Априлски бебета 2019 - Тема 2

  • 25 819
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 207
https://www.amazon.co.uk/Hauck-Sit-Relax-Highchair-Bouncer/dp/B005MXJUFG това съчетава шезлонг на високо и стол за хранене,  но тук са към 300лв. И аз искам вече да е с нас на масата, но ще почакам още малко.

# 166
  • Мнения: 218
Аз имам такова
https://www.hippoland.net/lorelli-classic-stol-za-hranene-ljulka … grey-1010030-0001
И съм супер доволна. Хем висок шезлонг да не я ближе кучето, хем люлка, хем музика слуша а после и стол за хранене. Който се чуди, препоръчвам го Blush

# 167
  • Мнения: 686
Мами, помагайте!!! Гърлото ме боли адски 😞😞😞Какво да предприема, за да не заразя детето??? Маска или???
И аз бях миналата седмица така много ме болеше гърлото, пих зинат, присках си в гърлото профарм мисля че беше и хапчета ангин гол хомеопатичните. Носих и маска даже с нея спях, след това и хрема ме хвана. Отдъхна си че малките се оттърваха и не ги зарази.

# 168
  • Мнения: 218
Мами, вашите бебчета по колко време издържат по корем дневно?

# 169
  • Мнения: 151
Мами, вашите бебчета по колко време издържат по корем дневно?
Имам чувството, че може да живее така (шегувам се разбира се)
Сърди се, когато я обърна и веднага застава отново по корем. От няколко дни и през по-голямата част от нощта е така Grin

# 170
  • Мнения: 844
Цитат
Имам чувството, че може да живее така (шегувам се разбира се)
Сърди се, когато я обърна и веднага застава отново по корем. От няколко дни и през по-голямата част от нощта е така Grin

Само моето ли мрази да е по корем 🤷 Слагам го за една минута след баня, колкото да му намажа гръбчето и надава рев

# 171
  • Мнения: 218
И моята плаче. Издържа по 5 мин ама аз съм настоятелна и гледам преди всяко хранене да я слагам..

# 172
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
И моето не обича по корем. Изнервя се, олигавя се целия, почва да реве, почервенява чак.

# 173
  • София
  • Мнения: 184
И моята бебка не издържа повече от 5мин., но сякаш увеличава времето. Към активната гимнастика има една възглавничка и я слагам на нея повечето пъти, по-лесно й е.
Vivru, и при нас заспиването е все по-трудно. Преди я приспивах с 300 зора на ръце, сега и така не иска и почна на гърда да заспива през деня. Това добре, но когато й се спи, а не иска да суче, става лошо. Пробвах да я приспивам при първи симптоми, не стана. Скоро ще пробвам ергономична раница, защото тъкан слинг и мей тай не одобри. Кърмя я на поискване и почнах да се чудя да не би да ми е слаба струята, да се уморява и да не се нахранва.

# 174
  • Мнения: 844
_sun_shine, помага ми в момента, в който стане кисел и се размрънка да го легна настрани, веднага биберона в устата и го хващам за ръчичка да ме усеща и заспива. Мрънкането при нас е знак че не иска да го разнасям повече.
На лявото ни рамо се появи пъпка - мисля, че е от БЦЖ-ваксината. Вие имате ли и третирате ли някак?

# 175
  • Мнения: 222
Много и харесва по корем слагам я по няколко пъти на ден , не съм засичала колко я държа ама горв доло по 10-15 мин. макс.
Vivru с нищо не се третира, нашата гнояса и се спука отдавна сега и се заформя белега, но не се пипа и не се третира с нищо, къпането не пречи.

# 176
  • Мнения: 775
Аз като го сложа по корем и веднага се обръща, определено не му е любимо. Главата си я държи добре горе долу, но понякога такива зАбивки прави, че чак мен ме боли 😃 гледам преди ядене да го обръщам, ако не е много нервен

# 177
  • Мнения: 474
И ние в отбора по корем. Сам иска да се обръща и много пъти се обърне след като е ял. Разбира се резултата е завивки и дрехи всичко оповръщано. Издържа доста време и дори плаче като гж върна по гръб.
Момичета помагайте. Главичката ни се изкриви. Уж подпирам при спане да е на другата страна, но не виждам голям резултат. Вече започвам да се притеснявам...

# 178
  • Мнения: 242
Здравейте и от мен,
Аз искам да ви попитам случвало ви се е да не пишка нощем и памперса да е сух сутринта.Сега го нахраних и виждам жълтата лента на памперса леко оцветена в синьо, тоест малко е пишкал Sad
Малко се шашнах, мисля да изчакам и да звънна на педито днес.

# 179
  • Мнения: 775
Белинда, не се притеснявай. Моето дете не пишка през нощта от мн време. Питах педи и ми каза, че ако през деня пишка нормално няма място за притеснение. А той през деня доста пълни памперса..
Еклипс, черепа ли се е деформирал или просто има предпочитана страна? Ако е деформация, пробвай да сложиш главата на мястото на крачетата, сложи някакви цветни играчки от страната, на която искаш да се обърнеш, пробвай и вечер с някаква бебешка нощна лампа, а през деня с прозорец. Ако е предпочитана страна и видимо изкривява вратлето има специални масажи, но трябва специалист да ти ги покаже. Ние имаме предпочитана страна, но за сега нищо не правя, защото докато спи много се върти и не мисля, че има някакви последствия за сега...

Общи условия

Активация на акаунт