Звездни компромати - юли

  • 267 256
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 4 166
Съпругата на Роби Уилямс е направо страшна в лице! Красавица никога не е била, но беше много симпатична жена, горката. Какви са тези интервенции, какво е това чудо, а съм сигурна, че не ги е правила при някое от нашите ''светила''. Защо на някои им се получава чудесно, а други вместо да изпишат вежди, избождат очи?

Боже, сега погледнах, но тя е 79-и набор, само на 40 години...

Айда Фийлд преди -
Скрит текст:
След -  
Скрит текст:
 
Скрит текст:
 
А това вдясно била тя ''най-най-преди'', съвсем друг човек -
Скрит текст:
 

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 15:57 от Tess d`Urberville

# 1 786
  • Мнения: 9 557
Съпругата на Роби Уилямс е направо страшна в лице! Красавица никога не е била, но беше много симпатична жена, горката. Какви са тези интервенции, какво е това чудо, а съм сигурна, че не ги е правила при някое от нашите ''светила''. Защо на някои им се получава чудесно, а други вместо да изпишат вежди, избождат очи?

Боже, сега погледнах, но тя е 79 набор, само на 40 години...

Айда Фийлд преди -
Скрит текст:
След
Скрит текст:
 
Скрит текст:
 

как на 40 ??Rolling Eyes

# 1 787
  • Мнения: 4 166
Родена: 17 май 1979 г. (възраст 40 години), Лос Анджелис, Калифорния, САЩ

Трудно е за вярване, но факт... Rolling EyesFlushed

След пластиките малко на наша Бонка го докарва. Бони, на 45 -   
Скрит текст:

# 1 788
  • Мнения: 4 186
Доли Партън
Скрит текст:

Синди
Скрит текст:

# 1 789
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Синди без грим ми прилича на таткото на Кардашиянките Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 790
  • Мнения: 18 651
Поне не се е окепазила с яки интервенции.

# 1 791
  • Мнения: 8 578
Бонка е по - хубава.😁 Въпросната Айда се е обезобразила. Като 55+ е. А е била страхотна на младини.🙄 

# 1 792
  • Мнения: 11 555
Доли Партън нарисувана ли е? Това не прилича на снимка, а жената на нея не прилича на Доли Партън.

# 1 793
  • Мнения: 1 775
Донякъде ми харесва тази извратена версия. Това момиче трябва да се събере с Папи Ханс. Ще правят хубав кекс. Smile

# 1 794
  • София
  • Мнения: 12 465
Анджелина и дъщеря
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Лейди Гага
Скрит текст:
Скрит текст:
ох, обувките

# 1 795
  • Мнения: 3 743
Много прилича на Бони на Роби жена му.

Отвсякъде ми излизат снимки с това състаряващото приложение и тези ми се сториха интересни. "Естествените" (с малки корекции) Кардашиян с/у Тотално реконструираните:
Скрит текст:






Как си личи на възраст кой е пипал и бутал без мярка, и кой по-деликатно. Кайли и Крис са гротеска докато Кендъл и Кортни съвсем прилично изглеждат.

# 1 796
  • Мнения: 8 578
И Кендъл и Кортни имат доста корекции, но техните са по - умерени. Даже си мисля, че единствената разлика между пластиките на Кайли и Кендал е размера на устните.

# 1 797
  • Мнения: 3 743
Кайли си има и скули и брадичка правени, устните ясно, а може и още. Цялата форма на лицето ѝ е сменена, Кендал пак е пипала, но по - малко.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 12:04 от Emiliana V55

# 1 798
  • Мнения: 8 578
И на двете и веждите са повдигани и носовете са правени.

# 1 799
  • Мнения: 5 685
Как се промениха актьорите „От местопрестъплението: Маями” - естествено остаряване, не с програма.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт