91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 434
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 18 148
Шарлот, няма как да стане, НЕГ открай време си провеждат педагогическия съвет ли е, какво е, в началото на септември и тогава редят паралелките.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 23:43 от пенсионирана русалка

# 166
  • София
  • Мнения: 18 679
Ехаааа, от колко отдавна не съм влизала при вас Hug
Ваканцувахме си с младежа, забравихме за НЕГ Joy Да не кажа, че някои още си ваканцуват...
Русалке, честита Ви премяна, много сте фенси Heart Eyes
Айяла, защо се мести девойката от лайстунг? Правилно ли те разбрах? Не й хареса ли или?
Аз още се дивя на простотията с нивото по английски за ДСД. Няма да дам една стотинка за учебник А1, ще ме прощават, но детето това ниво го е минало в началното училище!

# 167
  • Мнения: 4 064
Белинда, ако не сте дали дума за учебниците от 8-ми клас и не смятате да ги задържате, моля, имай ни предвид!

# 168
  • София
  • Мнения: 18 148
Belinda, НЕГ нищо не може да направи с английския в ДСД, както и испанската, и френската, и 73-то, и... Заложено е от МОН това "космическо ниво ". Само лайстунг се измъкват, ама там е защото са по немската програма и не могат да ги закачат.

Премяната ми е стара, ти отдавна не си влизала май във форума. Simple Smile

# 169
  • София
  • Мнения: 18 679
А, знам, той коментарът не беше към НЕГ, просто тук го написах,защото не пиша в темите за испанската и 73-то, и т.н. И не че не знам от миналата година, просто наистина още не мога да им се начудя на акъла 😳
Шарлот, ще питам, но мисля, че закъсняхте, пък и нашите бяха втора ръка, не съжалявай🤗

# 170
  • Мнения: 5
Здравейте
Ако някой от бъдещите деветокласници в ДСД се нуждае от учебници (по новата програма), разполагаме с всичко необходимо (вкл. помагала на немски език по предметите, за които са необходими такива). За повече инфо пишете на лс.

# 171
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Здравейте!  bouquet

Шарлот, може да си пишем за учебниците. На мен ми предстои да продавам нашите, част от тях бяха нови, част купих като вече употребявани. Ще си пишем, ако ти хареса нещо ...

Да, тъпо е това с английския за ДСД. Аз ще мога да кажа мнение за нивото на английския в Leistung, само да мине малко време. Иначе дъщерята сега тази година продължава на курс с ниво С1-1.

# 172
  • Мнения: 627
Търся учебник по математика за 12 клас от лайстунг паралелка.

# 173
  • Мнения: 13
От сайта на НЕГ - родителска среща за 8 класове е на 16 септември от 18.00 ч.

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 654
Здравейте 😀
Ако някоя деветокласна мама има за продаване учебници от 8-ми клас, нека да ме има предвид 💐

# 175
  • Мнения: 17
Здравейте,
Някой знае ли коя смяна ще бъдат осмокласниците или и това ще се разбере на първия учебен ден. Не можем никакви планове да си направим.

# 176
  • Мнения: 4 064
Не можем, защото осмите класове не са в една и съща смяна. Част са с най-големите, част с по-малките. Зависи в коя паралелка ще е детето. Прочетете малко назад - очаква се списъци с паралелките да се изнесат на 13.09.  към/след 17 ч. - пред гимназията.

Някоя мама ще ходи ли до там? Питам, защото още сме извън Сф. Бих била много благодарна да получа съгласие да изпратя на лични имената на дъщеря ми с молба да се провери в коя паралелка е разпределена.

# 177
  • София
  • Мнения: 6 210
Някоя мама ще ходи ли до там? Питам, защото още сме извън Сф. Бих била много благодарна да получа съгласие да изпратя на лични имената на дъщеря ми с молба да се провери в коя паралелка е разпределена.
Аз ще ходя. Даже може да намина още в сряда. Тогава ще съм наблизо на РС на малкото.

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 654
Mrs Jan, може ли да снимаш списъците като излязат и да ги качиш накъде, че и ние не сме в София. 🙂

# 179
  • София
  • Мнения: 1 559
Шарлот, наборът минал днес следобед (имаше работа в района) - очаквано още нищо не е имало. Към четвъртък, петък ще ходи/м пак. Ако съм и аз, ще снимам. Но иначе си мисля, че списъците ще са по вх.номера както СМГ ги качиха на сайта си.

Общи условия

Активация на акаунт