30.06 - 10.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Подаване на заявления

  • 94 133
  • 1 839
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 675
vnd зависи по коя статистика и как са сметнати тези 80%
Единствено че нищо не е сигурно ,но бала му е с над 50 точки повече от миналогодишния на първо класиране,а от 2017 е повече.Но винаги има едно ако,което отчитам все пак

# 16
  • Мнения: 5 994
Спунк,благодаря за новата тема !  Flowers Hibiscus

Моето си подреди желанията.Някои много ме изненадаха,но той си решава.Сигурно е,че влиза на първо желание в нашата област.Ще кандидатства и в още една област.
Аз от сутринта съм в размисли, до каква степен кандидатстването в най - желаното от  ученици от други области училище в Бургас ще повлияе на класирането. Уж миналата години си водих записки, обаче не помня къде Thinking
Нямам уж притеснения, не се борим за топ 5, дали това би оказало влияние ?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Единствено че нищо не е сигурно ,но бала му е с над 50 точки повече от миналогодишния на първо класиране,а от 2017 е повече.Но винаги има едно ако,което отчитам все пак
50т. спрямо миналогодишния бал наистина е голяма разлика, за какъвто и бал да говорим. Пожелавам успех!

# 18
  • Мнения: 249
Успех в новата тема и дано подредим желанията така, че децата ни да са щастливи после. А не е ли това най-важното?

# 19
  • Мнения: 1 305
Дали ще бъде ОК да се сканира медицинското с мобилно приложение за андроид, тоест с телефон:grinning:

Не виждам защо не. Особено, ако всичко се вижда както трябва.

# 20
  • Мнения: 21 455
Аз от сутринта съм в размисли, до каква степен кандидатстването в най - желаното от  ученици от други области училище в Бургас ще повлияе на класирането. Уж миналата години си водих записки, обаче не помня къде Thinking
Нямам уж притеснения, не се борим за топ 5, дали това би оказало влияние ?
Миналата година на първо класиране е имало 57 ученици от други области, приети в Бургас.
На второ класиране бройката е спаднала на 6 човека.
Вероятно останалите са направили " пробно" подаване, преди да пуснат заявление в собствената си област, тъй като голяма част са били приети по първо желание. но не са се записали.

# 21
  • до реката
  • Мнения: 295
Здравейте,извинявам се за тъпия въпрос,но имаме спор за него...
Оценките от ИУЧ влизат ли в формирането на годишния успех?

# 22
  • Мнения: 21 455
Здравейте,извинявам се за тъпия въпрос,но имаме спор за него...
Оценките от ИУЧ влизат ли в формирането на годишния успех?
Няма такова нещо като среден успех в свидетелството за основно образование.
Годишният успех не знам за какво би послужил.

# 23
  • до реката
  • Мнения: 295
Примерно за стипендия догодина.

# 24
  • Мнения: 815
Здравейте,извинявам се за тъпия въпрос,но имаме спор за него...
Оценките от ИУЧ влизат ли в формирането на годишния успех?
Няма такова нещо като среден успех в свидетелството за основно образование.
Годишният успех не знам за какво би послужил.
Само при борба за последно място в желаната паралелка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 25
  • Мнения: 21 455
Примерно за стипендия догодина.
Документът, който ще получи новото ви училище е свидетелството за основно образование. В него не присъства среден успех. Правилата за отпускане на стипендии на ученици след завършено основно образование се определят от училището, на база на ПМС. Какви ще бъдат те, ще се разбере най-вероятно в началото на учебната година.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 699
Спунк благодаря за новата тема!:heart_eyes:
Успешно редене на профили и дано децата осъществят желанията си!:four_leaf_clover:

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 926
Спунк,благодаря за новата тема !  

Щерката подреди 11 желания, остави ни списъка и заминава на лагер утре Simple Smile Каза да не правим свободни съчинения, а да пишем точно така, както ги е подредила!


# 28
  • Мнения: 1 305
Та да питам 15 желания малко ли са?

Миналогодишният списък на госпожицата с подадени желания беше горе-долу толкова - към 15тина. Не помня с точност.
И то като се има предвид, че първите 7-8 бяха абсолютно недостижими и фигурираха там просто за спорта. Simple Smile

Пак казвам, важна е конкретиката, а не толкова бройката. Ако детето е с бал 380 например и кандидатства във  всички възможни паралелки в елитните гимназии, като нищо се събере доста над 30 желания, ама какво от това, като всичките са нереалистични.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Здравейте, знаете ли дали МОН обявява някъде класация на училищата по области според резултатите от НВО?

Общи условия

Активация на акаунт