Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 552
  • 731
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20 158
Червеният Бушерон го пробвам вече трети път с цел да го нахейтя и да го откажа понеже не харесвам класическите бушерони. Е, много ми харесва. Такава сладка по някакъв момичешки начин сладост да има. Звънлив, сладък, уютен и жив е някак този червен Бушерон. Много очарователен.

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Хаха,няма викаш причина да го хейтиш,наистина е красотен,нали Сънче.Kissing Heart

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Жената ако си познава парфюмите и не обича да сменя (има и такива дами, всички знаем), върти няколко, със сигурност ще се сети. Говорим и за професор все пак (предполагам?).😁
Пък ако не помни, поне ще знаеш, че си опитала, бъди по-смела.
Ако пък не си, дай номера и аз ще й звънна, ама преди това ще дадеш малко инфо.😄😄😄

По темата: Червеният Бушрон и върху мен не е кой знае колко траен, но аз си препръсквам през деня. Иначе много си ми харесва, момичешко сладурче е.

Днес на едно блотерче колегата цъцна Бушрон абсолю де нуи, няма такава вкусотийка, много готин гурме аромат.

Кристалче, май ни обърка малко.😁🌺

# 603
  • Мнения: 3 026
Аз също много го харесвам,бях на крачка да се върна  и да го купя,но не се задържа на кожата ми изобщо.Докато влязох в два магазина и пих едно кафе и нямаше помен от него....Класическия Бушерон издържаше върху мен с часове и едни ягодки избиваха....

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не що да съм объркала,нали и ти имаш Червения Бушрон,:stuck_out_tongue_winking_eye:Макадамия, дай му пак шанс,пробвай в коса просто с повече пръски,заслужава си парфюмът за мен.Тествай го на есен,тя и без това скоро ще дойде.

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
А, защото Базила е писала над мен, че се опитва да го хейти, но не успява, защото й харесва. Ти споменаваш за хейта, а се обръщаш към мен и помислих, че ни обърка.😁😁

Теб те знаем с твоята кожа и парфюмите.😁 Аз напоследък ходя на небрежно кокче (през лятото предпочитам) и колкото и да пръскам, не метам коси напред-назад и не омайвам околните.😃😃

Днес получих комплимент за Блум ъф Роуз. Малко с питанка, ама все пак комплимент.😃

# 606
  • Мнения: 1 576
И при мен Quatre En rouge е с по-малка трайност от Quatre, половин ден и го подновявам, Quatre го усещам цял ден. И двата ми харесват много, но Rouge го нося само през почивните дни. Действа ми разсейващо, усещам някаква опияняваща нотка и не ми е до работа с него Sunglasses
Тези дни ще дам шанс на Musc Diamant на Lancome. Надявам се да го усетя повече и по-дълго

# 607
  • София
  • Мнения: 17 890
Нямам координати Laughing Ама сигурно още си преподава.

Аз като си пръсна в косата, става неразресваема. Ужасно суха и гадна, и скърцаща. Жалко, че не мога.

# 608
  • Мнения: 3 026
ММ,понеже за Куатре не е чувал,а явно доста ми пролича,че го харесах,няколко пъти ме попита няма ли да се върнем да купим не Куатре-то,а Омбре-то.Дано не реши да ме изненадва,че не знам консултантките какво ще му предложат,като попита за последното Омбре 😁😁😁

# 609
  • София
  • Мнения: 974
Хахах, Macadamia, като нищо ще му връчат Ombre Leather Tom Ford например, който за мен е чудесна мека кожа, но допускам, че за теб няма да е хубав заместител на Quatre. Joy По-добре направи всичко възможно да запомни правилно името на желания парфюм. Wink

# 610
  • Мнения: 31 364
Чуден е Червеният Бушерон.♥
Аз нося Туберозата на Герлен, харесвам я защото е млечно зелена, свежа и млада. Няма добра трайност и интензитет.

# 611
  • Мнения: 3 026
Той както харесва точно Ombré Leather на Том Форд ще се израдва истински-даже в Дъглас беше на промоция 😁😁😁

# 612
  • Виена
  • Мнения: 928
Пристигна Мансера Ууд Оркид. Началото е плодово и вкусно, после избива само ууд при мен. Мъжът ми я хареса, а на мен ми създава лятно настроение - не защото мирише на летни плодове и цветя, а защото мирише точно както миришат скъпо облечените арабки, които наводняват търговските улици на Виена през юни и юли.

# 613
  • Мнения: 3 026
bombolino,и аз когато за първи път се напръсках с нея ,ми казаха:ммммм....миришеш на лято 😁

# 614
  • Виена
  • Мнения: 928
Така мирише лятото в шопинг дестинациите, посещавани от арабски туристки. На шоколад, скъпи магазини и парфюм

Общи условия

Активация на акаунт