СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 117 306
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 12 261
Сънчо, всичко на наведнъж излиза.

# 571
  • Мнения: 4 195
Хора, не е ли много рано? 3 дни? Имало ли е такива случаи в историята на НВО?

# 572
  • София
  • Мнения: 12 261
Чак такива, май не. Но и не е имало НВО, при което проверката да е онлайн.

# 573
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Хора, не е ли много рано? 3 дни? Имало ли е такива случаи в историята на НВО?
Не!
Ама поне се раздвижи темата , че сън ни беше налегнал. Спиртните напитки също рязко спаднаха и онези от горе пуснаха партенка за да вдигнат консумацията. Joy Joy

# 574
  • София
  • Мнения: 11 789
А дали не качват балообразуващите оценки по БЕЛ и математика и съответните други предмети или е рано и за тях?

# 575
  • София
  • Мнения: 3 101
Те един ден ще качват оценките, после един ден рошльовците ще тестват системата за да избегнат първо-първо и първо-второ класиране. Smiley

Не ми се вярва толкова да подранят, още повече, че имаше доста оплаквания по колко работи на един проверител се падат.
Но ... винаги могат да ни изненадат!

# 576
  • Мнения: 317
Аз се бъзикам по-горе. И естествено се надявам да не се помотват до последния момент с резултатите.
Категорично не съм чула нищо, но и на мен ми изчезна бутона с оценките.

# 577
  • София
  • Мнения: 1 214
Да не би да качват само БЕЛ-а и затова да са ни скрили бутона. Там би трябвало вече да са попривършили, ако са работили home office уикенда.
Сънчо не съм пробвала вече да влизам от компютъра. Все ми е тая откъде ще видя резултатите като излязат. Аз не искам толкова да ги бързат. Както беше казало едно дете на някоя от вас " още малко да се порадваме, докато можем" Simple Smile

# 578
  • София
  • Мнения: 12 261
А дали не качват балообразуващите оценки по БЕЛ и математика и съответните други предмети или е рано и за тях?

Годината не е приключила, официално няма годишни оценки /балообразуващи/, няма още свидетелства за основно образование.

# 579
  • София
  • Мнения: 2 706
]ейц, от  Междучасие пуснаха инструктиращ мейл относно класиранията, даже и предлагат часове за консултация, плюс, че на портала им има и програма за желанията, браво на тях, сигурна съм, че на много родители ще им е от полза такъв мейл

Ако смятате, че е ОК - мога да го копирам тук? Не че има нещо, с което да не сте наясно, но човек никога не знае, може да е от полза.

# 580
  • София
  • Мнения: 922
Ето съдържанието на христоматията

# 581
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Етомира, много неприятна случка, за която обаче никой няма вина! Дано минава по-бързо!

На резултати толкова рано незнам дали да се надяваме 🤪

# 582
  • София
  • Мнения: 922
Rady, оздравявайте бързо.

# 583
  • Plovdiv
  • Мнения: 579
И аз мисля, че е рано. Най-вероятно качват данните, така може да остане и два дни.
Не, че не искам да греша.Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз пък съм в спешни поиски на учебник за купуване, до утре срок, скъсана корица. Нещо ударих на камък. Sunglasses

Rady, hug

# 584
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
selena6, благодаря! Май този вариант е по-пълен.

И моята е с изгубен учебник по история.

Общи условия

Активация на акаунт