МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 440
  • 769
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 31 221
По десетина бройки от цвят бяха в Парадайз, чудесно е, че са ги продали за 4-5 часа.

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 421
Някоя от вас беше писала, че на 15.10 Сефора ще обявят изненада. Разбра ли се каква ще е?

# 497
  • Мнения: X
Аз бях писала-това е- палитрите.
Денси, чудно е, съгласна съм- в 1 без 15 ги изкараха, преди малко вече ми казаха, че няма.

# 498
  • Мнения: 31 221
Ааа аз я купих в 11.30. От сутринта са ги изкарали може би, не знам. Палитрите са много хубави и дано заредят още, за да си купят всички желаещи.
Нямаше тестери, трябва да се отбележи.
Ния, ти коя, кои си купи?

Купих си и зеления молив от есенната колекция на Диор. Ще взема и неоново зеления лак. Страшно ми харесват.❤

# 499
  • Мнения: X
Странно. Аз ходих в 11.30 и ми казаха, че ще ги изнесат към обяд. Мотах се там и в Нотино и като се върнах си взех. Даже ми се стори, че те видях, но явно съм се объркала.
Аз си бях запазила, но взех само за приятелки, не е нещо, което нямам като цветове- светлата в Нюд, средната в Наташите, тъмната в Mauve obsessions.

Чудя се на новата пудра и спрей на Герлен. Някой има ли отзиви?

# 500
  • София
  • Мнения: 5 567
Видях новата палитра на Том Форд.
Изключителна е според мен! Даже Худа ми отиде на заден план. Simple Smile

# 501
  • Мнения: 7 570
Не знам дали осъзнавате колко е смешно това да заредят по 10 бройки от палитра. Жалка работа и поредна излагация от страна на Сефора. Магазините им стават само за изложбен салон, пък хората да си поръчват по интернет.

# 502
  • Мнения: 31 221
Е, аз съм била, можеше да се видим. Hug bouquet
Много ми харесва палитрата на Том Форд, разкош е! Heart Eyes

# 503
  • Мнения: X
Esmeralda, наистина е смешно. Момичетата работещи там също се чудят защо.

Ох, аз явно съм се изкривила- за мен и Худите и ТФ са... скучни.

Денси, чат пат те засичам, познах те от блога ти- ще се представя следващия път.

# 504
  • Мнения: 31 221
Има стори на Стефи в Инста, палитрите са налични в Парадайз. И трите цвята е писала. Някой ако иска да се обажда.

# 505
  • Мнения: X
Може да са изкарали още- следобед ме попитаха дали да пускат едната rich, която не купих, защото помолих да ми я отделят. Казаха, че нямат никакви вече. В Дъ Мол със сигурност няма. Някой има ли идея как ще изглежда новата голяма Худа?

# 506
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Хах Аз съм от Варна и споменах на един младеж като минава, да ми вземе светлата,че живее около The Mall.Като Ви слушам, нямам шанс

# 507
  • Мнения: X
Днес в Кьолн изобилстваше от палитрите и нямаше никой около стелажите на Худа, поради което не знаех, че са толкова търсени. 😂 Утре ще ги разгледам.

# 508
  • Мнения: 7 570
Е, то като са 10-15 на брой за магазин, как да не са търсени? Зареждат малко, за да се изчерпят за ден, и да създават усещане на оскъдност. Та хората да тичат да ги купят веднага.

Доста изтъркана маркетинг стратегия, но рибките се хващат.

# 509
  • Мнения: X
И тук не вярвам да са в повече, но около определени марки никога няма клиенти или нещо да липсва в наличност. Худа и Фенти са измежду тях, Кат Вон Ди също. Виж Анастасия, Бенефит, UD и TF не са така. Най-много народ гледам винаги, че има около Тарт и Шарлот Тилбюри, но може да е някаква местна особеност.

Общи условия

Активация на акаунт