Забравете за досадното почистване на бани и прозорци! Нека Betty свърши мръсната работа!

  • 24 447
  • 662
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 654
Банята чистя всяка седмица- водата при нас е доста варовикова и остават бели петна по плочките, които трудно се чистят. Прозорците са ми по-лесни, но ги чистя веднъж на два месеца. За първи път чувам за такъв робот и съм приятно изненадана!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Банята мия всяка седмица прозорците по-рядко, защото са много неудобни за миене. Банята ми отнема към 30 мин. Прозорците половин ден

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
"Колко често чистите бани и прозорци и колко време ви отнема?"
Банята я чистя 1 път седмично, а 1 път месечно е основното и почистване. Водата тук е отвратителна и просто няма как иначе, колкото и да ми е омразно това действие. За ежеседмичното почистване времето, което отделям е 45 минути - до час, но основното ми отнема поне 2 - 2 и половина часа.
Прозорците ги мия 2-3 пъти годишно, поради същата причина - адски много го мразя това упражнение... За целият апартамент горе-долу около 3 часа ми стигат, но без никакви прекъсвания, а това почти няма как да стане, та един
 цял предиобед се занимавам... колкото и да не ми е приятно...
И за да е картинката пълна - вратата на банята е с огледало... и от двете страни... С две малки деца, сещайте се в какво състояние са огледалата... постоянно... Та всяка сутрин си имам и бонусче - чистене на огледалата на вратата... Там вече мога да кажа, че съм се специализирала - за 10-15 минути съм готова с вратата и от двете страни Grinning

# 63
  • Мнения: 4 841
Чистя банята сравнително рядко. Имам устройство против котлен камък с ефект да пречиства и водата. Може би средно на два, три месеца веднъж мия банята основно. Мивка и тоалетна мия през ден. Уви мъжете в нас са три пъти повече от мен BlushИмам си подходящ препарат и всичко става бързо, лесно и качествено. Един бойлер ми стига Joy Банята ми е стара и това лято започваме кардинален ремонт. Ще видя новото обзавеждане как ще бъде с почистването.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 379
Банята се чисти веднъж седмично, а прозорците на 3-4 месеца. За банята отнема около час, а за прозорците викат жена, която ги почиства за няколко часа.

# 65
  • Мнения: 654
Банята чистя всяка седмица, отнема ми около половин час, а прозорците - един път на 2 месеца, отнема ми по 2 часа Sad

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 718
Чистя банята веднъж седмично, което ми отнема около 30/40 Мин.
Прозорците чистя рядко, тъй като ми отнемат твърде много време.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 369
Банята чистя основно веднъж в месеца и ми отнема около час.
Прозорците чистим 2 пъти годишно - отнема ни 2-3 часа.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Банята и прозорците вкъщи се мият често. Не обичам пръски от котлен камък, не обичам и кални и прашни прозорци. Имам и малки дечица, който допълнително ме стимулират да върша тази така досадна работа. Мия банята 2 пъти седмично, 90-96 пъти годишно. Отнема ми около 30-40мин едно миене. Прозорците се мият 2 пъти месечно. Около 24 пъти годишно. Те са по - бавна процедура. Около 2ч.Най - трудно ми е отвъншната страна, тъй като са големи, а и живеем на 2-ри етаж.

# 69
  • Мнения: 146
Офф,честно да си кажа прозорците ги мия рядко-на 2-4 месеца веднъж.Срам ме е,но..Много ми е досадна тази работа,а и с 2 малки деца вкъщи ми е трудно.Банята я мия всяка седмица,понякога и 2 пъти седмично

# 70
  • Мнения: 474
Банята я мия на 2 седмици, а прозорците поне веднъж месечно.

# 71
  • Мнения: 2 614
Брей, това ми изглежда като сбъдната мечта...
За пръв път виждам такъв уред и ако всичко ю, което е описано е вярно, това нещо би улеснило живота ми, не само моя, а и на хиляди домакини.
Аз чистя банята всяка седмица докато се къпя, слагам си маска на косата и чистя, добре че  имам прозорец в банята, иначе досега да съм се задушила. Това е едно от най-неприятните ми задължения. А за прозорците отвънка, срам не срам, мия ги изключително рядко, понеже ми е трудно. Отвътре веднъж месечно горе долу ги бърша. Това са най-неприятните домакински задължения.

# 72
  • плевен
  • Мнения: 454
Банята чистя 1 път седмично, а прозорците 1 път на месец.

# 73
  • София
  • Мнения: 9 129
За банята на практика не ми остава време. Ограничавам се с тоалетната чиния и мивката.
Прозорците също да една от най-досадните домакински работи и я отлагам колкото мога.
От известно време проучвам закупуването на робот точно по тази причина, но живеем на 6 етаж и се притеснявам да не падне.
Изключително трудно ми е да ги чистя отвън.

# 74
  • Мнения: 2 688
Банята чистя основно веднъж седмично. Прозорците се опитвам на 3-4 месеца, но понякога успявам едва 2 пъти годишно.
Сега ми предстои освобождаване на апартамент и нанася в нов с мнооооого прозорци и две бани и съм изпаднала в тих ужас! Определено това ми е една от най-неприятните домакински задачи.

Общи условия

Активация на акаунт