Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 58

  • 62 450
  • 743
  •   2
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 883
И аз се записвам с препоръка - разкошна е тази серия на Катрис. Четири цвята купих и ако имаше други, които да ми пасват, щях да взема и тях.

# 16
  • Мнения: X
Аз писах за тези червила преди време, като масло са, хидратиращи, разнасят се равномерно, цвета е покривен, трайни са и не на последно място гилзата е красива. Глас и от мен! 👍

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
От мен глас за новите суфлета за тяло на Нивеа. Имам с черешовия цвят е ухае подобно на Rituals Sakura. Много нежен и луксозен, а формулата е супер приятна за нанасяне и хидратира чудесно. Сферите с масла се разтварят за секунди и омекотяват кожата.

# 18
  • Мнения: 478
И преди съм препоръчвала рол он-а на Виши, не е много бюджетен, но с него забравих за миризмата на пот. Да, потиш се, но без миризма. Изключително доволна съм и винаги подновявам като има промоция 1+1, за да имам винаги вкъщи.
Доволна съм от слънцезащитния на Сън денс 30 фактор за лице, изобщо не изгорях, а преди винаги започвам да се беля по лицето след няколко дни плаж.

# 19
  • Мнения: X
И преди съм препоръчвала рол он-а на Виши, не е много бюджетен, но с него забравих за миризмата на пот. Да, потиш се, но без миризма. Изключително доволна съм и винаги подновявам като има промоция 1+1, за да имам винаги вкъщи.
Доволна съм от слънцезащитния на Сън денс 30 фактор за лице, изобщо не изгорях, а преди винаги започвам да се беля по лицето след няколко дни плаж.
Кой е този рол-он?
Значи е без алуминий?

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 354
Аз против изпотяване ползвах много дълго време Noxzema, много бях доволна, но я купувам от гърция и сега като ми свърши взех на Dove и не е лош, всъщност Нокземата я има в джъмбо, зареждат я но само в един мирис, а в Гърция има много избор, има и мъжки и дезодоранти, но тук още не са я заредили! Иначе и мъжкия Oldspice не е лош, много е добър състава и мирише на бонбонки (за wolfthorn по специфично). Но дори и Дав не се справя толкова добре колкото Noxzema, а и е много евтин.

# 21
  • Мнения: 1 912
Глас и от мен за Даф!

# 22
  • Мнения: 8 452
Марката Catrice къде се предлага в ДМ или Лили?

# 23
  • Мнения: 5 593
Марката Catrice къде се предлага в ДМ или Лили?


В Лили.

# 24
  • Мнения: X
От мен глас за новите суфлета за тяло на Нивеа. Имам с черешовия цвят е ухае подобно на Rituals Sakura. Много нежен и луксозен, а формулата е супер приятна за нанасяне и хидратира чудесно. Сферите с масла се разтварят за секунди и омекотяват кожата.
Толкова ми трябваше и ти да го похвалиш Relaxed и ... си го купих! Имаше и с кокос, но повечето ми такива мазила са или кокос, или ванилия, сега ми се искаше нещо по-лекичко.

# 25
  • Мнения: 11 240
Марката Catrice къде се предлага в ДМ или Лили?
В Лили.
Каква им е цената?

Свърши ми млякото за тяло на Микса, да ми предложите нещо друго? Искам да го сменя.

# 26
  • Мнения: X
Мляко за тяло на bioclin,но е в по-големите аптеки Heart

# 27
  • Мнения: 5 593
Цената на кое? Ако е за показаните червила, около десет лв. някъде.

# 28
  • Мнения: 551
От мен глас за новите суфлета за тяло на Нивеа. Имам с черешовия цвят е ухае подобно на Rituals Sakura. Много нежен и луксозен, а формулата е супер приятна за нанасяне и хидратира чудесно. Сферите с масла се разтварят за секунди и омекотяват кожата.

Спечели ме, само като спомена марката Ритуал. Харесва ми всичко тяхно. Жалко, че я няма в БГ. Веднага си го взимам, това суфленце.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
На безмитните във Варна/Бургас доколкото знам има някои продукти. В Сефора също имало някакъв избор.
От сайта им доставката до България е безплатна над 40 евро. Simple Smile Преди беше над 60. Виждам че има 2 нови колекции. Аууу, защо ми трябваше да влизам в сайта!
Бих пуснала поръчка... Ама сама не ми се ще, че съм зарината и без това. Желаещи?

Общи условия

Активация на акаунт