Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 108
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Имам подозрения, че картите на капи са различни. Някой беше писал, че в първата колона шесто полее и в третата четвърто поле са чиния, но при мен в третата колко на поле 4 беше опитай пак.

# 1 681
  • София
  • Мнения: 1 522
На мен за чиния ми дадоха талон с една колонка с шест полета за триене Simple Smile Нямаше няколко колонки Simple Smile

# 1 682
  • Мнения: 2 575
Имам подозрения, че картите на капи са различни. Някой беше писал, че в първата колона шесто полее и в третата четвърто поле са чиния, но при мен в третата колко на поле 4 беше опитай пак.
А да не би някой да е очаквал картите да са с еднакво разположение на печелившите полета???

# 1 683
  • Мнения: 344
така изглежда Laughing

# 1 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Аз очаквах да е така, колкото и наивно да е.

# 1 685
# 1 686
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз очаквах да е така, колкото и наивно да е.

На мен ми хрумна, че може да е така, защото тези дни се коментираха полетата за изтриване от играта с чашите Simple Smile

# 1 687
  • Мнения: 389
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди

# 1 688
  • Мнения: 268
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди
Аз спечелих още на 29 юни,нямам мейл нито позвъняване

# 1 689
  • Мнения: 579
Не знаех за играта на ДМ, но вчера ме изненадаха приятно в магазина. Когато пазарувах на касата ми казаха да изчакам, защото съм спечелила. Наградата беше шампоан Балеа.

# 1 690
  • Мнения: 305
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди
В петък (26.07) са звъннали на сина ми, за наградата спечелена на 21.07, т.е. от последното теглене .
Но мейл имаше още същия ден.

# 1 691
  • Мнения: 268
Има ли участващи в ДЗП?? Случайно знаете ли трябва ли да пазя касовите бележки

# 1 692
  • Мнения: 389
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди
В петък (26.07) са звъннали на сина ми, за наградата спечелена на 21.07, т.е. от последното теглене .
Но мейл имаше още същия ден.

Мейли имам след всяка една награда, но позвъняване не

# 1 693
  • Мнения: 3 010
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди

Заповядай https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … a-chinii-na-cappy

Има ли участващи в ДЗП?? Случайно знаете ли трябва ли да пазя касовите бележки
Как участваш, ако не си прочела правилата? Разбира се, че трябва да се пазят касовите бележки, нали те се регистрират и са доказателство, че си изпълнила условията, т.е. купила си необходимия брой продукти  Tired

# 1 694
  • Мнения: 993
Не знаех за играта на ДМ, но вчера ме изненадаха приятно в магазина. Когато пазарувах на касата ми казаха да изчакам, защото съм спечелила. Наградата беше шампоан Балеа.
А към колко часа беше долу горе?🙂

Общи условия

Активация на акаунт