Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2019, 00:04 ч.

Искам да кажа ... (160) през юли 2019

• 42 989
  • 1 044
  •   1
Отговори
# 45
Привет, дружина!
Благодарности за новата тема!
За мен този месец ще е много труден, очаквам проме.и, нерви и изпитания, но-- нека сме здрави!

Почерпете се, преди 18, години с моето момче си казахме ДА!
Нека за всички вас месеца да е хубав!

# 46
  • София
Анджи,честито пълнолетие на вас.
Всичко да се нареди както желаеш или поне в тази посока.

# 47
  • Бургас
Цоп и аз в новата тема! Лиляна, благодаря! Плътно ще се придържам към заръките ти.

Сутринта и ние направихме плаж и точно на тръгване на Вики ѝ се появи зачервено петно на врата. Тя нищо не е усетила, според спасителя е медуза. Препоръча ни да мажем мястото с лимонена вода и засега уж избледнява, няма подуване.

Зварте, бързо оздравяване на бамбината, а на теб да ти е леко и бързо възстановяването!

Надрусах една тава пълнени чушки и тиквички и викнах майчето да мине след работа да ѝ напълня кутийка. Добро дете съм аз.

О, Анджи, тъкмо навреме идеш с тези бонбони. Да ви е сладък заедно животът още много х 18! Месецът да мине по-леко от очакваното!

# 48
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Хрис или са отскочили до Гръцко или са на яз. Кърджали. Познах ли? Blush

Еййй, Анджи, да сте честити! Champagne Да минава този труден период и да дойде най-хубавото. Heartpulse

Благодаря за пожеланията за бамбината. Flowers Bouquet Доста по-добре е и тя. Щом излезе навън да си играе с децата, всичко е наред. People Two Women Holding Hands

# 49
Анджи,честито! Още дълги години любов и разбирателство! 🥰🤗🌺

Да се отчета след прегледа-още е червено пусто гърло,изписа ми още един аб на хапчета за 5 дена и пробиотик. 🙈
Навън е мега жега,чувствам се като Веско Маринов,само че без да пея. 😂
Чудя се какво ще се яде за вечеря и не мога да го измисля. Малката иска пица,ама ще видим.

# 50
Ени, да минава това гърло вече! И да се пазиш повече от тук насетне. Hug

# 51
То мина,ама гледа там,ровичка,вика още ти е червено. 🙄 Надявам се да мине и аз,а иначе си се пазя,но този вирус се оказа много гаден. 😣
Ти да се оправяш също,полека лека,не си давай зор и почивай! 🤗

# 52
Анджи, прободе ме в сърцето с тез бонбони. Такива са ми любими. Всеки да е различен! Нямам спирачка, докато не опитам всеки вкус!
Честити да сте! Още много пъти по толкова да празнувате и все по влюбени!
Селесте, медал за примерна щерка днес за теб!

# 53
Мид,снимки по-късно Simple Smile
Зварте,този път сме по вашия край,ама по на юг Simple Smile Иначе язовира беше преди два дни. Гръцкото ми е близо,но не ми допада нещо и тук си ходим на нашето черноморие.Heart
Анджи,честити да сте и здрави Heart

# 54
Уффф, не познах. Joy
Фичоза, Камчия, Шкорпиловци? Всъщност няма никакво значение. Хубаво да си изкарате! Heartpulse

# 55
Анджи, здрави и щастливи бъдете и тримата още много, много години!!!

# 56
анджи, живи и здрави да сте и още много години заедно!

При нас е ад, навън не се диша. След 30мин трябва да ходя до мола, с щерката да купуваме подарък за рожден ден утре.
След малко ще си спра климатика, защото като изляза сигурно ще получа удар.

# 57
  • Canada
Честита годишнина, Анджи! Здраве и любов да имате ❤🍾🥳

Вокалът на Дистърб има нечовешки глас, тяхната версия на Silence е убийствена Heart Eyes

Адски топло е и при нас, а в комбинация с влагата Expressionless

Разходихме кучето, отметнах малко задачки у дома и изчезваме на село на BBQ, там поне е с 4-5 градуса по хладно 🙆‍♀️

Да оздравяват болните, че в тази жега е голяма мъка 🤞

# 58
Анджи, честита годишнина! Да се водите още дълги години заедно, да сте много здрави и обичащи се!

И тук  е жега, ама аз не протестирам. Добре ми е. Змия 😁

Много нерва днес на работа...

Весела почивка на всички по морето!

# 59
  • Пловдив
Кой ме прокле - не знам. Снощи тръгваме от Гърция през Златоград, колеги на мъжа - през Маказа. И хооооооооооп - на Златоград, в тая пустош усред нищото на онова ми ти тясно пътченце - опашка от 150 коли. Като видях лошо ми стана. А на Маказа другата кола са минали за 4 минути. Нали съм си добра душа минах и си казах наблюденията на цялата опашка, няма само аз да се чувствам прецакана, че не съм минала през Маказа.

Общи условия

Активация на акаунт