Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 040
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 420
  • Nesebar
  • Мнения: 564
Направих поръчка от сторето но не спечелих сега как да откажа поръчката

# 421
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Ееееее, най накрая! След 10+ регистрирани кода в симпли тейсти спечелих купа! Ухууу

# 422
  • Мнения: 514
Пристигна ми наградата от форумната игра на Горна Баня. Тефтерчето ми харесва и ще влезе в употреба. Чашите не съм ги отваряла, защото ги чака още път.
Дойдоха със Спиди.

# 423
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Направих поръчка от сторето но не спечелих сега как да откажа поръчката
А защо трябва да е отказваш? Само, заради подаръка ли я направи?

# 424
  • Мнения: 11 746
Как се прекарах с Олимпус-а!!! Заби ми нета, докато натисках регистрирай и натискам ли натискам и накрая ми изписа, че съм регистрирала 5 бележки и не може повече. Rage А аз съм регистрирала само 2.
Писах им във фейсбук, че не видях в правилата контакти. Дано е поправимо.

# 425
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Аз след купата днес спечелих и дъската. Остава ми да пробвам само за солничките- имам още два кода за тях 🙂

# 426
  • Мнения: 2 495
И аз днес спечелих дъската от Симплито,имам вече и купа!Всичко това от първия път,но няма да играя за солниците,остана да събирам кодове за почивката.
От играта на Теленор пък преди малко детето спечели 3000 МВ!Йееее!

# 427
  • Мнения: 268
Момичета много съм щастлива,спечелих и дъската вече е пълен комплекта Hug
За играта на олимпус 5 бр на една касова бележка ли трябва да са или може и по отделно?

# 428
  • Мнения: 22
Момичета печеля ли нещо?

# 429
  • София
  • Мнения: 1 522

Да Simple Smile Печелиш Simple Smile Раница Simple Smile

# 430
  • Мнения: 2 683
За дневно има повече от 3500 човека вече с над 100 лв. Казаха, че се очаква да се натрупа нов джакпот от 1000 лв към средата на август и от всички с нас 100 лв ще изтеглят 10, на които да ги дадат.
Имаше и анкета във фейсбук дали искате да можете да заменяте тези 100 лв за предметна награда около 10% от стойността ....демек нещо за 10 лв...пълен смях.

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 14:01 от pgeober

# 431
  • Мнения: 654
Има ли актуални игри на слънцезащитни продукти, по точно Нивеа. Със скреч карти или с бележки?
Това ми дадоха вчера в Ремедиум:


Същата промоция я има и в Елитис- Варна Simple Smile

# 432
  • Мнения: 22

Благодаря за добрата новина Simple Smile Какво представлява раницата? Къде мога да я видя? Къде мога да прочета условията на играта как да си я получа?

# 433
  • Мнения: 3 020
Благодаря за добрата новина Simple Smile Какво представлява раницата? Къде мога да я видя? Къде мога да прочета условията на играта как да си я получа?
https://www.beauty.store.bg/c/p-cm/id-717/kupi-produkti-syoss-i- … zhna-chanta-.html

# 434
  • Мнения: 940
всички ли си получихте раниците от Морени?

Общи условия

Активация на акаунт