Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 58

  • 62 632
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 410
Здравейте, момичета. Тази палитра на Катрис дали се предлага в България?



Revolution пуснаха подобна на скоро

# 691
  • Мнения: 5 096
На революшън си я взех от пинк пандата, страхотна е, води се двойник на new nude на Худа.

# 692
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Като се върна в Германия ще видя на революшън, че тая на Катрис я има само онлайн, а с моята карта не мога да пазарувам в нета 😔. Надявах се тук да я има, но уви. Благодаря ви, много 💗

# 693
  • Мнения: 5 096
Като се върна в Германия ще видя на революшън, че тая на Катрис я има само онлайн, а с моята карта не мога да пазарувам в нета 😔. Надявах се тук да я има, но уви. Благодаря ви, много 💗

https://www.kosmetik4less.de/en/revolution-pro-new-neutrals-shadow-palette.html
тук я има и за Германия мисля, че има безплатна доставка.

В пинк панда пак я има налична https://www.pinkpanda.bg/produkt/revolution-pro-paleta-sencil-ne … -palette-231_1129

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 16:15 от dani-ela-80

# 694
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Здравейте, момичета. Тази палитра на Катрис дали се предлага в България?




В кой сайт може да се поръча? Дано и тук да я заредят, сигурно е нова а при нас нещата идват бавно.. изглежда страхотно😍😍

# 695
  • Мнения: X
В чантата си намерих листовка от корейските серуми от ДМ, ето, ако на някого му е интересно
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 4 014
Аз днес ги видях на живо в ДМ и много ми хареса, че имат тестери. Дано да излезнат сполучливи.

# 697
  • Мнения: 5 832
Някоя от вас може ли да сподели впечатления от серума с охлюви на Виктория Бюти?

# 698
  • Мнения: X
Някоя от вас може ли да сподели впечатления от серума с охлюви на Виктория Бюти?
Ами... не знам какво да кажа. Но аз не съм особено голям фен на серумите. Обаче се мажа, но щом все го избутвам и измазах други два преди него...Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 28
Здравейте,момичета!
В момента съм в чуденка какъв крем за лице да си взема...със смесена,леко проблемна кожа съм
Ще чакам предложения! Hug

# 700
  • Мнения: 111
Маската за коса на Балеа е... гола вода! No Mouth
Една найлонова торба, оформена като купол в която има една супена лъжица кремообразно нещо, което не е достатъчно само челото да си намаже човек. Такава маска може да гребнете от която и да е кутия с маски за коса, на Гарние например. Мирише на кокос. Торбата-шапка има лепенка за фиксиране, която или се откъсва цялата, или не залепва достатъчно добре. Изобщо - пари на вятъра. НЕ купувайте тази маска!
Скрит текст:

Пак съм аз...
И маската за около очи не става. Изрязана е във формата на домино и за такова ще стане, но да застане на овала около очите, да залепне, за да въздейства на тази зона... няма как. Наложи се да разкъсам текстила на носа и да отделя двете половини като наложа всяка на съответното око и зоната около него. Очите ми са на място, не са отстрани като на кон, но просто така изрязана маската не ми лепва или аз съм некадърна да я сложа. Както и да е, няма да я повторя.
Това е подложката, на която е сложено текстилното парче със същата форма и тя не върши работа за по-лесно поставяне.
Скрит текст:

Здравейте ,от същата серия на маската за коса използвам шампоана и балсама ,и съм много много доволна ..  Косата ми е страхотна става ми по бухнала и мекичка ..

# 701
  • Мнения: 1 381
Някоя от вас може ли да сподели впечатления от серума с охлюви на Виктория Бюти?
За серума не мога да кажа, но използвам фиксатора за къдрици с охлюви на Виктория Бюти. Обожавам гооо.. имам мн странна коса, мн гъста с дебел косъм и всеки кичур е на различна посока. Само изправянето ме спасяваше.. но с този фиксатор се родих! Препоръчвам го Simple Smile

# 702
  • Мнения: X
Здравейте ,от същата серия на маската за коса използвам шампоана и балсама ,и съм много много доволна ..  Косата ми е страхотна става ми по бухнала и мекичка ..
Ами, здравейте! Аз, както четете, не пиша за тях, а за маската. Също ползвам шампоан от тази профи серия и ми харесва.
Маската е буквално 1 супена лъжица. Това количество би стигнало само за жена с мъжка прическа. Аз съм на каре до под ушите, но си имам коса и това количество не стигна до никъде. Буквално си намазах само бретона и свърши.

# 703
  • Мнения: 3 729
Аз не харесвам нищо за лице на Виктория, щипе ми при нанасяне, а от еликсира с охлюви лицето ми направо пламна. С много суха кожа съм.

Иначе от лентичките с алое съм много доволна, чудесни са.

# 704
  • Мнения: 5 618
Писала съм отзив за еликсира им - много ми хареса. Кремест, плътен, може да се ползва самостоятелно вместо нощен крем, ползвах го като основа за грим зимата - кожата ми се чувстваше много добре. Суха кожа, с леко омазнена Т зона, имам линии и първи бръчки.

Общи условия

Активация на акаунт