За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 78

  • 25 497
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Искам да благодаря на майката, която ми препоръча Омни биотик панда. Не знам дали заради него или заради факта, че просто нямаше много хора по плажовете, но, да чукна на дърво, всичко мина добре на нашето черноморие. Изкарахме си много добре, малката си поигра в пясъка и се къпа и в морето, много й беше забавно, спа на плажа, бяхме си наели шатра, та и в големите жеги между 11-16ч си седяхме на плажа на сянка. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 1 001
Здравейте! Бебето ми е на 40 дни и иска да е на ръце постоянно и да вървя, ако го оставя някъде започва неистов рев. Не издържам физически вече. Някой има ли подобен проблем и как се справяте?
Бебето е на 40 дни и се оплакваш, моята е почти на 2 години и още иска да я нося (но за “награда” ме прегръща и целува, така че още й минава номера) Joy

# 107
  • Мнения: 687
Аз винаги съм се наслаждавала, че дъщеря ми иска да я разнасям из вкъщи. Усещам как има нужда от мен и как иска да опознава света. Спасяваше ме разходката навън с количка. Е вярно, че мивката беше пълна със съдове, коша за пране преливаше, но тя сега има нужда от мен. Решението е ерго раница или слинг.

# 108
  • Мнения: 321
Днес моето малко бебе порасна и навърши една годинка. Много очаквано бебе след три години борба, 2 аборта и едно успешно инвитро. Вече е голяма, има 4 зъба, ходи още с опора, много любопитна и обича животните от гълъби до лъвове( в зоопарка). Черпя ви виртуално за нейно здраве, да са ни здрави и щастливи дечицата:)

# 109
  • Мнения: 1 001
Тони, да ви е жива и здрава!!! Весел празник!!!

# 110
  • Мнения: 35 110
Бяхме го обсъждали. Но на прима виста, какво ви идва на акъла да се сложи в аптечката за почивка с дете на около 2 години?

# 111
  • Мнения: 5 478
Сироп за температура, нещо за след ухапване от насекоми, нещо за слънчево изгаряне, капки за нос, пробиотик... Не знам, това ми хрумва на първо четене, понеже и аз тези дни го мислех. Между другото, очертава се да пътуваме със самолет за нашата почивка, така че ще споделя опит после, а ако някой вече го е правил - да не се стеснява да сподели Grinning

# 112
  • Мнения: 16 871
Малкият няколко пъти летя с нас на почивка, много му хареса, а откакто проходи се размазва от кеф.

# 113
  • Мнения: 1 471
Това някой беше пуснал по-напред за аптечките и съм направила скрийншот тогава 😊
Скрит текст:

# 114
  • Мнения: 35 110
Аз го бях пуснала Wink

# 115
  • Мнения: 18 462
За самолет - леко облекло на пластове, което да позволява лесно събличане и обличане, нова интересна играчка, вода, нещо за хапване.

Лекарства за дребната нося Панадол, Нурофен, Фенистил, Ентерол, капки за нос, капки за уши. Отделно имам спрей и хапчета за гърло, Натриев цитрат, Хидратин алфа, Фервекс, Тайлол хот за деца, Имодиум, противоалергично, Дефламол, Валериана, нещо за глава, урбазон на капки...сигурно и друго има в несесера, ама не се сещам.

# 116
  • Мнения: 35 110
Натриевия цитират за какво се ползва?

# 117
  • София
  • Мнения: 39 762
Натриевия цитират за какво се ползва?
Цитрат може би?! Давала съм при повръщане.

# 118
  • Мнения: 18 462
Цитрат е да. Сироп против повръщане. Съдържа се в малки дози и в напитката Спрайт, затова при такива истории често се препоръчва да се пие Спрайт. Но по-добре на сиропче. Става и за деца над 6м.

# 119
  • Мнения: 35 110
Аз имам купени ампули от миналата година, които не съм ползвала и бях забравила за какво са

Общи условия

Активация на акаунт