Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 839
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 2 957
В Пловдив кой носи наградите от Simpli на Колата?

# 1 741
  • Мнения: 410
Купих си Фенси и се регистрирах с 1 бележка.

От Риос се отказвам, че от три пъти и нищо.
Този месец наистина много слаб от към печалби и игри.

# 1 742
  • София/Търново
  • Мнения: 811
От днес съм с чаша на Роса и кутия от Кока Кола. Ама ги мъкнах от Перник Simple Smile

# 1 743
  • Мнения: 287
В Пловдив кой носи наградите от Simpli на Колата?
Ин Тайм

# 1 744
  • София/Търново
  • Мнения: 811
А игри със сладолед... няма ли?

# 1 745
  • София
  • Мнения: 13 141
Направо нямам думи за организацията на дрогерии Лили!  ooooh! Спечелих някакъв лосион във Фейсбук игра. Първо не ми писа човек от страницата, която съм харесала, а от някакъв обикновен профил, с който не съм приятелка и съобщенията нямат индикация с червена цифричка. Все пак се видях в списъка и успях да намеря съобщението в папка чакащи. След това ме попитаха в кой магазин искам да отида, за да го взема. И това го приех някак, защото си представих как ще хванат лосиона от рафта и ще ми го дадат. Е, да, ама не!  Laughing Получих съобщение от Спиди да чакам пратка с козметика с посочен час и адреса на магазина.  Rolling Eyes И сега не мога да проумея, защо щом плащат на куриер, не ми изпращат пратката вкъщи, ами трябва да ходя в магазина им? Каква е логиката?

# 1 746
  • Мнения: 405
И аз само на бързо да се похваля с две чаши от промоцията на Банкя и Роса,че то както пишете голяма суша от към игри.
Да се оплача от Кола 10 :0 ...все сори не печелиш!
Миналата година и Каменица и Ариана имаха летни игри....

# 1 747
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
И съмърсби имаха

# 1 748
  • Мнения: 2 957
Игра на сладолед и Активия? Ин Тайм обаждат ли се предварително или цъфват направо на адреса?

# 1 749
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
5 мин преди да са на адрес ми звънят

# 1 750
  • София
  • Мнения: 13 141
Само на мен ли ми се струва, че Кока-Кола раздадоха първата пратка с купи, дъски и солници и сега чакаме следващата? Напоследък никой не споделя, че са му дошли наградите.  newsm78

# 1 751
  • София
  • Мнения: 1 197
Само на мен ли ми се струва, че Кока-Кола раздадоха първата пратка с купи, дъски и солници и сега чакаме следващата? Напоследък никой не споделя, че са му дошли наградите.  newsm78

И аз чакам солнички и дъска. Купата отдавна я получих.

# 1 752
  • Мнения: 2 957
Много ги "обичам" такива, дето ми звънят като дойдат на адрес. Отгоре на всичко Ин Тайм имат един офис на края на града...

# 1 753
  • Мнения: 2 495
Аз нямам нищо доставено.Купата я спечелих на  29 юни,обадиха се от Кока Кола да потвърдят и дотам.Веднъж имах пропуснато повикване от неизвестен номер,но пробвайки се да звънна,не ми позволи.Имам спечелени и другите две награди след това,но никой не ми е звънял.Според вас трябва ли да търся някой?
И да споделя,че почти събрах колекцията чаши на Банкя и Роса,остана ми само прозрачната чаша.На скреч картите винаги търкам под "печелиш усмивка",нямам празно засега.😊

# 1 754
  • Мнения: 1 164
Пристигат раниците на Престиж, нищо общо с картинките, даже цветовете са различни, единствената, която прилича е тази на на Реал. Мрънкам, но играх за определена картинка, а то ... Ще станат за училище, но едва ли ще издържат и един срок Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт