Спам тема (усмивки, слънце и вълни - на всеки пожелавам повече такива дни) от 01.07 до 31.07

  • 37 641
  • 3 016
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 807
Кажи ти кога почваш новия бач?
Мани го мъжо.

На 10 Юли ще подпиша договора и от 11 на работа.

# 91
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 916
Ако го намерите ТОЗ мъж ми го покажете. Ей тъй само да го видя  Joy
НамирВат се и такива Wink.  Всяка ССФ баш за такъв е омъжена. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 36 154
То и този в повечето случаи украсява дивана,поне да се държи нормално с мен и децата.


виждала съм мъже, които служат и за доста други неща

# 93
  • Варна
  • Мнения: 36 829
У нас е малко по-иначе... Горе-долу един път седмично се прибира да спи вкъщи, през останалото време не знам къде спи. От време на време хапва у дома, повечето пъти не, оставя някоя и друга дреха за пране, къпе се тук. За сметка на това ми дава предостатъчно пари, не пита за какво ги харча, ако поискам още, пак дава, когато трябва винаги е на линия с детето, не ми държи сметка къде ходя, аз на него също. Не държи да има винаги готвено, което е страхотно облекчение. Мисля, че и двамата сме сравнително доволни Simple Smile Аз поне нямам повод за оплакване 😁

# 94
  • Мнения: 15 619
Да обобщим: жената иска мъж, който,...................................  да носи пари и да не и държи сметка за какво ги харчи, винаги да има налични, да не я пита къде излиза и кога ще се прибира, да е умен, да готви, да е забавен, да е смел....  мързи ме да добавям още...Laughing
Само не разбрах, жената какво предлага насреща?
Позволих си да преработя обобщението ти, Лане.

Онова, за което един мъж става на маймун, за да го получи. Да не се брои само секс в това изречение.
 Пък онова, което съм махнала - ами липсата на негативи не ги броя за позитиви. Самото им наличие обезмисля останалото.

# 95
  • Мнения: 9 493
Исе, що не каза, че си в Стария град?

Иначе за мъжове да кажа, че не пита защо пак излизам с приятелки и какъв е повода пак да пием 😂 а това е много важно!

# 96
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Да обобщим: жената иска мъж, който да не пие, да не пуши, да не посяга на нея и децата,  да носи пари и да не и държи сметка за какво ги харчи, винаги да има налични, да не я пита къде излиза и кога ще се прибира, да е умен, да готви, .... 
Само не разбрах, жената какво предлага насреща?
Ей това вече и баба Ванга не може да ти каже. JoyJoyJoy

# 97
  • Варна
  • Мнения: 36 829
Жената предлага поддръжка на дома (няма какво да се лъжем, въпреки призивите за равноправие и фукането на ссф как мъжа опъва наравно в домакинството, в общия случай основно жената домакинства), предлага вкусни манджи (пак в общия случай), предлага да роди деца (във всички случаи щото мъжете не раждат, изключвам осиновяване и невъзможност да имат деца), предлага да поеме основните грижи по наличните деца (да да, знам, че ссф само кърми, а мъжът се вихри с памперси, колики, къпане, докато в същото време бачка, но не е баш така), а в един момент също се връща на работа и допринася за семейния бюджет. За уроци и домашни пак повече жените се занимават, също и с извънкласните дейности, мъжете повече го играят шофьор развозвач. Май основно жените планират и организират семейните почивки, а мъжете основно плащат и се съгласяват (за да има мир вкъщи). Секса няма да го засягам, там и двамата се раздават, да кажем са равни.

Такива неща 😁

П.п. Не съм баба Ванга Simple Smile

# 98
  • Мнения: 807
По принцип гледам да не обръщам внимание на доста от нещата които прави, защото се ядосвам,ама да ходя по нощите да работя(помагам на една позната-имат склад),до 12 на обяд да не мога да хапна нищо от работа,а той да почива и да не отиде един хляб да купи и да чака на мен и после да ми приказва,че съм била такава и онакава и със децата да се държи не както трябва,ами няма да стане.
Отгоре на това ще ми казва да съм си вземала багажа и да съм си ходела като не ми харесвало.
Само дето му напомних,че половината апартамент е купен с мои пари.Да се изнася той.
Хайче,важното е че се чувстваш добре.
Пък това за парите-когато се взехме с господина,той имаше само две блузи на гърба и два панталона.
Баща ми му даде нашата кола,купиха му дрехи и какво ли не е било.
А жената какво дава ли-всеки знае за себе си,но аз специално не пуша,не пия,не ходя по барове и дискотеки, гледам си семейството и за момент не съм го оставила да се напъва сам.

# 99
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Плюща си бирица на НДКто, а около мен само луди и пияни ... единия се провъзгласи за Цезар Simple Smile

# 100
  • Мнения: 15 619
Плюща си бирица на НДКто, а около мен само луди и пияни ... единия се провъзгласи за Цезар Simple Smile
Викай му ти пък "Аве Цезар!" Laughing
Искренче, Не ща да те навивам, ама "кучето скача според тоягата" не са празни приказки, когато човек няма самосъзнание и не знае де се намира.

# 101
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Цезар се е ощавил брутално, едва ли ще ме чуе Simple Smile

# 102
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Че то един мъж може да обича няколко жени и да не си показва чувствата Wink
Обет за мълчание ли е дал?

# 103
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
виждала съм мъже, които служат и за доста други неща

Мъж който носи бира винаги е ценен Simple Smile

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 829
Добро утро Simple Smile

Айде да ги оставим мъжете, респективно жените, че много на СО замязахме. Дайте да си говорим за простотии, голотии, дивотии, абе в духа на темата 😁

Аве, Цезаре!

Общи условия

Активация на акаунт