Гримиране - идеи и техники. Тема №74

  • 43 309
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Tarte имат оферта на сайта си - комплект от 7 продукта по ваш избор за 56 лири. Ако на някого му е интересно, остават още 3 часа. Аз си поръчах. Много харесвам тези оферти.
Много ограничен избор , нито едно от нещата които харесвам  не е  е включено в промоцията.

# 691
  • Мнения: 7 593
Късно си го видяла. В началните часове имаше доста добри неща. Разбира се, бест селърите не са участници в промоцията.

# 692
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не всички имаме еднакъв вкусКъсно, късно, колко да е било късно.Гледах промоцията вчера  и не можах да събера 7 неща които да хресам за придобиване.
Предпочитам  да пробвам цветове  и консистенции и ако нещо ми допадне да си използвам намаленията на Сефора, те поне важат за всички.продукти.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 21:28 от sl

# 693
  • Мнения: 1 424
Аз този път не успях да си взема сет от Тарт, но от миналия съм много доволна и ще чакам следващата оферта Simple Smile

# 694
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От намаленияра на Сефора си взех спирала Биг его  и коректор  за контура" без бръчки" на Тарт

Доволна съм от грижата за очния кпнтур и  серума с маракуя
ФДТ babassu  от който харесах в магазина и  изпросих  щедра отливка(стигна за около две сесмици ежедневно ползване) не ме впечетли и няма да си купя.
Останалите продукти  за момента на са привлекли вниманието ми.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 13:01 от sl

# 695
  • Мнения: 2 323
Аз ще чакам намаление и на палитри за едно от новите минита на Худа Simple Smile

Момичета, някоя дали ще пуска поръчка от Colourpop скоро? Искам да се включа, че за първи път по изключение май няма да мога да напълня поръчка за безплатна доставка Grinning искам само една палитра Simple Smile

# 696
  • Бостън
  • Мнения: 13 633



Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 00:11 от Agent Provocateur

# 697
  • Мнения: X
Получих палитрата на Тати и реших да ви пиша, защото ще я зареждат обратно на 15ти Декември и може някой да я иска. Както повечето сте видели, има 4 финиша- мат, ‘паетен’, металически и брокат. Матовете и са страхотни- меки, не се прашат или разпадат, преливат се чудесно, без да се сливат в един цвят. Много мои цветове са, любими са ми оранжевите в комбинация с розово/лилавите. Пробвах всички и всички много ми допадат, кафявите най-малко. Нещото, което няма е сив базов цвят, но може да се използва този от ред ‘паети’, ако се ползва със суха четка и се разнася, глитърът в него изчезва. Ред паети страшно много ми харесва, нанесен с мокра четка (напръскана след като вземете сянката на четка), глитърът остава на окото и изглежда много интересно и красиво. Нанесен със суха четка и бленднат, глитърът се разнася и поизчезва. Металическите са по-скоро сатенени, аз лично обичам по-ярки, по-огледални, по-трещящи формули- АБХ, Наташа и Худа са ми любими. Глитър не нося, но тези са толкова лесни за носене и нанасяне с пръст, че определено няма да страня от тях. Страхотни са, не падат по лицето колкото други формули. От клипчета мислех, че формулата ще е по-кремава, а те са твърди, но същевременно се нанасят като върху база. Напомнят ми на брокатите единички на Ърбан, но имат повече брокат и определено са по-красиви. Като цяло съотношението цена-качество е чудесна и ще си поръчам и следващите и, по-цветни палитри. Препоръчвам. Тези дни ще кача и грим с брокатите.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 22:37 от Анонимен

# 698
  • Мнения: 2 323
Седях и две минути мислех какъв е този паметен ред сенки Grinning
На мен палитрата в средната си част ми изглежда много скучна, обаче тези глитъри са невероятни, само заради тях се замислям...
Много полезно ревю!

# 699
  • Мнения: X
Sequin. Направиха ми няколко забележки за чуждиците, сега всичко се превежда, но телефонът ми е по-неграмотен от мен 😂. Не е извинение, но за хейта, който получавам като пиша напоследък, уточнявам, че живея в България от 5години, заминах в чужбина като дете, което не е извинение, но все още наваксвам. Глитърите къртят, а аз не нося глитъри. Но и матовете са много приятни за ползване.

# 700
  • Мнения: 31 355
Никак не ме грабва тази палитра.

# 701
  • Мнения: 7 593
Отзиви за Moroccan spice палитрата на Fenty? Ще бъде една от намалените с 30% в Сефора в петък.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз не харесах глитърните цветове на Tati. Въобще нямат текстурата, за която слушах във видеа. Изключително твърди, едри и груби усещам частиците. Без глитърна база не се залепват добре и се посипват по лицето, също така се трансферират върху клепача.
Използвала съм около 70% от цветовете и като мина всички, ще споделя крайно мнение.

# 703
  • Мнения: 31 355
Аз си я обожавам Мароканската и правя разнообразни гримове с нея. Имам ревю в блога.

# 704
  • Мнения: X
Elle, на мен не ми падат цял ден, но съм със суха кожа и клепачи. Но и аз очаквах по-мокра формула. Аз така или иначе слагам базата на МАК на целия клепач, утре ще пробвам без, може и при мен да падат, ще пиша.
На мен Moroccan spice изобщо не ми харесва. Цветово е страхотна, но пигментираността не е това, което харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт