Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2019, 00:04 ч.

Искам да кажа ... (160) през юли 2019

• 42 989
  • 1 044
  •   1
Отговори
# 30
Тук съм,Рир,ама нещо не ми се пише.Стягането засега е само обмисляне,още доста време има да опрем до него.
След почивката ме завъртя много скоростно работната въртележка,и направо забравих,че съм била морска. Затова,а и по други причини,идния понеделник пак заминаваме 😁.Ще сме по на Лиляна морския край,та ако ще е там по това време,ще ми е драго да я видя!
Междувременно направихме селски уикенд,добре ми се отрази.ДОма обаче не е на същото мнение 😆.Имах планове за гранде чистене,но май ще ги отложа за след морето,като командировам детето с баба и дядо на село.
Спорна да ви е седмицата и хубав да ви е целия юли!

# 31

Ленд Hug Терминът ти е баш на рождения ден на снаха ми! Дай боже всекиму такова свестно човече за дъщеря!!!

Лили, Flowers Sunflower.

Буболечето си идва през уикенда и ще ни я оставят за няколко дни newsm44. Ще си имаме занимавка и къщата ще живне.

Аз пък пожелавам всекиму такива свекърви и баби! От сърце ви се радвам!
За датата, потвърждавам, баща ми е тогава и е най- кроткия, добър и справедлив човек, когото познавам!!!

# 32
Да ви кажа честно, на тази дата е родена и най-близката ми приятелка Simple Smile Доста малък брой бебчета обаче се раджат на термин. Важното е, че тази дата ѝ се е паднала, все някаква предопределеност е, а кога ще се появи .. ще видим Simple Smile

# 33
Хубав месец на всички!

# 34
  • Euskal Herria
През юли и децата, и мъжът ми са рожденици.
Тази отпуска не съм предвидила големи ремонти. Е, нещо дребно - може. Simple Smile  Обаче ме чака сериозно прочистване на гардеробите, искам да изхвърля ненужното. Дано успея да се преборя.

# 35
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Ленди, когато реши малката бамбина. Важното е всичко останало да е наред. Gift Heart

# 36
Цоп и аз тук.
Тази година мислехме за ласт минитка за Анталия, но не ни огря слънцето и сега се лутаме.
Исках да ви благодаря за честитиките за годишнината ни. Много ми беше напрегнато в работа последните 2 седмици и почти не ми оставаше време за писане. Ходихме на вечеря в Марково, там се женихме и си спазваме традицията, когато можем. Аз и децата отидохме по-рано, явно доста по-рано, хихи, щом взеха да беснеят от скука. Както и да е. Звънях на съпруга ми да го питам що не идва и къде се бави, а той не вдига. Значи, много мразя да не ми вдига. Така започнах да му набирам и точно се каних да му скоча, когато той излезе от колата с гоооолям букет. Ей, много ме умили, защото рядко се случва да ми подарява цветя.
Хубаво прекарахме, само ние, четиримата, бяхме.
Ходихме и на Hils of rock. В петък такъв дъжд ни пра, че дали успях да чуя и първите акорди на Дистърбт? Понеже преди това валяло мнооого и си мислехме, че няма как да завали, не си купихме и дъждобрани. Аз изкарах точно половин песен и подвих опашка, лееше се като из ведро. Докато стигна до колата, бях мокра до кости, съпругът ми изкара концерта, много му харесал. Имам и смешна случка с полицаи.
Събота и неделя беше добре, времето - с нас. В събота водихме и децата, като ММ успял да изгуби малкото. Намерил го точно, когато са го качвали на сцена.
Имаше емоции, колоритни личности. Догодина пак сме там.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 13:59 от Лятo

# 37
Лято, видях, че купонясвате на рок събитието. Кажи как бяха Whitesnake? И този път не стигнахме до тях.

# 38
  • гр.София
Привет, привет!
Лили, благодаря за нова тема Hug
Изчетох всчичките 100+ отговори и три страници от новата тема Kissing Heart обичам да има какво да се чете Simple Smile
Аз бях по Свищовско, правихме РД на Маги по-рано, иначе е на 4юли, всички са доволни, казаха, че това бил най-якия РД Joy бях им спретнала толкова много игри, че свят им се зави, буквално и преносно, накрая завършихме с ядене на торта без ръце и замеряне с водни бомби Wink
Само моя ММ го нямаше, ядосвам се с него с тая Германия Sad обещел ми е, че е за последно!
Още 3 седмици и заминавам по Бургаско, свободна съм за срещички Simple Smile
Шугурче, радвам се да те видя Hug
Ох, тоя пост го пиша 40мин. после ще продължа!

# 39
Мари, ние малко ги гледахме, че бяхме с наследниците, които се събудили рано сутринта, цял ден не пожелаха да легнат да починат и в 22ч бяха толкова превъзбудени, че стояхме 20-ина минути. Супер бяха. Един колега на съпруга ми каза, че барабанистът такова соло с барабаните направил, че му скрил шапката, на 69г е.

# 40

Лили, благодаря за нова тема!
Изчетох всичките три страници от новата тема, а се канех още на първата да се запиша, за да поздравя, а то станало обяд
Ама пак ще го пусна:

Хипари, свежари, бунтари не остарявайте и не се предавайте в търсенето на идеала!

Честит Джулай Морнинг!

Джулай (на английски: July – юли), или Джулай Морнинг (July Morning – Юлско утро), е традиция в България, свързана с хипи движението, за посрещане на изгрева на 1 юли. Символичното посрещане на изгрева е осмисляно като посрещане на ново начало и очакване на по-добро бъдеще от участниците. В по-широк смисъл това е просто начало на лятото.

# 41
  • София
Послушах си и аз Джулай морнинг тази сутрин Simple Smile Хипи по душа съм си аз.
Освен това с приключването на миналата седмица свършихме с английското училище на малкото и с последния изпит на голямото и вече си броя, че нямам учебни ангажименти, тъй че, оле!
Ще има сега чакане за оценки и треперене за класиране де, ама там вече няма какво да се повлияе, така че ... 

# 42
Да бъде и от мен, Лиляна!

Шугъре, ако знаеш, как ме радваш. А Джонката, като го видях на крачета...HeartHeartHeart

# 43
Привет!
Благодаря за новата и хубава тема и нека я изпълним само с прекрасни новини Heart
Ние вече сме на плажа.
Зварте,бързо оздравяване на детенце Hug и на теб.

# 44
  • София
 Ние сме на плажа вика,снимки тука ,ала бала и ние да оплакнем очо.
Къде сте Хрисче?

Общи условия

Активация на акаунт