Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2019, 00:04 ч.

Искам да кажа ... (160) през юли 2019

• 42 989
  • 1 044
  •   1
Отговори
# 15
  • Sandhausen, Germany
Добро утро!
И на мен ми пасват много пожеланията на Лиляна в началото на темата! Simple Smile
Шугърче, да ни се похвалиш с пиещо човече днес!
Не можах да спя. Адска жега беше цяла нощ. Снощи в 22,00 беше над 30 градуса... Сега прокапва дъжд, но пак е топло и влажността е 70%. Като в тропиците сме. Големият го чака тежка седмица. Вчера учихме за демокрацията, свободният избор и видовете семейства преди и сега. Малкото един час смята 5 задачи и накрая ми заяви, че не можело да се учи в тази жега Simple Smile Добре, че при него поприключи зора.
Лека седмица на всички!

# 16

Мари, що така избирателно с медалите, а? Аз онзи ден, се убих от пране, чистене и миене напрозорци и за мен немА медал! Crossing Arms

Щото Тути беше командировка, а ти на екскурзия. Яла си и пила, събирала сили, с две думи! Joy

# 17
Добро утро,

Благодаря за темата, Лиляна! Така да бъде през юли! На мен се очертава да ми е последен работен месец Simple Smile

Шугърче, от мен също много целувки на принца 😘😘😘!  Иначе, остават 87 дни до термин.

Мид, 26.09 е датата, да видим.
Очаква се днес да е с 5-8 градуса по-хладно. Дано!

Аз хич нямам претенции да се нареждам за медали, но вчера почти не сме сядали. Какво толкова правихме не знам, но цял ден голямо чистене и подреждане... май просто вече ми отнема повече време всичко.

Хубав ден и лека седмица Simple Smile

# 18
Ленд, лека-полека, не си давай зор! Ще видим момата, дева ли ще е или везни!

Мари, май е справедливо. newsm78

Мони, успех на детето тая седмица! Стискам палци!

# 19
  • на Мелмак
Добро утро, мацки!

# 20
  • София
Стискам палци Ленд,в тия жеги знам какво е.

# 21
Привет! Нека ни е лятно  мързеливо!
Вече ми е пълна къщата, завърна се каката, че и куче имаме приемно, пълен цирк.
Такъв отровен лак съм си избрала, че ме заболяват очите като го гледам по клавиатурата Stuck Out Tongue, одъртявам, и то не много правилно май.
Много рачета сме, вярно!

# 22
Добро утро на 1-ви юли Nature Sunrise
Благодаря на Лиляна за новата тема и амин за "заклинанията" в началото.

Не съжалявам, че не отидох на концерт. Милена съм я гледала 3-4-5 пъти на живо. Не познавам новите ѝ песни, харесвам я заради хубавите спомени от ранните ми тийн години. Цяло лято Варна е домакин на най-различни събития и участници, така че купон не липсва. Миналото лято се находихме доволно, но това още нищо не ме грабва. Ще импровизираме.

Рая, какво куче? За колко време?
Мони, съчувствам ти за жегите. Не знам какво става тази година. Децата докога са на училище?
Ленд, спокойна бременност до края. Сигурно е тежко с голям корем в жегите.

Спорна седмица, момичета. Не се преработвайте!

# 23
Йорки, за 3-4 дни, днес ще си го вземат вече. Много послушно, не мога да се оплача, само дето е все гладно, а ме е страх да му давам човешка храна. На 2 крака бяга танцува до нас като седнем да се храним, голям образ

# 24
  • София
Heart Eyes  Честит Джулай, мацки!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Много ми харесаха препоръките на Лилянка!
Ще се постараем да ги изпълним точно!  Stuck Out Tongue Winking Eye
Мен ме лекуваха от "бг мама" зависимост - проводиха ме целия юни на морето, умишлено "забравяйки" лаптопа ... пък на телефона не мога да пиша, много ми е трудно. Та само четях ...

Много се радвам на постовете на Шугърчето!
Алечка!  Hug Честито преместване! Само щастие и рози в новия ти уютен дом!
Ленд Hug Терминът ти е баш на рождения ден на снаха ми! Дай боже всекиму такова свестно човече за дъщеря!!!
МарИ, много си луда тъй да знаеш!
Много хубав месец ви желая!

# 25
Подобаващо започва джулая с жега. Ветрилото и климатикът са ми големи дружки.

Само да кажа, че през изминалия месец се обсъждаше сериала "Чернобил". Такава популярност набра, че и да не се включи в списъка /изпуснах момента/, няма да е голяма загуба.

Рачетата почнаха още миналата седмица. Аз си минах по реда. Предстои празника на половинката.

Слънчев и усмихнат месец изпълнен с лятно настроение!

# 26
Лили, Flowers Sunflower.

Шугърче, хубаво е отново да чета постовете ти в темата Hug.

Нищо интересно при мен. Скука и релакс беше последните 2-3 седмици, отдадох се на сериали и книжки. Обаче Буболечето си идва през уикенда и ще ни я оставят за няколко дни newsm44. Ще си имаме занимавка и къщата ще живне.

# 27
  • София
Честит нов месец и нова седмица!
Лиляна, мерси за новата тема!
И аз раче!
В петък празнувахме годишнина на фирмата на язовир Искър с яхти.
Малко ни поизмръзнаха босите крака, защото преваляваше, но емоциите бяха на макс!
А в неделя пътувахме в провинцията, ако не сте виждали още щъркел и не сте махнали мартениците:
На всички, захванали ремонти им пожелавам лесно да се справят. И ние имаме малко довършителни работи по тоалетната и най-дългият ремонт в нашата семейна история ще остане за гърба ни!
Слънчев ден ви желая!

# 28
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Добро утро и от мен. Nature Sun With Face

Лили, благодаря за новата тема! Flowers Bouquet
А поста ти ще си го принтирам и залепя на видно място. "Да бъде!", казвам и аз. Pushpin

От петък вечер съм у дома. House Със всеки изминат ден се чувствам все по-добре. Почивам си, лягам, щъкам из апартамента. Излизам на разходка на кратки разстояния. People Walking Изпитвам лек дискомфорт, но няма как. Blush Всичко ще се нареди, трябва си време.
Бамбината от снощи е болна. Гърло, ухо, температура. Та сега болните сме две дОма. Joy

Исках още неща да кажа и всеки с нещо да спомена, но ... следващия път. Pencil
Сега ще си направя кафе и ще полегна отново. Coffee

Хубав да е денят ви! Heart

# 29
Зварте, у дома и стените помагат!

Ренко нещо се загуби. Сигурно стяга новата къща. А аз се чудя къде изчезнаха майсторите Joy

Общи условия

Активация на акаунт