91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 262
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 18 059
Където и всяка година - хотел Балкан, бившия Шератон. Не можело да се нарушава традицията.
И пак на 24-ти май ли? Традицията в една от годините беше нарушена, май бяха в хотел "България" децата.

# 451
  • Мнения: 1 401
Където и всяка година - хотел Балкан, бившия Шератон. Не можело да се нарушава традицията.
И пак на 24-ти май ли? Традицията в една от годините беше нарушена, май бяха в хотел "България" децата.
Пак, да. Бяха се изпокарали, защото някои да искали Маринела, но била заета на 24ти и не искали да е друга дата.

# 452
  • София
  • Мнения: 5 192
Антеа, 180  май беше ресторантът, а тук става дума за дискотеката след него..Аз за там пък съвсем нямам инфо, моите не пожелаха да ходят на бал, не ги и насилвах..И на мен ми е интересно за какви суми става дума.
Русалке, дали има и други деца, които не посещават това... нещо?

# 453
  • София
  • Мнения: 18 059
Има, в класа на моите май имаше още 1 или 2.Защо  питаш, някой въпреки нежеланието на ученика се опитва да го убеди ли? Класната само попита моите веднъж, подкани ги да отидат, те си останаха обаче непреклонни и това беше. Нямаше драми. Поръчаха си иначе  албуми и годишници, снимаха се, бяха на изпращането и това е Simple Smile Нямаха нищо против класа, напротив, не искаха просто рокли, суетня, прически, гримове, роднински събирания..Вероятно сестра им им повлия с изказването си, че не е нищо особено балът..

# 454
  • Мнения: 4 005
Така исках на времето на мен да ми се размине балът! Но тогава подобна позиция би се приела едва ли не като саботаж. Допускам, че моята госпожица ще реагира като младите Русалки. Наистина има далеч по-смислени възможности за влагане на средства. Ако пък са групичка на общ акъл - прекрасно!

# 455
  • България
  • Мнения: 2 164
Явно в последните години кувертите са достигнали "неземни висоти". Преди 6г. в същото заведение нямаше избор да бъдеш прав, на един крак или седнал. Освен това в куверта имаше храна на блок - маса, която не са яли поради краткия престой на мястото /мисля, че към 00.00ч любезно им бяха казали да напуснат/, но беше включена в цената. Нямам спомен за точна цифра, защото имам склонност да забравям колко съм платила, след като събитието е приключило.

# 456
  • София
  • Мнения: 5 192
Русалке, попитах колко деца не отиват на ресторантските изпълнения на бала, защото се надявам и моето дете да не желае да участва. Остава една година, имаме още малко време Simple Smile
Всичко около баловете ме отвращава...
Приятели взеха кредит за куверта в Маринела - имало е чалга и алкохол...

# 457
  • София
  • Мнения: 18 059
Русалке, попитах колко деца не отиват на ресторантските изпълнения на бала, защото се надявам и моето дете да не желае да участва. Остава една година, имаме още малко време Simple Smile
Всичко около баловете ме отвращава...
Приятели взеха кредит за куверта в Маринела - имало е чалга и алкохол...

Нямате година.. Ако всичко е по старому (май само в годината на блиначките ми не беше така),  още в края на 11 клас, тоест след има няма 3-4 месеца, ще се плаща капарото за ресторанта, за да се запази датата 24.05.

# 458
  • Мнения: 1 401
Точно така си е - още май миналата година събирахме капарото.

# 459
  • Мнения: 38
Имам едно питане към мамите на деца от немския отдел. В петък разпределиха немчетата в класа на сина ми. Падна му се момче, на което той писа по WhatsApp, за да се запознаят онлайн. В отговор немчето му е написало, че вече не е в училището, с което немската прави обмен, тоест няма да участва в обмена и синът ми на практика остава без партньор за обмена. Как се процедира попринцип в такива ситуации? Намира ли се ново немче, или просто оставаме без такова, когато немската група дойде в България?

# 460
  • София
  • Мнения: 18 059
Защо не попита в немския отдел синът Ви?

# 461
  • Мнения: 38
Защо не попита в немския отдел синът Ви?

Днес следобяд му писа детето и чак утре ще може синът ми да говори с немската си класна. Аз се интересувам просто информативно, иначе наистина най-сигурно е в отдела да се пита😃

# 462
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Питайте класната по НЕ. Мисля, че ще остане без гостенче, защото те така или иначе са по-малко от нашите деца.
Аз предвиждам да направим такава организация, че всички деца без германче да участват с друго дете във всички възможни организации и пътувания март месец.

# 463
  • София
  • Мнения: 478
Някой да разполага с информация относно тазгодишния Фашинг?  Вторник, НДК, нещо друго?

# 464
  • столицата
  • Мнения: 3 802
От 13ч. Темата беше нещо от рода "Пътуване във времето". Предходните години имаше информация във Фейсбук. Ще потърся и ако открия, ще допълня написаното.

Общи условия

Активация на акаунт