Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 873
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 940
                                                                           
                           получих  суичера от орео- размер М /голям ни  е/- ако   някой иска да разменим-  търя S

# 661
  • Мнения: 283
Има ли някой от групата,който спечели три млека и хладилна чанта от играта на Маджаров?Дали има някакво известие от тях?Пратих им моите данни,но не получих отговор.

# 662
  • София
  • Мнения: 12 403
Взех си купичка на Верея. Безумна процедура - броят, слагат в специално пликче и запечатват. Ще събера за още една и край.
Да ви се оплача от липсата на всякаква организация от МК "Д-р Щерев". Днес ходих да давам кръв, не бяха и чували за играта в БГ Мама и бяха големи обяснения. Ще видим какво ще стане накрая.

# 663
  • Мнения: 3 020
Вчера явно беше печелившият ден за новата игра на Кока Кола Simple Smile От около 30 капачки и аз имам 85 лв. Simple Smile Много се зарадвах Simple Smile

Обърках се вече...Коя е този нова игра?
Това е новата игра на Колата - https://konkurs-bg.blogspot.com/2019/07/specheli-1-000-000-lv-coca-coca.html

Някой беше питал, не е ли от 22 юли - не е, в момента е активна. За друг въпрос - тия капачки дават и 100 точки в mysparx, с които после се играе за другите награди, но дават и пари (ваучери), които се натрупват.

Аз кола пия много рядко, но събирам капачки от където намеря, вчера съм с 20 лв. и две сори, днес ще търся пак  Peace

# 664
  • Мнения: 3 819
От къде купувате йогурт на Олимпус, покрай играта купих 3-4 и толкова полезности успях да пробутам в закуската на детето, колко касис изяде 😀, а те взеха, че изчезнаха от Кауфланд!

# 665
  • София
  • Мнения: 3 010
От къде купувате йогурт на Олимпус, покрай играта купих 3-4 и толкова полезности успях да пробутам в закуската на детето, колко касис изяде 😀, а те взеха, че изчезнаха от Кауфланд!
Фантастико

# 666
  • София
  • Мнения: 12 403
От Била.

# 667
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Взех си Елефант. Изтрих картата и о, чудо - опитай пак. Не че очаквах друго.

# 668
  • София
  • Мнения: 9 850
От 50 капачки - 2х5лв. Много тегаво се печелят тези ваучери, дано стигна заветната сума другата седмица.

# 669
  • Мнения: 874
Има ли някой, който все още не си е получил настолната игра от Barni? Simple Smile

# 670
  • Мнения: 525
Има ли някой, който все още не си е получил настолната игра от Barni? Simple Smile
Днес ги получих и двете, спечелени последните седмици

# 671
  • Мнения: 874
Има ли някой, който все още не си е получил настолната игра от Barni? Simple Smile
Днес ги получих и двете, спечелени последните седмици
Аз попитах, защото бях спечелил игра още на 01.05.2019 и им писах да ги попитам защо не е пристигнала, а те ми отговориха, че аз не съм си потвърдил данните за доставка и съответно - няма как да ми изпратят наградата, защото са минали 5-те дни зя потвърждение на данните...а аз си погледнах историята на браузъра и там видях, че в същия ден няколко минути след като съм спечелил, съм отворил моя специален линк, в който да си въведа личните данни...но те твърдят, че това не е вярно. Съответно, няма и да ми пратят спечелената настолна игра...

# 672
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз не съм я получила също. Редактирам, моята е от 7.06., а видях, че срокът за доставка е 45 работни дни, явно още не е изтекъл.

Kuchi^-^, това е много неприятно!

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:31 от chockolina

# 673
  • Мнения: X
От 01.09. в този конкурс ще може да се гласува. Томбола за гласувалите - 4 етапа по 5 комплекта за маникюр SNB Professional. Освен за гласувалите, има награди и за самите участници в конкурса: маникюристи, коафьори, които качват на сайта свои произведения.
https://emily.rozali.com/a/awards-vote

# 674
  • Мнения: 2 005
Има ли някой от групата,който спечели три млека и хладилна чанта от играта на Маджаров?Дали има някакво известие от тях?Пратих им моите данни,но не получих отговор.
И аз чакам

Общи условия

Активация на акаунт