Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 71 659
  • 1 606
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 402
Много ми се иска да изпълня заръките на Лиляна, но няма да е този юли. Очертава ми се много "работен" месец, защото другите почват отпуските. Ще ми е доста напрегнато и с доста дежурства,  ако за ден отида на разходка уикендите, когато не съм на работа, това ще е. Ще си разглеждам старите снимки Simple Smile Ето още снимки от Бретан / намекнете лекичко кога да спра/, любимата ми област от Франция.
Скрит текст:














Иначе тук стана нормално за живеене, горещините сега към България се местят май.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 21:06 от Фенси

# 61
  • Мнения: 14 302
Ооо, Фенси, голяма красота ❤❤❤

# 62
  • Мнения: 39 329
Фенси, аз мога да поема още снимков материал!

# 63
  • Мнения: 1 402
Да, много ми харесва и на мен Бретан, има доста диви места, има и лъскави, разбира се Simple Smile Само слънцето е малко кът, нищо идеално няма Grinning

# 64
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Обичам лятото , дългите топли дни . При нас е вече 8 часа , а пече все едно е обяд .
Ей ви един пораснал Сам

# 65
  • Мнения: 1 681
Всичко прочетох.

Единственото, което запомних, е че Анджи ще има да ме черпи с нещо в бутилка, щото бАнбоните не са ми страст. Та, честити да сте, Андж, здрави, доволни, да ви е топло и уютно заедно 18х18 Hug

И пак благодаря сърдечно за милите думи Hug , освен да положа усилия да ги заслужа, щото засега определено ми звучи като да говорите за друг човек.

Отивам да се преструвам на заспала, че да заспи и пациентът Stuck Out Tongue Winking Eye

# 66
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Нека юли донесе на всички ви само забава,слънце и прекрасни преживявания!Обичам летните вечери,мирис на липи и студена домашна лимонада😉.Тази вечер при нас това беше играта

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 22:04 от normal

# 67
  • Мнения: 5 327
Ама верно много е пораснал Сам, пу-пу;)
Анджи, честити да сте, още много по 18 да изпразнувате!
И аз обичам летните вечери, хубаво ми е. След работа минах през фризьорката, боядисах се, после с братовчедка ми на кафе, прибрах се преди половин час и заседнах на терасата. Трия си лака и ще си правя нов, ама още не съм го измислила.
Шугърче, гуш - вече и телефонът ми, след изписване на твоето име ми подава прегръщаща емотка;)
Нормал, забавно е у вас!

# 68
  • Мнения: 986
Благодаря ви, момичета, дай боже пожеланията да се сбъднат! Искам само да сме здрави!
Човек не си избира роднините, но пък за радост, може да си избере приятелите!
Шугърита, ти само ми се появи от плът, ще те черпя, с каквото пожелаеш.. И по много!

# 69
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Честити да сте, Анджи. Още много години да живеете в любов и разбирателство.Heart

# 70
  • Мнения: 15 028
Добро утро.
Аз пък обичам летните сутрини, когато сама с чаша кафе наблюдавам морето.
Хубав да е денят ви от сутринта до вечерта.

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро 🍀
Пия кафе и отивам на фитнес!
Съни, и аз обожавам тези моменти 😊
Анджи, честити да сте и вие 💖
Хърче, много е пораснал Сам, хубавец 😍
Нормал, много хубави снимки, пускай още!
Шугърче ❤️ целувки на Джони бонбони 🤗
Хубав ден момичета!
Али, закъснява 😘

# 72
  • Мнения: 14 302
Добро утро!
Нормал, много весело при вас!

Сам ❤

Добро утро.
Аз пък обичам летните сутрини, когато сама с чаша кафе наблюдавам морето.

И аааззз ❤


Али се успа, че снощи както щях да припадна рано, така се отплеснахме и легбахме в 12....

Спорен ден, банда!

# 73
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Добро утро!Весело е ,ами...☺,котанчо му е подарък от едно приятелче за РД и е много щастлив(не че на мен ми трябваше котка,ама😉).Лек и спорен да е денят ви!😘

# 74
  • Мнения: 39 329
Normal, хубави забавления във вашия дом!
Сам ми напълни душата!
Добро утро!
Ще карам момчето на манту при ЛЛ. След обяд сме на тържествено връчване на удостоверенията на щерката. А тя ме изненада неприятно още с идването си. Изхарчила е 100 лева за 2 обяда и всичко друго за чипсове и безалкохолни. Е, бива ли?

Общи условия

Активация на акаунт