Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 58

  • 62 607
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 524
От измивния гел на Виктория съм много доволна. Пробвах две мостри от тяхна маска за коса, харесаха ми и мисля да я купя. Купих си серума с колаген, но ми е прекалено лек

# 706
  • Мнения: 5 832
Писала съм отзив за еликсира им - много ми хареса. Кремест, плътен, може да се ползва самостоятелно вместо нощен крем, ползвах го като основа за грим зимата - кожата ми се чувстваше много добре. Суха кожа, с леко омазнена Т зона, имам линии и първи бръчки.
Купих го и мисля да се омажа тази вечер. Моята кожа е смесена - по-мазна Т зона, но сухи бузи и под очите. С ужас забелязвам и бръчки в околоочния контур. Но си признавам, че мразя да имам нещо по лицето и никога не съм се мазала, а съм вече на 35. От известно време преко сили вечер си слагам крем и веднага лягам, за да не го измия. Grinning

# 707
  • Мнения: 5 616
Писала съм отзив за еликсира им - много ми хареса. Кремест, плътен, може да се ползва самостоятелно вместо нощен крем, ползвах го като основа за грим зимата - кожата ми се чувстваше много добре. Суха кожа, с леко омазнена Т зона, имам линии и първи бръчки.
Купих го и мисля да се омажа тази вечер. Моята кожа е смесена - по-мазна Т зона, но сухи бузи и под очите. С ужас забелязвам и бръчки в околоочния контур. Но си признавам, че мразя да имам нещо по лицето и никога не съм се мазала, а съм вече на 35. От известно време преко сили вечер си слагам крем и веднага лягам, за да не го измия. Grinning
Цапам се обилно аз. Вече ползвам по няколко продукта и кожата ми се усеща спокойна. С този еликсир беше добре напоена, а няма тежко усещане. Когато се ползват правилните за кожата продукти и се ходратира и подхранва редовно, фините бръчици се заличават, поне на първо време. Laughing

# 708
  • Мнения: 5 832
Намазах се. Нищо креместо не виждам, воднист ми е сякаш, но и нямам голяма база за сравнение. Не мирише на нищо, все едно лицето е мокро. Кожата ми го глътна много бързо. Усещам леко опъване. Ще сложа и от нощния крем, нека има материал.
Малко още да се захлади и мисля да направя 2 процедури химичен пилинг, че боря разширени пори и неравности, само с кремчета няма да се получат нещата.

# 709
  • Мнения: 22 865
The Ordinary вече има и в Sephora , но не знам какъв асортимент.

# 710
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Здравейте, момичета. Тази палитра на Катрис дали се предлага в България?




В кой сайт може да се поръча? Дано и тук да я заредят, сигурно е нова а при нас нещата идват бавно.. изглежда страхотно😍😍

От сайта на Катрис вероятно, мисля, че и от сайтовете на немските дрогерии, но дали правят доставки до България не знам.

# 711
  • Мнения: 441
Аз в момента ползвам всяка вечер серума с охлюви на Виктория Бюти и съм доволна. Лек е, хидратира и попива бързо. След него слагам крем, но понякога го пропускам и само със серума кожата ми пак е добре.

# 712
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
какви са отзивите за серума с ботокс ефект на Ревюел,тозо месец е намален в Лили

# 713
  • Мнения: 15 313
Ами бива, ама ботокс ефект само с боц-боц. Не вярвам серум да има такова действие или поне ревюелския няма. Но е хубав и хидратиращ серум, бързо попиващ и освежаващ. За попълващ е под въпрос.
На колко е намален. Аз от Елитис преди го вземах за 2 и нещо, сега е май към 3 и нещо.

# 714
  • Мнения: 5 832
Ами бива, ама ботокс ефект само с боц-боц. Не вярвам серум да има такова действие или поне ревюелския няма. Но е хубав и хидратиращ серум, бързо попиващ и освежаващ. За попълващ е под въпрос.
На колко е намален. Аз от Елитис преди го вземах за 2 и нещо, сега е май към 3 и нещо.
3.99 е този месец в Лили.
Аз да питам за отзиви за тези продукти


# 715
  • София
  • Мнения: 5 289
ФДТ-на на Ревлон е хубав, по покривен е от Калърстей, една идея по тежък, не лъсвам с него и не мърда цял ден.
Пробвах и най новият им, не помня името нещо на Кандида ми приличаше...Определено смятам, че е за комбинирана и мазна кожа, доста покривен, но някак лек. Коректора същата работа, не мисля че е подходящ за сух контур, има и пудра, не е лоша.

# 716
  • Мнения: 1 941
Някой пробвал ли е боята за коса и шампоаните оцветител на Дева Биовитал?
Има ги в новата брошура на Дм.
И преди време в Лили съм виждала шампоани на марката Делиа. Сега търсих, но не намерих. Предлагат ли се все още?
Фдт на Ревлон дали ще се нанася лесно с тази гъбка?

# 717
  • София
  • Мнения: 5 289
Да, разнася се много добре, удобно са го направили. Ако не ти харесва си нанасяш с пръсти.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Този нов фдт на Ревлон определено ми грабна вниманието,ще го търся.

# 719
  • Мнения: 7 565
Тези гъбки на фон дьо тени са супер нехигиенични развъдници на бактерии. Аз редовно си махам гъбката на любимия коректор на Мейбълин.

Общи условия

Активация на акаунт