МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 439
  • 769
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 778
Момичета, исках да си извадя карта на Дъглас, обаче ми пратиха да попълня формуляр с 3-те си имена и ЕГН... струва ми се малко съмнително, вие имате ли таквиа карти?
Имам. Често отстъпките важат само за притежатели на карти. А и натрупаните точки си сменям за ваучер или за подаръци.
Имам и на ЕЛ, но за нея не съм сигурна за какво служи. Като се замисля, дори не съм погледнала на касовите бележки дали се трупат някакви точки.

# 481
  • Мнения: 513
Момичета, исках да си извадя карта на Дъглас, обаче ми пратиха да попълня формуляр с 3-те си имена и ЕГН... струва ми се малко съмнително, вие имате ли таквиа карти?
Имам. Често отстъпките важат само за притежатели на карти. А и натрупаните точки си сменям за ваучер или за подаръци.
Имам и на ЕЛ, но за нея не съм сигурна за какво служи. Като се замисля, дори не съм погледнала на касовите бележки дали се трупат някакви точки.
Нищо съмнително не виждам в картите на Douglas, EL, Delirium. Подписваш декларация, а те че са длъжни да ти пазят данните. Всичко ми изглежда законно и отговаря на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент GDPR. По-съмнително ми е в campomarzio70, където ти записват имената и телефона, за имейла не помня, по аматьорски начин в някаква Excel таблица, но без декларация за поверителност и без да те информират за правата ти и техните задължения и как става изтриването ако решиш да се откажеш. Дали не могат да ти продадат данните на телефонни измамници, спамаджии, и други.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 19:54 от skybye

# 482
  • Мнения: 2 778
Честно да ви кажа, ако някой иска да се сдобие с нечии данни, може да го направи по достатъчно много начини. Регистрациите в разни магазини са последния възможен източник според мен. Те най-много някоя излишна реклама или съобщение за промоция да ми изпратят Grinning
За ЕЛ по-скоро исках да знам къде мога да проверя колко точки съм натрупала и за какво мога да ги ползвам.

# 483
  • Мнения: 1 111
Знаете ли кога ще пристигне коледната колекция на Шанел? Най - сетне Лучия Пика да създаде колекция, която в цялост да ми допада! Четворката сенки ми е много интересна, хайлайтърът също ( само дето от снимките не мога да преценя дали не е твърде близък до този с принт на лъв в червена опаковка, който имам), а опаковката на червилата е страхотна!

# 484
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Новите Nude палитри на Huda са прекрасни
Light
Скрит текст:

Medium
Скрит текст:

Rich
Скрит текст:

# 485
  • Мнения: X
Факт, но за тук има много ограничени бройки. 10 в the mall и още малко в Парадайс. Аз искам най-тъмната май.

# 486
  • Мнения: 1 349
Базата Бекстейдж заредиха ли я? Ако не са, кога се очаква?
Нямам път към  Сефора тези дни,  а не успях да се свържа по телефона.

# 487
  • Мнения: 31 214
Не, нямаше я на рафта.

# 488
  • София
  • Мнения: 5 567
Искам една от новите нюд палитри на Худа. По-точно искам две, но трябва да избера една от тях. Най-светлата или средната? (Вие коя предпочитате?)

# 489
  • Мнения: 31 214
Аз си взех най-светлата от Парадайз. Останаха още 5 бройки, но ще се свършат. Всичките са върха просто. Аз съм обаче презадоволена от палитри и имам срамно количество и затова не взех и трите, въпреки, че исках.

# 490
  • Мнения: X


Ето ги и трите, но средната свърши.

# 491
  • София
  • Мнения: 5 567
Средната е с най-мои цветове, но съответно имам разни подобни на тях. Най-светлата най-много ме привлича, а и ми се струва, че ще е най-адекватна добавка към моите палитри. Реших. Това е Simple Smile

# 492
  • София
  • Мнения: 385
Еее, кога успя да свърши? Хората не са ли на работа, кога успяват да стигнат и до Сефора? Rolling Eyes

# 493
  • Мнения: 31 214
В Парадайз имаше няколко бройки в 12 часа, проверете.
Ния, ти за къде говориш?

# 494
  • Мнения: X
И в двете Сефори вече няма от никой цвят. Просто са заредили много малка бройка и тези, които са знаели, че ще зареждат са дошли по-раничко. Ще има и нова голяма палитра скоро, а и тези не са лимитки.

Общи условия

Активация на акаунт