МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 259
  • 769
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 039
Пак Estee  пускат най-добрата отстъпка :
3 godini Privilige Club! -15% na vichko,-30% za chlenove na kluba v butici Estee Lauder-Clinqiue:24.10-27.10.2019.Otstypka na komplekti -15% Za otkaz: vitosha@bg.estee.com

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 421
Отстъпката важи ли и в Мак? И как мога да се регистрирам за член на клуба на ЕЛ?

# 602
  • Мнения: X
Не важи в Мак. Или поне аз засега нямам СМС от тях

# 603
  • Мнения: 2 754
Бутиците на Estee дали ще се включат в намалението?
Ох, аман от намаления Joy На път съм да се разоря този месец с моя слаб ангел. Миналата седмица Дъглас имаха намаление за редовни клиенти - взех новите парфюми на YSL и Герлен. Днес бях на грим с продукти на Кларанс. И те имаха 15% намаление. Представителката на марката ми нацели цветовете много точно. В резултат си тръгнах с новия им ФДТ, поредната от палитрите им и илюминиращата база... и докато ме гримираше, получих SMS, че бутиците на ЕЛ имат намаление 15% в следващите 3 дни и 30% за членовете на Privilige Club... Е, кажете на 30% как се устоява... Disappointed Relieved Само последното изречение от съобщението не разбрах - при комплектите отстъпката е 15, а не 30% или?
И моля да ми препоръчате крем за суха околоочна зона за 40+ Матрицата ще повторя със сигурност, но за кремчетата не съм сигурна кое да взема. Последно измазах Advanced Night Repair, преди него - Revitalizing Supreme+ в кутийката, сега ползвам този с металния накрайник. И от трите съм доволна. Ако се сещате за по-добър, моля препоръчайте. Тези над 300 лв. са ми над психологическия праг, все пак...

# 604
  • Мнения: 612
Момичета, купувате ли си адвент календари на някоя марка козметика? Кои бихте ми препоръчали?

# 605
  • Мнения: 8 937
Аз си купувам за трета година календар от Douglas, като предпочитам варианта с декоративна козметика. Вчера ги заредиха в Сердика. Можете да видите какво съдържат в сайта им.

# 606
  • София
  • Мнения: 3 830
Момичета, купувате ли си адвент календари на някоя марка козметика? Кои бихте ми препоръчали?

Не и не бих купила. Замислям се, че няма бранд, чиито 24 продукта да си заслужават едновременно. Дори и тези, които съдържат бяла козметика, грим и парфюми не ми допадат. Адвент календари съм купувала и бих купила за дете, защото има играчки и децата броят дните до Коледа, поне моето като малко ги харесваше много.
Прочетох вчера https://www.telegraph.co.uk/luxury/design/the-best-luxury-advent-calendars/ и се замислих, ако имам финансова възможност бих ли го купила и отговора ми е не бих Blush

# 607
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Прочетох вчера https://www.telegraph.co.uk/luxury/design/the-best-luxury-advent-calendars/ и се замислих, ако имам финансова възможност бих ли го купила и отговора ми е не бих Blush
Контрол фрийкът в мен ще се гърчи в нечувани мъки, ако платя за нещо което не съм избрала, проучила и одобрила лично Grinning

# 608
  • Мнения: X
Аз не я схващам идеята на календарите, освен ако не е подарък, не много оригинален. Да си купя сама на себе си 25 (?) мострички или минита и да се изненадвам всяка сутрин какво ми се е паднало? 🤣 Има ли въобще марка, която има 25 продукта, които да си заслужават?

# 609
  • Мнения: 30 965
Аз харесвам и си купувам, а и ми подаряват доста. Повечето хора смятат, че това е отличен подарък напоследък.

# 610
  • Мнения: X
По какъв повод се подаряват на 1 декември и как тези доста хора се разбират помежду си да не купят еднакви календари, защото се продават няколко и шансът за дублиране е много голям?

# 611
  • Мнения: 30 965
По какъв повод се подаряват на 1 декември и как тези доста хора се разбират помежду си да не купят еднакви календари, защото се продават няколко и шансът за дублиране е много голям?
Не, подаряват ми ги за Коледа и за личен празник края на Ноември. Не се разбират, купуват и ако се повтарят мой проблем.

# 612
  • Мнения: 3 039
Момичета, купувате ли си адвент календари на някоя марка козметика? Кои бихте ми препоръчали?
Не, не купувам. Не ме влекат изобщо.
Миналата година се излъгах да си купя куфара на Estee Lauder, но мисля повече да не го правя и това.

# 613
  • Мнения: 8 937
Аз не я схващам идеята на календарите, освен ако не е подарък, не много оригинален. Да си купя сама на себе си 25 (?) мострички или минита и да се изненадвам всяка сутрин какво ми се е паднало? 🤣 Има ли въобще марка, която има 25 продукта, които да си заслужават?

Аз не знам дали някой би чакал всяка сутрин. Моите вече са отворени, а изненадата беше само в цветовете на три лака за нокти. Grinning

# 614
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не бих си купила.Подарен също не го искам.
Онзи ден изхвърлих една торба от разни минита , които са ми подарявали при покупка и все съм щяла да пробвам, но така и не съм го наоравила през последните години.
Предпочитам  да получавам неща, които аз искам да опозная, а не това, което са ми сложили.

Общи условия

Активация на акаунт