Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 453
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Парфюмни имате ли идея, защо не се среща из сайтовете S.T.Dupont Perfect Tobacco- тоест почти не се среща. Днес го пръснах на кожа- божествен ми е. Ще се вземаме Two Hearts Heartpulse , но не го откривам почти на добра цена Sad

# 616
  • София
  • Мнения: 17 850
Каква е добрата цена в случая?
Златните са си по- скъпи по принцип. В долче и парфюм.бг го има. Онзи ден го гледах. (~95лв)
Извинявам се, ако се смята за спам.

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ако идеш във физическия магазин на парфюм.бг, питай дали имат тестер. Ако имат и можеш да купиш, ще е на по-ниска цена от продукта.

# 618
  • Мнения: 148
Здравейте ,преди години майка ми имаше Armani Sensi. За мен си остана уникален аромат,но вече е спрян и дори в чужбина неможахме да го открием.. Някой който го е ползвал или знае как ухае,ще може ли са ми каже с кой друг аромат е сходен в момента ? Ще ви бъда много благодарна,вече години наред го търся ,но без късмет...Дори и сходен до него парфюм пак би ме зарадвал Simple Smile

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Chanel пускат първия фланкър на Gabrielle и лице на кампанията е Margot Robbie. Много я харесвам, сладурана, фина, женствена, по-добър избор за мен.😃

# 620
  • Мнения: 6 930
Здравейте ,преди години майка ми имаше Armani Sensi. За мен си остана уникален аромат,но вече е спрян и дори в чужбина неможахме да го открием.. Някой който го е ползвал или знае как ухае,ще може ли са ми каже с кой друг аромат е сходен в момента ? Ще ви бъда много благодарна,вече години наред го търся ,но без късмет...Дори и сходен до него парфюм пак би ме зарадвал Simple Smile

Ооо, и аз го имах и го обожавах, къде ме върна сега! Но не се сещам за нищо подобно в момента... Може би някой по-свеж Шанел..?

# 621
  • София
  • Мнения: 872
Моя парфюм на деня е Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT на Guerlain. Силен и вкусен аромат на диня. Тест е и го нося на гривничка, та не знам ако го пръсна на кожата си дали ще е толкова траен. До момента, нито една от Алегориите не ми стои повече от 2 часа, но са прабвани в горещи дни, за разлика от Cherrysia-та днес.
Днес се сдобих и с 10 ml отливка на Уудовата Орхидея на Mancera, предложена ми от Lodsi. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 515
Йоан Владимир докато те четях ,направо ги подушвах, прекрасно ми звучат!:kissing_face:
Kovatcheva аз и себе си изненадвам - преди четири, пет години бели цветя харесвах само върху околните, при мен почти не се развиваха добре и с редки изключения ме задушаваха. От година- две, незнам какво се промени, но  сега много обичам да нося белоцветни парфюми, добре ми застават, направо са ми като пролет и лято в бутилка:hugs:
Klodilia аз мастика също не пия:grinning:(и изобщо алкохол) обаче и на мен ми миризмата ми действа релаксиращо, та задължително  ще го пробвам . Тази марка парфюми  въобще не я бях чувала да си призная, обаче като гледам е италиански бренд, пък аз незнам защо,но като чуя италиански парфюм и очаквам много добро качество, даже чакам няколко проби от  Mazzolari,от които също нищо не познавам.Hug

 Densi вчера вечерта и аз бях с Туберозата на Герлен.Много ми е красив този парфюм, много. При мен трайността си е повече от шест- седем часа на кожа, но интензивно я усещам само в  по-студено време. Лято стои по прибран.

Margot Robbie и аз я харесвам много, Gabrielle на мен не ми допадна твърде, ще чакам с интерес фланкъра , както и Idole на Lancome.

# 623
  • Мнения: 148
tuali разрових се в нета и в един испанки сайт бяха написали, че тези аромати са най-близко до него:
Sicily-D&G
Armani-Code
Estée Lauder-Sensuous
Trussardi-Inside
Lacoste-Pour femme
 
А в бг сайт открих това

От всички аромати посочени горе съм имала само два и те не приличат или поне аз не откриван сходство поне малко със сенсито.. 😕

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 08:15 от EliAG

# 624
  • Костандово
  • Мнения: 116
Току що ми дойде парфюма La Vie Est Belle - https://www.notino.bg/lancome/la-vie-est-belle-parfjumna-voda-za-zheni/p-83697/

Можете ли да ми кажете откъде да видя годината на производство?
Отдолу на опаковката има някакъв код 38S101J , дали е това?
Да ви е честит,и аз го искам,но се въздържам от това че няма от къде да го видя и пробвам,една клиентка усетих и я питах беше с такъв,но на всяка кожа е различно...

# 625
  • Мнения: 31 288
Новият Габриел бил много по-хубав,силен и доста различен ми казаха пробвали. Дано! Старият ми харесва, но не и за покупка и никога не го взех.

Вчера извадих О де Живанши, няма такава нежност, такове меко нероли. Обаче е супер нетраен.

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Chanel пускат първия фланкър на Gabrielle и лице на кампанията е Margot Robbie. Много я харесвам, сладурана, фина, женствена, по-добър избор за мен.😃
Така,така продължаваш да ме бодваш в сърцето,обожавам първото издание на Габриел,ще купя и този.Kiss

# 627
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имам няколко мострички от първия, ще взема да го извадя и пробвам, че не помня как мирише.
Новият и на мен ми звучи по-интересно, бих се замислила за покупка ако ме грабне. Ще видим дали ще е първият ми Шанел, или ще продължа да си правя пас. 😃


едит: В чест на вчерашната дискусия, днес разносвам това - Boucheron - Quatre en Rouge Flowers AppleFlowers RoseRelaxed

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 10:06 от sunattraction

# 628
  • Мнения: X
Здравейте ,преди години майка ми имаше Armani Sensi. За мен си остана уникален аромат,но вече е спрян и дори в чужбина неможахме да го открием.. Някой който го е ползвал или знае как ухае,ще може ли са ми каже с кой друг аромат е сходен в момента ? Ще ви бъда много благодарна,вече години наред го търся ,но без късмет...Дори и сходен до него парфюм пак би ме зарадвал Simple Smile

Sensi и Sensi White Notes са наистина съкровища, харесвам ги и двата много. Нищо напълно идентично не съм намирала, но това, което се е доближавало най-много до класическия Sensi за мен е този: https://www.fragrantica.com/perfume/Donna-Karan/Donna-Karan-Gold-2061.htm

При всички случаи препоръчвам да се пробва (а не да се купува без тест), ако наистина сте в търсене на нещо подобно на Сенси.
П.С. Сега видях, че и той е спрян май....Flushed

# 629
  • Франция
  • Мнения: 898
чакам няколко проби от  Mazzolari,от които също нищо не познавам.Hug
BoMarina, ще чакам с интерес и ще се радвам да споделиш впечатления Simple Smile
Много харесвам от техните Elena и Sofia Heart

Общи условия

Активация на акаунт