Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 757
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 48 060
JoyКоригира тя, ама на...и аз го видях Joy

# 2 041
  • Мнения: 3 634
Това с авокадото е американска/инфлуенсърска щуротия. Да не пиша думата с "и", че нали изтънчено го давам тази сутрин. Класически, с краставички.

# 2 042
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Оф на тоя таблет много често ми се получава тази грешка и видях късно 😂

# 2 043
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ама момичета ... ако не спорим, темата няма да се чете.

Така че ... нека малко си спорим и да клюкарим.

# 2 044
  • София
  • Мнения: 12 549
Амелия Уиндзор

# 2 045
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тц, ужасни обувки.

# 2 046
  • Мнения: 16 876
Като на работеща на пилон.

# 2 047
  • Мнения: 3 672
Ама момичета ... ако не спорим, темата няма да се чете.

Така че ... нека малко си спорим и да клюкарим.
Иначе си ми много симпатична, да знаеш! Честно!

# 2 048
  • Мнения: X
Да е жива и здрава Мегън, аз толкова не помня да съм се забавлявала в друга тема, вече 15 години съм в тоя форум.
Какво, като е бил на 20 Харко, като са го снимали по гол задник? Това е нормално ли? Вие имате ли такива снимки? Ама и да имате не сте престолонаследници.  Неговите изцепки бяха далече от прост келешлък.
Мисля си Мегън ако роди още едно дете на какво ли ще замяза...

# 2 049
  • Мнения: X
Слушала съм я Мег как говори. Да, американски и е акцентът, но никога не бих казала, че е селски. Доста е работила върху говора си. Претендирам, че познавам езика с всичките му акценти и особености, та затова се и изказвам.
Според мен срещу тях с Хари има само и единствено интернет хейт (както писа и Iris04 на живо всички видимо ги харесват и се трупат да ги гледат) и той е напълно закономерен. Така става винаги с някой новопоявил се в някаква селебрити конструкция (каквато е кралското семейство). При Мег има и смесен произход, което допълнително генерира негативизъм.
Ще мине време, ще се напаснат нещата, ще дойде някой друг нов, който да обере упреците и така. Така е било с Даяна, с Камила и с Кейт.
И изобщо не съм съгласна с теорията, че видиш ли, тя ако прочетяла колко не я харесват и ако си вземела бележка и се поправела, нещата ще се получат. Няма такова нещо. Първо, всеки разумен човек не чете хейта за себе си, освен ако не иска да полудее. Второ, винаги ще има недоволни, не може да угодиш на всички. Особено пък на средностатистическия англичанин....Joy И трето, тя няма сериозни гафове досега. Нито един. Навсякъде ходи подходящо облечена, усмихва се, маха, държи се мило с всички, изпълнява си патронажите и задълженията.
Оттам нататък всичко са лични интерпретации: държали се за ръце, хихикали, цвят на роклята, дебела е, грозна е... това не са гафове.
А, и забравих да напиша за упреците как се държала с Бионсе. Нали не се очаква от нея да отиде и да и каже: ти си кичозна и бездарна певица от гетото. Всеки на такова събитие би казал, че му е приятно и е дилайтид. А реакцията на Бионсе спрямо нея едва ли може да я контролира. Бионсе си простее и го е показала, като я е нарекла My princess.

Айде и аз се произнесох сутрешно с кафето.Bowtie

# 2 050
  • Някъде там
  • Мнения: 16 206
Една красива принцеса.
Откакто я видях тук,много я харесах и сега следя изявите и.


# 2 051
  • Мнения: 10 466
Е сеира в темата го има откакто ММ стана снаха  Joy значи пак е полезна с нещо иначе ние какво щяхме да обсъждаме. Като зачезне и темата спира, освен ако не се присети някой за нея  Laughing

Nature Zap Каквото и преди нея..сега в добавка с приятелите, прилича на холивудски клюки
но като Хари се ожени за нея.. съпругата  на Принца прави интересното, не името..ако я смени с друга
бързо ще забравим ММ* защото няма собствен блясък като Даяна.. Joy

# 2 052
  • София
  • Мнения: 8 692
Такива абсурди се пишат в темата Laughing Минах вече през няколко фази...досадата ми мина, заради нея не влизам с дни и седмици(а преди бях първа писта), сега седя и се хиля.
Не съм сигурна, че навъртането на 100 страници е нещо положително, ако качеството куца Smirk И не говоря да не се плюе по Мегън-всеки си има любимци и такива, които не са. И аз не я харесвам Кити, няма снимка на която да я харесвам. И мога доста епитети да измисля. И Шарлийн също. Но някои неща вече отиват в сферата на фантазиите и яко изсмукване от пръстите.
Че не ни е любимка Мегън-не е. Не ми е идеал на външност, не и харесвам повечето дрехи...безразлична ми е. Ама да седна да мрънкам, че се облегнала на собствения си мъж и, че трябвало да си поправяр поведението, защото всички ги мразели. Значи, каквито и да са, един живот живеят и освен старанието да пасват на положението си, ще си правят и каквото им харесва. 2019-а сме, както назад някой спомена.

# 2 053
  • Мнения: 6 907
Какво оправдание за нацистката униформа е това, че е бил на маскарад? Аз не съм мислила, че я надянал принцът, за да убива евреи наистина и да завзема света... Тук в темата за един прост израз за гетото се наричат потребителите расисти, ама неговото било костюм. Ой, миличкият, сигурно не е знаел какво си облича.
А оправданията за поведението със загубата... Направо е жалко.
Навсякъде подходящо облечена е истинско захаросване на ситуацията.
Попадна ми това сравнение и според мен тюлената част трябва да изглежда точно така като при Летисия. При Мегън е страшно опъната и се появяват и гънки, на близки снимки се вижда още по-добре. Направо си е трябвал един номер нагоре.
Скрит текст:

# 2 054
  • Мнения: 16 876
Врабчо, ти щото живееш в САЩ (иначе не виждам как ще си запозната с всички акценти на езика) и затова си и върл фен.
Обаче хич ни съм съгласна за облеклото. За мен правилният размер дрехи е особено важен, а на нея яко й куца. Разбира се за заклет фен това е невидимо за окото.

Общи условия

Активация на акаунт