МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 395
  • 769
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 569
Аз също не харесвам коледни календари.
Предпочитам да си купя подаръчен комплект от 4-5 продукта, които знам, че ще ползвам, и ми харесват.

# 616
  • Мнения: X
Аз също не харесвам коледни календари. Бюти боксовете ме снабдяват с предостатъчно изненади.

# 617
  • София
  • Мнения: 1 210
Всяка година се замислям за календар и всяка година се отказвам. Толкова мостри и минита изхвърлям периодично, ако искам да тествам нещо - искам мостра или купувам мини. С две думи -  излишни са ми.
 Днес малко прекалих с едно трио ружове на АБХ и третата мини Наташа Денона. Но пък си струваше офертата за 30% на втори продукт.

# 618
  • Мнения: 56

Имам  ето този комплект!Прашливи са пигметацията бих я определила като добра!Това е първата палитра която имам на Too faced

# 619
  • Мнения: 621

Имам  ето този комплект!Прашливи са пигметацията бих я определила като добра!Това е първата палитра която имам на Too faced

Много му се чудя, но не трябва скоро да си купувам нова палитра (със сенки) 😁 Аз чакам тея за лице на МАС

# 620
  • Мнения: 235
Дами, имате ли наблюдения дали Дъглас правят черен петък и дали намалението тогава важи за висчко в магазина, както и върху цената на вече намалени продукти?  Благодаря ви Simple Smile

# 621
  • София
  • Мнения: 1 611
Дъглас правят Черен петък (последната 1-2 години моловете вече правят цял уикенд намаления) и е за всички продукти, като в годините условията и % на намаление са били различни.

В Сефора вече е налична новата палитра на Huda, както и са презаредили 3-те мини палитри. Налична е и палитрата на ABH и Carli Bybel, но не беше изложена и ако някой има интерес - нека директно попита.

# 622
  • Мнения: 4 966
Здравейте! Могат ли да се правят онлайн поръчки от Sephora?

# 623
  • Мнения: 31 191
Здравейте! Могат ли да се правят онлайн поръчки от Sephora?
Не.

# 624
  • Мнения: 697
Здравейте! Могат ли да се правят онлайн поръчки от Sephora?

Аз по телефона съм си поръчвала , доставка с Еконт .

# 625
  • Мнения: 31 191
Купих си новата палитра на Худа, разкошна е. Heart Eyes

# 626
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И аз реших да я взема, след като останах очарована от малката mini nude light. Как са нейните четки? Мислех да поръчам и комплекта от колекцията. Препоръчвате ли ги?
Сега чакам да заредят новите на Джефри след часове и приключвам за тази година. Ужким...

# 627
  • Мнения: X
Аз и се чудих вчера, но цветовете не са моите. Ще чакам нещо маслинено, много ми се носи. Поне да разнообразя тъмния студен или тъмния топъл грим напоследък.

# 628
  • Мнения: 7 569
Nia, Vivid earth малката палитра със зелени тонове на Sephora collection гледала ли си я? Точно маслинени тонове има доста в нея, на 28 лв е.

# 629
  • Мнения: X
Гледала съм я, даже я подарих на приятелка за празник, но тя не е впечатлена.

Общи условия

Активация на акаунт