Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Той ти заявява пряко , че не те иска и връзката ви е крах . Простотията , чалгата и липсата на емоционална интелигентност също са диагнози , с доказано вредно влияние . Инвестирала си основно в мазохизъм . Как ще търпиш подобни безумия цял живот ?
Има риск и за здравето и живота ти, ако той има доказано психично отклонение.
Материално обезпечение срещу унижение . Какви са позитивните му страни ?

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 02:06 от Viviana91

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 808
Какво биполярно, хванала си се с дебил! Един живот имаш, не го хвърляй на вятъра.

# 47
  • София
  • Мнения: 971
За съжаление, част от зависимите хора (алкохол, наркотици, хазарт, геймъри...) развиват някакви психически отклонения. Така че, авторке, може и да ги усещаш нещата на интуитивно ниво...

 Като бях на твоите години имах връзка с един алкохолик. Също набор. Както те чета, все едно описваш него. Бях хлътнала и инстинктът ми за съхранение го бях изключила напълно, защото той се опитваше да ме тормози по всякакъв начин. Явно съм изглеждала много свестна на приятелите му, защото те бяха тези, които ми говореха с месеци да го оставя, че е изрод... Накрая той ме заряза в пристъп на някаква психо-фаза и ми направи услуга. Simple Smile След това се влачеше след мен да ме връща, но... Не поддадох, защото го видях в реална светлина.

Разкарай го и не се обръщай назад!

# 48
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Имам много близък с биполярно разстройство и това,което описваш не е такова.
По-скоро вероятно може да му е омръзнало от теб,но да не му стиска да се разделите и затова да се държи така...

# 49
  • Мнения: 96
Можеше поне да е благодарен на това,което съм направила за него.Дотегна ми от егоисти и хора мислещи основно за себе си.Сега осъзнавам всъщност,че ние от началото на връзката не сме били нито един за друг,нито всъщност ме е обичал.
На първата среща той закъсня.Успал се беше.Чаках го 1 час.Дойде с празни ръце.Като разказва как е търсел къде живее момиче,което е харесвал и се е бил влюбил,как и е оставил цветя пред вратата,а за мен никога това нещо не го е правил стана ми  неприятно.На бала,когато ме видя облечена -никаква реакция.А после ми говори,че съм нямала самочувствие.Да ви кажа имах си.Изглеждах много добре и имах и обожатели.Откакто той се появи в живота ми зарязах спорта,в който бях изключително добра и се затворих вкъщи.Мисля,че от тук нататък,която и да е следващата няма да влага толкова,колкото съм влагала аз!Ще ме оцени,но късно.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 11:51 от erikastamatova00

# 50
  • София
  • Мнения: 39 014
Стиига де!
Момиче, осъзнай коя си и колко струваш!
Да чакаш един час на първа среща! Тъпо, много тъпо. И показателно!
Зарязала спорта?
Е тука вече ми иде да те набия лично.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 808
Нали ти казах - дебил.

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Близка ли си с майка си?

# 53
  • Мнения: 96
Ери-Близка съм,но и тя не натяква малко.Знае части от това,което съм споделила тук.Против него е.

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Слушай майка си.
Послушай и мацките тук в темата, не продължавай доброволно да бъдеш мазохист.

И "облякана"- няма такава дума.

# 55
  • Мнения: 96
Слушай майка си.
Послушай и мацките тук в темата, не продължавай доброволно да бъдеш мазохист.

И "облякана"- няма такава дума.
Диалект... Grinning

# 56
  • Варна
  • Мнения: 14 555
На спорта никога не изневерявай. Sunglasses

# 57
  • Мнения: X
Четейки темата, ми хрумваха разни мисли, ама ....няма смисъл.
Къде ги намирате подобни олигофрени?!Че и сълзи роните за тях.....колкото повече ви тъпчат и мачкат, толкова повече ги обичате.
Все се сещам за култовата реплика в "Пълна лудница"..."Биекъмеее, бий мЪ, УбичЪм тъ!".   Smiley   забравих името на русата актриса....

# 58
  • Мнения: 160
Нали ти казах - дебил.
Намерил църква да се кръсти

# 59
  • Мнения: 96
Момичета,какво означава”Обичам те,ма не ми харесва връзката.” ? И тръгвайки да го оставям ми каза:”Аз обичам и майка си,ама като гледаш не ми пречи да продължа и без нея”.Ако обичаш един човек едва ли ще си тръгнеш от него,освен в моят случай.Обичам го,ама просто да съм с него е самоубийство.Но ми кажете какво мислите,че е искал да каже...Интересно.

Общи условия

Активация на акаунт