Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 955
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 695
  • София
  • Мнения: 13 150
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди
Аз спечелих още на 29 юни,нямам мейл нито позвъняване
Аз спечелих предпоследния и последния ден. Звъннаха ми в сряда.  

danidenis, не чакай повече, а им звънни. И-мейлите идват още същия ден на обяд.

Интересно, какво стана с нераздадените награди? В правилата пишеше, че ще ги разпределят сред неспечелили участници. А нераздадени дъски има много!

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 11:07 от Тaня67

# 1 696
  • Мнения: 268
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди

Заповядай https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … a-chinii-na-cappy

Има ли участващи в ДЗП?? Случайно знаете ли трябва ли да пазя касовите бележки
Как участваш, ако не си прочела правилата? Разбира се, че трябва да се пазят касовите бележки, нали те се регистрират и са доказателство, че си изпълнила условията, т.е. купила си необходимия брой продукти  Tired
Да ,но попитах дали ако евентуално спечеля нещо ще трябва да им ги дам,то по тази логика и в Симпли спечелих с кодове,но не си ги искат

# 1 697
  • Мнения: 268
Каква е играта на Cappy. На последните спечелили от симпли звъняха ли ви, защото на майка ми не са за нито една от трите награди

Заповядай https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … a-chinii-na-cappy

Има ли участващи в ДЗП?? Случайно знаете ли трябва ли да пазя касовите бележки
Как участваш, ако не си прочела правилата? Разбира се, че трябва да се пазят касовите бележки, нали те се регистрират и са доказателство, че си изпълнила условията, т.е. купила си необходимия брой продукти  Tired

# 1 698
  • Мнения: 36 487
Скоро трябва да излязат печелившите на Марети - мисля, че играта беше до вчера. Сега не мога да проверя дали има обявена дата за публикуване, тъй като не ми е в отметките на този компютър...

# 1 699
  • Мнения: 4 585
Марети са написали до 09.08.2019 г. Ще почакаме малко Simple Smile И семките Фенси са до тогава.

# 1 700
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Тегленето на печелившите ще се извърши на 30.07.2019 г. Между всички регистрирани участници, отговарящи на условията на настоящите Правила, на случаен принцип чрез специално разработен за целта софтуер и в присъствието на нотариус.
 
Аз това намерих, дано съм била полезна Simple Smile

# 1 701
  • Мнения: 36 487
Странно, миналата седмица гледах, че е до 28-ми. Да не би пък да са променили датата...

# 1 702
# 1 703
  • София
  • Мнения: 1 235
Играта на Марети е до 28.07, печелившите ще ги изтеглят на 30.07, а ще ги обявят до 9.08.

# 1 704
  • Мнения: X
Днес чакам да ми донесат незнайно какво, само имам СМС днес да чакам пратка Grinning

# 1 705
  • Мнения: 579
Не знаех за играта на ДМ, но вчера ме изненадаха приятно в магазина. Когато пазарувах на касата ми казаха да изчакам, защото съм спечелила. Наградата беше шампоан Балеа.
А към колко часа беше долу горе?🙂
Около 17 часа.

# 1 706
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
При мен за симлито нямам нито един имейл. Имам само в приложението съобщения и само едно обаждане, след втората награда. Първата и втората бяха в поредни дни, обаждането беше 2-3 дни след втората и си имаше информация при тях и за двете награди. След това спечелих третата и за нея нищо, но разчитам, че имат данни за доставка вече. За срок ми казах 2 месеца
В Марети съм с над 10 бележки, дано ме огрее
От Роис май ще се отказвам, мъжа ми харесва повече семките на Фанси и ако мога и там още някоя бележка ще регистрирам.
В Милка имам 2 участия за последния период, да видим. Кемпер стана ясно, че няма да ми дадат, но може да ми дойде музата да регистрирам още една бележка до края Joy
Чакам наградите от симплито, колонката от Нестле и уреда за почистване на прозорци от форума

# 1 707
  • Мнения: 2 579
Странно, миналата седмица гледах, че е до 28-ми. Да не би пък да са променили датата...
Днес мисля ,че е 29 -ти. Т.е. регистрацията е приключила

# 1 708
  • Мнения: 1 775
може ли линк за играта на семките?

# 1 709
  • Мнения: 95
Нещо ме озадачи в правилата на Милка:
" Напр. ако участник е регистрирал 5 касови бележки за даден период, то той присъства веднъж в тегленето за 6 дни с кемпер и сладолед и два пъти в тегленето за плажен чадър.

Ако участник регистрира 6 касови бележки за даден период, то той присъства два пъти в тегленето за 6 дни с кемпер и сладолед и в случай, че не спечели – 6 пъти в тегленето за плажен чадър. "
Ако играя с 3 бележки само за кемпера ли участвам...

Общи условия

Активация на акаунт