91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 4

  • 61 136
  • 743
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 974
Знаете ли дали Exact учебника го има онлайн достъпен?
[/quote]

Имаме го в къщи. Каквото е нужно, ще снимаме и ще пращаме - най-лесно Вайбър. Ако е опция - на лични.

# 526
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
А ние можем и да го подарим, защото не го ползваме Laughing (това в рамките на шегата де, току-виж сега ни потрябвал, ако се сформира нещо дистанционно) За копия сме насреща Hands Plus1

# 527
  • София
  • Мнения: 1 535
Благодаря ви. Hug
Ще пробваме днес по-късно ел.варианта.

# 528
  • София
  • Мнения: 478
Аз стигнах до учебника след регистрация

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Аз стигнах до учебника след регистрация

Thinking Хм, аз имам профил от училището на малката и в него ми се добавиха учебниците за 8-ми клас (, които сега не намирам как да изтрия), въпреки че избрах и друго училище. Сигурно това бърка нещата. Добрата новина е, че си успяла, значи става все пак Hands Plus1

# 530
  • Мнения: 264
Важно за 12-класниците:
http://91neg.bg/2020/03/vazhno-za-uchenicite-ot-12-klas/?fbclid= … i9So-uqrXK9cJNRKE

!!! ВАЖНО !!! – ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 12 КЛАС
Всички ученици от 12 клас, които имат възможност, в срок до 11:00 часа на 16 март 2020г., понеделник, да изпратят на електронната поща на класните си ръководители попълнени и подписани заявления си за допускане до ДЗИ в pdf-формат.

Тези, които не разполагат със скенер,  могат да използват мобилно приложение, което позволява превръщането на снимка в pdf- документ. Едно такова добро безплатно приложение, което би могло да се използва за целта е Scanner App To PDF – TapScanner

Благодарим ви предварително!

 

Бъдете здрави!

Класните ръководители на 12. клас

# 531
  • sofia
  • Мнения: 419
Браво на издателствата допуснали безплатен достъп.

# 532
  • Мнения: 502
Чудя се днес някой от НЕГ имал ли е дистанционни часове, поне по някои предмети. Защото у дома беше едно голямо чакане на неясно какво и накрая ... нищо

# 533
  • Мнения: 264
Да, 12 клас имаха часове по математика.

# 534
  • София
  • Мнения: 1 154
Но не всички 12-ти класове😂

# 535
  • Мнения: 3 974
На осмокласниците се пставиха задачи. Проверката - утре.

# 536
  • Мнения: 502
И на 9ти клас дадоха задачи, но това определено не бих го нарекла дистанционно обучение Grinning. И преди министерските разпоредби някои учители си им даваха задачки-закачки

# 537
  • Мнения: 1 399
Само на домашни. Така ще я карат доколкото разбрах. 12клас. Joy

# 538
  • столицата
  • Мнения: 3 793
При нас бегли опити за някакъв старт. Домашно от днес за днес.
Аз това и очаквах- да оставят децата да учат сами като ползват безплатните ел. учебници, което честно казано не е голяма полза след като имат хартиени такива. Евентуално ако не разберат обясненията в единия учебник да ползват другия.
И  посред нощите чух в някакви новини, че удължават учебната година.

# 539
  • Мнения: 1 399
Удължаването все още не е прието. Един от възможните варианти е. Обсъжда се отучване през уикендите също.

Общи условия

Активация на акаунт