91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 130
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 171
Странно. В 7-класната тема има доста дечица приети в НЕГ на първо класиране, а още никой не се е обозначил тук като горд родител на НЕГ-ърче Simple Smile
Бал момичета 471, момчета 458.5.
И аз се обозначавам. До сега четох тази тема. А и мислех първо да го запиша, след това да се присъединя към вас.

# 76
  • София
  • Мнения: 18 025
Честито на приетите! Щастливи 5 години им пожелавам Simple Smile

Стана ми днес някак носталгично, спомних си емоциите покрай приема на  голямата ми девойка през далечната вече 2010, после този на малките през 2014. А времето отлетя и след месец-два ще чакаме други класирания.. И ако досега си мислех, че сме семейството със сигурно най-много представители в НЕГ във времето (четирима), днес едни приятели ни догониха - майката, сестра й, дъщеря й, а сега и синът й. Знам , че тя чете форума (стар  и изпечен детектив съм, та да не мисли, че не съм я разкрила, затова да се счита и тук поздравена за успеха на младежа Simple Smile

# 77
  • Мнения: 100
Здравейте, да се обозначим и ние като ново попълнение в редиците на НЕГ. Младеж приет по първо желание. Той нямаше никакво колебание в избора си, за разлика от мен, разбира се съобразихме се с него. Надявам се всичко да е наред и да няма разочарования 😄. До колкото разбрах вчера от младежа от неговия клас са 4-ма приетите в НЕГ - двама младежи и две девойки. Косвено разбрах и за още една девойка от друг клас от училището.

# 78
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320


Добре дошли на всички пресни, росни осмокласници!
Поздравления за децата и родителския колектив!  Peace

misi, от кое училище идвате? Миналата година от нашето мисля, че бяха около 8 деца (145то).

# 79
  • София
  • Мнения: 18 025
Хаха, Милето, бием ви Stuck Out Tongue, през 2014 от 120-то  в НЕГ бяха приети 10 деца. Но то правило няма, в годината на голямата ми девойка бяха само 2.

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Супер! Все хубави неща  Heart Eyes

Абе "бием ви" - виж как съм писала около - може 8, може 10, а може и 12  Joy Joy Joy. Така леко подвеждащо - като онзи ми любим въпрос от миналата година с ледниците, как беше точно формулирано ... "трудно е да" означаваше според ключа, че е невъзможно  Mr. Green

# 81
  • столицата
  • Мнения: 3 793
И аз забелязах, че 145-то изпраща доста деца в НЕГ. Също ПЧМГ и СМГ.

# 82
  • Мнения: 100
Милето, 107 ОУ е училището.
Инфо за записването в реално време 😃 - току-що приключих става бързо и лесно, може с детето, може и без него 😀. Дават списък с литературата и това е. Нека лятото започне сега 😃.

# 83
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
О, 107мо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes моето родно училище. Много, много си го обичам!
Честито ви записване и приятно четене на таз литература  Crazy

# 84
  • София
  • Мнения: 219
Да се запишем и ние, приети сме в 1 НЕГ, момиче с бал 485. Казаха, че има фейсбук страница за зайците на 1-ва немска, някой знае ли кое е името на групата?

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 10:21 от EVVA

# 85
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Честито!

Може би това е групата?

https://www.facebook.com/groups/477649519712520/?ref=br_rs

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 607
Чесито на всички приети деца! Пожелавам им прекрасни години!

# 88
  • София
  • Мнения: 8 280
Тъй като надничам в темичката, поздравления за децата.
Ще помоля, ако е възможно, за една обобщена статистика къде продължават децата на споменатото любимо училище.
Миналата година едно Слънчице сподели, ще се радваме да научим и за таз' годишните випусници.

# 89
  • София
  • Мнения: 18 025
Рано е още, тепърва тече кандидатстването в Германия и Австрия, сроковете за кандидатстване изтичат на 15.07 - класиранията ще са ясни чак през август, че даже и по-късно за някои, където има и интервюта след подредбата по бал. А съвсем разбираемо голяма част от учениците са се насочили именно в посока немскоговорящи държави. Иначе към момента знам за деца, приети у нас, в Англия, в Холандия.

Общи условия

Активация на акаунт