СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 117 309
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 710
Etomira и от мен бързо възстановяване на твоето момиче!
И само хубави неща да Ви предстоят от тук нататък!

Имам въпрос,може и да е обсъждан.В училищата,които не са езикови и професионални гимназии,но се изучава интензивно език в 8 клас,в следващите класове учи ли се някой предмет на съответния първи език?
Искам да съм подготвена,а нищо не намирам в сайтовете им.
В някои да, а в други не. Зависи дали имат учители владеещи езика. В 32-ро изучаваха на английски история, география, биология и химия в 9-ти и 10-ти клас, биология, химия и филисофия в 11-ти и свят и личност в 12-ти. Сега предполагам, не е по различно.

# 556
  • София
  • Мнения: 190
Ох, момичета, стресът си каза думата....  Sad Всички да се възстановяват бързо и най-вече без последствия. Вина никой за нищо няма!
И никой да не се отчайва! Конско, слонско, прогресивно или не, всички ще сме си добре!
С такива майки децата няма да пропаднат!
Да сме живи и здрави и ние, че направо забравихме себе си от опиянчване Simple Smile

# 557
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Да ви кажа, че бутонът Оценки изчезна от менюто Wink Беше там преди час Simple Smile)

Etomira, съжалявам за случката, важното е че се е разминало сравнително леко...

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 147
При утрояване на математиката /при балообразуване за МГ/, как е най-правилно да се ползва статистиката?

# 559
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Момичета, пожелавам бързо оздравяване на децата! Всичко което им носи негативни емоции, да остане зад гърба им. Предстои им едно прекрасно лято, нека е пълно с усмивки и приключения.

И на мен ми е тръгнало... още от миналата седмица. Проблем след проблем, но ще мине.

И аз видях, че оценките са изчезнали от профила. Тъкмо се бях наточила да пиша на РУО.

# 560
  • Мнения: 446
Да ви кажа, че бутонът Оценки изчезна от менюто Wink Беше там преди час Simple Smile)

Тъкмо това установих и аз току-що...

# 561
  • София
  • Мнения: 12 261
Хъм, и аз започнах да чувам слухове, че резултатите ще излязат днес /незнам-си-кой учител бил казал на децата/, но при цялото плакане не проверители, че няма да им стигне времето до 25-ти, хич не ми се вярва. Но пък изчезването на секции обикновено означава, че нещо се качва...

# 562
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
etomira, пожелавам бързо оздравяване на момичето!


За задължителната литература - купих христоматия на БГ учебник за 8-и клас.

От любопитство погледнах книгата, но не виждам съдържание. Всички ли произведения са включени, спрямо списъка, който беше даден тук?

# 563
  • София
  • Мнения: 922
Мисля, че всички са качени, включително Хамлет в оригинал и няколко версии на превода. Естествено, не са пълните версии.

# 564
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Хъм, и аз започнах да чувам слухове, че резултатите ще излязат днес /незнам-си-кой учител бил казал на децата/, но при цялото плакане не проверители, че няма да им стигне времето до 25-ти, хич не ми се вярва. Но пък изчезването на секции обикновено означава, че нещо се качва...

Ох, сърцето ми спря Simple Smile

Мисля, че всички са качени, включително Хамлет в оригинал и няколко версии на превода. Естествено, не са пълните версии.

Да, то е ясно, но част от произведенията ги нямам и май книгата е удачна.

# 565
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
etomira, пожелавам бързо оздравяване на момичето!


За задължителната литература - купих христоматия на БГ учебник за 8-и клас.

От любопитство погледнах книгата, но не виждам съдържание. Всички ли произведения са включени, спрямо списъка, който беше даден тук?

Аз погледнах и тази на Просвета. Искам да купя христоматия за 8 клас, но се колебая коя. 

# 566
  • Мнения: 317
Да ви кажа, че бутонът Оценки изчезна от менюто Wink Беше там преди час Simple Smile)

Etomira, съжалявам за случката, важното е че се е разминало сравнително леко...

Дано това означава, че са готови с резултатите Grin

# 567
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Явно витаят някакви слухове за по-ранно качване на резултатите. Моята звънна преди час със спешното искане да пратя копие на бележката с кода за достъп, твърдеше, че резултатите били качени. Е, оказа се, че няма такова нещо. Сега като се върне, ще разпитам откъде се появи тази партенка.

# 568
  • София
  • Мнения: 2 706
Аз си влизам в пощата без проблем, не е сменена паролата.

Етомира, не се обвинявай. Естествено, че ще го пуснеш да щъка, няма до полата ти да седи, я! Бързо възстановяване на девойката.

И моята се не спря - от сряда насам или спи в приятелки или приятелки спят в нас, вчера празнувахме парков рожден ден, на тия деца 60 литра вода не им стигна, подгизнаха до кости, но бяха супер щастливи. Само дето в оборката на остатъци от водни бомби участваха, както обикновено, само майките Simple Smile

jenap, и ние сме така с английския. Успя ли да влезеш в сайта от компютър? нямам проблем докато ми е зареден на компа да си го заредя на телефона.

Rady, май ти спомена за дете, дето твърдяло, че имало оценки.
На дъщеря ми едната и приятелка - осми клас и казала, че целият и фейсбук бил със снимки на резултати.
Аз и казах на моята да забрави и че би трябвало наведнъж да ги качат, но понеже и ти пишеш и взе да ми става странно. Вие добре сте се отемпературчили, дано сте добре вече.
Апропо, и аз рипам народни танци, вече седма година май стана. Много се радвам, че така напреднах, винаги съм искала да мога.

А предни години как е било? Първо БЕЛ, после МАТ, или всичко наведнъж...!

# 569
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
etomira, пожелавам бързо оздравяване на момичето!


За задължителната литература - купих христоматия на БГ учебник за 8-и клас.

От любопитство погледнах книгата, но не виждам съдържание. Всички ли произведения са включени, спрямо списъка, който беше даден тук?

Аз погледнах и тази на Просвета. Искам да купя христоматия за 8 клас, но се колебая коя. 

И аз така. Обаче БГ нямат съдържание и е почти двойна на тази от Просвета.

Общи условия

Активация на акаунт