91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 285
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
За плащането ви отговорих - на вноски през учебната година. Билетите се купуват организирано, на РС родителите избират оптимален вариант. Децата попълваха някакви анкети, с идеята да си пасват най-добре с госта. Доколко, тези анкети се вземат под внимание, не съм сигурна.  Ще ви обяснят всичко, предполагам, още на първата родителска среща.

# 151
  • Мнения: 38
Благодаря! Сигурно на първата родителска среща ще ни обяснят всичко най-подробно.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 537
Мисля, че след толкова дълга кампания ми е време вече да се запиша тук с един бъдещ осмокласник. Привет на всички, ще се радвам да обменяме информация.  Hug
И веднага с въпросите Simple Smile - помня, че на записването казаха да следим сайта за информация за учебници (без по НЕ), че ще я качат още преди началото на уч.година, когато се очаква да е първата РС. Дали и на друг са го казали? Все поглеждам, но няма нищо. Може би в последния момент ще купуваме..

# 153
  • Мнения: 38
Пускат ги около една седмица преди първия учебен ден.

# 154
  • столицата
  • Мнения: 3 803
Дори и след като качат списъка с учебници на сайта, бих ви препоръчала да изчакате със закупуването им. Понякога има промени. Най-добре е да ги закупите след като е минала първата учебна седмица и всеки учител изрично е посочил какво изисква. Някои преподаватели пък организират групово закупуване, за да се ползва отстъпка.

# 155
  • Мнения: 1 541
Здравейте,
доколкото си спомням при записването май казаха да следим сайта за информация за учебници или за 15.09... не помня Flushed.
Иначе  още тогава имаше тези учебници качени - http://91neg.bg/za-uchenici-i-roditeli/uchebnici/

# 156
  • София
  • Мнения: 6 177
Явно на всеки са давали различна информация за учебниците. На мен ми казаха да чакам РС.

# 157
  • Мнения: 4 005
И на мен ми казаха, че учебниците ще се уточнят на РС. За нея има ли определен ден и час - имам предвид осмокласниците.

# 158
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
За родителската среща ще кажат на децата на първия учебен ден. Миналата година РС беше на 18 септември.

Учебници за 8 клас аз купих миналата година по списъка (очаквам да го актуализират в сайта в следващите дни) и не чаках 15.9. Знам, че беше риск някакъв, но реално после нямаше разлики с това, което казаха на децата.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 173
Здравейте Simple Smile

Кога вадят списъците за 8 клас по паралелки? Предполагам няма да ги обявят на сайта..и сигурно ще са пак под форма на някакви номера заради GDPR Neutral Face

Децата се вълнуват, уговарят си някакви срещи във ФБ групата..в крайна сметка май на 16.09. ще се разбере кой в коя паралелка е. Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 3 611
Обикновено на 13ти-14ти изнасят списъци пред училище.

# 161
  • столицата
  • Мнения: 3 803
Тази година вероятно ще е на 13-ти Simple Smile

# 162
  • Мнения: 38
Всъщност каква е традицията за списъците? Да се изнасят в петъка преди началото на учебната година или на 14-ти?

# 163
  • столицата
  • Мнения: 3 803
Денят преди 15.09, но все пак трябва и да е работен.

# 164
  • Мнения: 4 005
Та викаш в петък, тринайсто число да очакваме списъците :/ Да идва и да минава, защото незнанието поддържа градус напрежение, който би бил излишен за повечето деца. Колко по-пълноценно би било "ваканцуването" след трудния 7-ми клас, ако вече имахме яснота за класен, учебна смяна....

Общи условия

Активация на акаунт