък!

Имам въпрос,може и да е обсъждан.В училищата,които не са езикови и професионални гимназии,но се изучава интензивно език в 8 клас,в следващите класове учи ли се някой предмет на съответния първи език?
Искам да съм подготвена,а нищо не намирам в сайтовете им.

# 554
  • Мнения: 842
Etomira, бързо възстановяване на детето!

Общи условия

Активация на акаунт